Jak se baví internet: Omluva za Miloše

Jak se baví internet: Omluva za Miloše

EMA
Jede ve vlaku jeptiška a prostitutka. Jeptiška si zvědavě prohlíží zlatý prsten na ruce lehké děvy. Ta se zasměje a řekne- “Den lásky, ale vydělala jsem si ho”. Jedou dál a dcera boží spočine zrakem na diamantovém náhrdelníku. Kurva se usměje- “Víkend plný lásky, ale je můj.” Jedou zase dál a najednou si jeptiška všimne v rohu na věšáku pověšeného norkového kožichu. Šlapka se usměje a řekne- ” Týden vášně, ale zvládla jsem to.” Po chvilce vlak zastaví, jeptiška vystoupí a odebere se na nedalekou faru, kde si zaleze do komůrky, lehne si na postel a kouká zamyšleně do stropu. Po deseti minutách se ozve ťukání… “Otevři, sestro Agáto, tady otec představený…” Agáta naštvaně pohlédne na dveře a zařve- “Víte co, bratře Michale? Jděte s těma karamelkama do prdele!!!”


V USA došlo ke zřícení dopravního letadla.
Vyšetřovatelé již nalezli obě afroamerické skříňky.
Poslanec přijde pozdě do parlamentu. Zeptá se kolegy:
„Jak dlouho už ministr mluví?“
„Asi 30 minut.“
„A o čem?“
„To ještě neřekl.“

To takhle přišel pan Silberstein za rabínem s podivnou žádostí: „Rebe, já mám psa a chtěl bych, aby byl obřezán, jak se na pořádného Žida sluší.“
Rabín se vyděsí:„Silberstein, voni jsou mešuge, přece nemůžu obřezat psa!“
„No, kouknou rebe, jak tak koukám na ty vokna v tý naší synagoze, vono by to potřebovalo opravit. Vždyť sem táhne. Já myslím, že takovej 20 tisíc zlatejch by to spravilo.“
„No to by od nich bylo chvályhodné, ale přece jen, nemůžou po mně chtít, abych obřezal psa!“, praví rabín.
„No rebe, ale vona ani ta střecha za moc nestojí. Já bych dal takovejch sto tisíc zlatejch na novou.“
„Silberstein, a co voni to maj vlastně za psa?“
„No, je to krásnej černej rotvajler.“
„Rottweiler? Ale to je docela hezký židovský jméno.“
Poměrně zásadní a z části i nečekané rozuzlení nabídl několik let trvající soudní spor mezi vnučkou Ferdinanda Peroutky a prezidentem Milošem Zemanem, který se celý točil kolem neexistujícího článku „Hitler je gentleman“.


Tato kauza je všeobecně známá, takže vynecháme detaily a přejdeme rovnou k výsledku soudního líčení. Vnučka Ferdinanda Peroutky usilovala o to, aby se prezident omluvil, že jejímu dědečkovi chybně přisoudil onen dnes již téměř legendární neexistující článek vlevo dole v časopisu Přítomnost.
Miloš Zeman vzkázal, že se omlouvat nebude a že ten článek vlevo dole byl. Tím pro něho celá kauza de facto hasla, neboť Miloš Zeman se nemusí nikomu omlouvat.
Kdo se ale musí omluvit, je stát, který má za Miloše Zemana zodpovědnost.
„Pan prezident Miloš Zeman je jako malé nesvéprávné dítě. Dělá si, co chce, následky ho nezajímají a tu spoušť, kterou po sobě zanechá, musí uklidit stát. Stát je v tomto případě takový rodič pana prezidenta, který má za něho plnou odpovědnost. Když byl pan prezident zlobivý a mluvil neslušně o panu Peroutkovi, nikdo po něm nemůže chtít, aby se omluvil. Pan prezident může i beztrestně lhát. Pak ale musí přijít stát a za pana prezidenta se omluvit,“ tvrdí Aleš Vrána, odborník na ústavní právo.
Zřejmě i v rámci tohoto výkladu ústavy rozhodl soud, že v kauze Ferdinanda Peroutky a článku vlevo dole se musí stát za prezidenta omluvit. Poměrně nečekaně se ale stát nemá omluvit za výroky Miloše Zemana, ale za samotného Miloše Zemana. Stát se má omluvit všem občanům, že dopustil, aby se stal Miloš Zeman.
„Může to vypadat překvapivě, ale já jsem podobný výrok čekal. Pokud se podíváme na činnost pana prezidenta z dlouhodobějšího horizontu, zjistíme, že těch přešlapů, které volají po omluvě, tam bylo více. Jak už víme, Miloš Zeman se nikdy neomluví a stát se nemůže každý týden omlouvat za něco, co pan prezident řekl. Já to vnímám jako souhrnnou omluvu za samotnou existenci Miloše Zemana. Stát se má občanům omluvit za to, že dopustil, aby se Miloš Zeman stal prezidentem, i když ho volili sami občané. Stát má mít víc rozumu než jeho občané a měl předvídat, co se stane. Alespoň tak vnímám rozhodnutí soudu já,“ dodal Aleš Vrána.
Kdo konkrétně se za Zemana omluví, zatím není jasné, neboť soud pojem „stát“ nijak neupřesnil. Podle všeho připadají v úvahu tři ústavní činitelé – předseda Senátu, předseda Poslanecké sněmovny nebo předseda vlády.
Který z nich se za Zemana omluví, zatím není jisté.


A pár tweetů od Dojnice:

Úplně nerozumím tomu, k čemu potřebuje Vojtěch Filip státní banku. My už jsme pár státních bank měli a byli jsme rádi, že jsme je prodali. Mimochodem je prodávala vláda Miloše Zemana, který pak kritizoval svého předchůdce Václava Klause za nedostatek odvahy banky privatizovat.
Omlouváme se za nepřesnou informaci, že rozpočet připravený Alenou Schillerovou zadluží naše děti a jejich děti. Správně mělo být, že zadluží naše děti, jejich děti a děti jejich dětí.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější