Další chorý výplod genderové mysli: Města jsou prý toxicky maskulinní, protože mrakodrapy

Další chorý výplod genderové mysli: Města jsou prý toxicky maskulinní, protože mrakodrapy

MICHAL POHANKA

Další chorý výplod genderové mysli: Města jsou prý toxicky maskulinní, protože mrakodrapy, obelisky a stožáry…
Jakási Leslie Kernová, pedagožka z kanadské Mount Allison University, která tam vede program ženských a genderových studií,  tvrdí , že města šíří toxickou maskulinitu. Podle ní se sexismus v architektuře projevuje ve výšce staveb nebo v jejich tvaru. Mezi problémové objekty řadí stožáry, obelisky, věže, spirály, sloupy nebo strážní věže. Odsuzuje také vysoké kancelářské budovy a mrakodrapy, které podle ní „stojí vzpřímeně a ejakulují světlo na večerní oblohu“.A tomuhle stvoření je nejenže dovoleno chodit po ulicích, když má být dávno ve svěrací kazajce v šaškecu, ale dokonce může učit na Univerzitě! Nemine týden, abychom se nedočetli o podobné zhovadilosti, a nemine týden, aby nebyla ještě šílenější než ta minulá.
Kolega Zbyšek Hlinka na to zareagoval skvělou blogovou  parodií , v níž odhalil, že města naopak šíří toxickou feminitu, protože v nich jsou metra, kanalizace, tunely, sklepy a vůbec díry všeho druhu. Rozdíl je v tom, že Zbyšek si dělá srandu a živí se něčím normálním (aspoň doufám), zatímco cvok Kernová to myslí smrtelně vážně a za veřejné peníze pase šlapku jménem gender. Dokonce o své magorii toxicky maskulinních měst napsala knihu (šance pro vás kontrovat, Zbyšku).
Přijde mi to už jako vrchol arogance nejen vůči mužům, ale vůči všem. Jak dlouho tohle ještě budeme snášet? Kde končí práva Leslie Kernových a začínají ta naše? Má někdo právo živit se tím, že shazuje záslužnou lidskou práci (výstavbu měst), když se sám živí šířením idiocie? Kdo tyto choré mozky drží na svobodě a ke všemu u vesla a dokonce na Univerzitách? Už jenom ten výraz “ejakulace světla na večerní oblohu” svědčí o tom, že Kernová by měla být hospitalizována na přísném oddělení psychiatrie. Jenže ne, naopak, tyto Kernové a spol. dokonce utvářejí společenské a myšlenkové trendy! Nebo blábol, že maskulinita (mužství) je jedovatá. Není to náhodou hrubě sexistický žvást? Jestli Kernová vidí falus i v mrakodrapu nebo ve stožáru, hoďte na ni deku a okamžitě volejte kanadského Chocholouška! Budeme kvůli Kernové a spol. stavět stožáry ve tvaru koule?
Ale čemu se to tady vlastně divím, že? Vždyť ještě moje máma pamatuje nacismus. A genderismus je asi ženská odplata za onu vražednou ideologii. Lidi jsou furt stejně blbí, jako vždycky byli. Jenom střídají období, kdy jsou blbí a nebo blbější. Kéž bychom se už brzy aspoň na chvíli vrátili do fáze blbých.Michal Pohanka

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější