Fanatismus se šíří Německem

Fanatismus se šíří Německem

JINDŘICH KULHAVÝ
Naši západní sousedé se dostávají do situace, kdy převahu získává šílenství a idiotismus spojené až s fanatismem nad normálním myšlením. Jako by Němci překonali bod, kdy se měli nejlépe a pod vedením idealistů a ideologů ze strany Zelených se pustili do jízdy ze strmého kopce. Ti rodilí, a především dříve narození, to již tuší a nechápou, proč se to vše děje, bohužel se na nich podepsala dlouhodobá výchova a nenaučili se dostatečně protestovat. Ona totiž ta poválečná výchova funguje na principu sypání si popela na hlavu za 2.světovou válku.
Germáni měli od nepaměti v sobě touhu vládnout ostatním národům. To trvá dosud. Ani vcelku drsná porážka v roce 1945 na tom nic neměnila. Co je geneticky zakódováno, dá se na nějakou dobu utlumit, nicméně vrozené sebevědomí a pocit nadřazenosti prostě ani po pár desetiletích nevymizí. A máme tu smůlu, že jsme svědky návratu toho, co dovedlo Německo již mnohokrát do střetu s ostatními národy. Do čela této země se opět postavil někdo, za kým národ jde. Potřeba mít silného vůdce je pro Němce typická. Kdysi to byl Hitler, nyní je do Angela Merkelová. Ovšem německým ambicím nahrává i vznik Evropské unie, ve které díky své silné ekonomice vybudované na základech poválečného vývoje a podpoře Spojených států hrají prim. Což velmi brzy pochopili, a především ve chvíli, kdy do tohoto spolku vstoupily bývalé státy RVHP. Vzhledem k tomu, že Němci stihli vyplenit Řecko, skoupit majetky právě v České a Slovenské republice a jistě zavítali i do ostatních států, nastala ideální situace, jak si je podmanit.
Naši politici rozhodně nejsou neuplatitelní. To je první předpoklad k tomu získat moc. Není Vám snad podezřelé, jak rychle se spřátelila KDU-ČSL s Landsmanschaftem, kterak snadno proniknul Schwarzenberg až do předsíně Václava Havla a stal se jeho kancléřem? Později stál u založení Top09 doslova hájící německé zájmy u nás. Ani poslední předseda vlády nemá k německým zájmům odmítavý postoj, ostatně tento lovec českých podnikatelů se nebrání odtoku stovek miliard korun do zahraničí v rámci aktivit nadnárodních koncernů. Na oko se též brání migraci, ale kdo se byl třeba včera projít centrem Prahy, možná byl překvapen, kolik roztomilých Afričanů a Arabů lze v jeden den potkat. Možná tu jen utrácí své sociální dávky, které pobírají od výběrčích německých daní, řadě z nich se však u nás už zalíbilo a odjíždět se jim moc nechce. Babiš má navíc v Německu svá obchodní aktiva a bez eurounijních dotací by jeho Agrofert možná nepřežil. Takže vcelku rád přijal pověření Parlamentu ČR k přistoupení k obrovskému zadlužení Evropské unie zdůvodňované náhradou škod způsobených koronavirem. Ve skutečnosti jde o peníze potřebné k záchraně Itálie a Španělska a udržení EU pohromadě, dále k financování šílenosti zvané Zelený úděl pro Evropu. Evropa si půjčí od německých bank a budeme jim to splácet. Každý z nás a se solidním úrokem. To je pro někoho dobrý byznys.
Takže když to tak nějak sečteme, máme za sousedy expanzivní národ s touhou vládnout Evropě ve své DNA, naprosto nesolidní politické elity a také dost velkou smůlu. V Německu totiž získávají moc levicoví liberálové blížící se svými představami o ideálním světě fanatickým marxistům. Přičemž hlavním symbolem jejich náboženství se stala bezuhlíková Evropa bez aut, elektřiny z konvenčních zdrojů, rozumu a logiky. Zato pokud možno hezky proteplená, zislamizovaná a v podstatě prošlá destrukcí všeho, co z Evropy dělalo jakousi špičku kultury, historie a hospodářské jistoty. Včetně hodnot týkajících se rodiny. To vše se nynější mladší generace snaží zlikvidovat, navíc pod dohledem zkušených následovníků nacistického vůdce. Voliči Zelených patří k radikálnímu davu nastoupivšímu cestu k prosazování ekoterorismu, LGBT, migrace, momentálně i podpoře hnutí Black Lives Matter, nesmíme zapomenout náklonost k Turecku na úkor vypleněného Řecka. Předstíraná tolerance k jedněm je intolerancí druhých. Bohužel, pokud jde o kvalitu, ti tolerovaní patří většinou k lidskému odpadu a jejich hlavní preferencí je odlišnost od dosavadního evropského normálu, zatímco ti zamítaní jsou lidé, kteří moderní a fungující Německo stvořili.
Z ekologie se stalo v části Německa fanatické náboženství, z migrace nástroj moci a z nás statisté . O našich životech se rozhoduje jinde. Ne v naší vládě, parlamentu či senátu. Tam sedí ti, kteří již dávno své rozhodovací právo prodali. Každý někomu jinému a těch pár, kteří si stojí za svým a jsou ochotní hájit zájmy voličů, je tak pramálo, že nemají šanci vyhrát. Úplně to samé platí pro naše zástupce v Evropském parlamentu, jen s tím rozdílem, že kolaborace v něm je vyvážená zlatem a těch skutečných zásadově uvažujících jedinců v něm je ještě méně. Rozhodně tedy nečekejme z Bruselu nic dobrého. A jako rozinku na dortu nám naservírovali covid-19 a drží se ho velmi sveřepě. Přestože je už zjevné, že na něj umírá méně lidí než na chřipku, většinou projde bez povšimnutí našeho organismu, má být nástrojem předurčujícím nutnost vakcinace a čipování. Co obsahují vakcíny stvořené obdobou doktora Mengeleho, tedy týmem Billa Gatese, to radši nechtějte vědět, nic zdravého to není. O čipech si nedělejte iluze, společně s mobilními telefony a platebními kartami o Vás prozradí úplně vše. Přesně dle záměrů úzkého kruhu ,,Stvořitelů‘‘. Jak jinak nazvat Deep State? A Německo jim slouží od jisté doby věrně. No a my máme to ,,štěstí‘‘, že s ním sousedíme a jsme první na ráně.

Jindřich Kulhavý

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější