Francouzská policie zahájila „brutální“ útok na uprchlické tábory v Calais. „To není řešení,“ říká neziskovka

Francouzská policie zahájila „brutální“ útok na uprchlické tábory v Calais. „To není řešení,“ říká neziskovkaFrancouzská policie zahájila „brutální kampaň vystěhování“ uprchlíků tábořících v Calais, varovala dnes charitativní organizace Care4Calais.
Skupina uvedla, že „největší policejní akce… od té doby, co v roce 2016 vyčistili starou džungli“, zahrnovala více než 500 žadatelů o azyl, kteří byli v pátek nuceni do autobusů a v pátek odvedeni z táborů, zatímco v sobotu se policisté vrátili a vystřelili plyn u „bezbranných lidí“ a zapálení stanů.
Zakladatelka Care4Calais Clare Moseley řekla, že nová francouzská ministryně vnitra Gerald Darmanin – jejíž jmenování vyvolalo protesty feministek, když čelí probíhajícímu vyšetřování znásilnění – by dnes navštívilo město a bylo „nové a chce mít dopad“, zatímco také řekla že britský ministr vnitra Priti Patel naléhal na Francii, aby bojovala proti uprchlíkům. Píše portál Morningstarmonline .
Po útoku na tábor odešlo mnoho uprchlíků celý den bez jídla nebo vody a bylo by donuceno spát na ulicích, charita byla zachována.
„Tato vystěhování jsou politická, ale ne praktická,“ řekla. „Vystěhování nefunguje.“ Když byl v roce 2016 zbořen velký Calais Jungle, uvedli, že to zastaví migranty přicházející do Calais, ale tábory nadále existují.
„Od té doby politika násilných vystěhování přetrvávala, ale nezměnila situaci na místě.“ Neustálá vystěhování a obtěžování nemají žádný jiný účinek než další poškození fyzického a duševního zdraví lidí.
„Způsob, jak vyřešit uprchlickou krizi, je zacházet s lidmi se slušnou slušností a zajistit bezpečný a právní proces, kterým mohou požádat o azyl na britské hranici ve Francii. Čím dříve si to politici uvědomí, tím lépe. “
The post Francouzská policie zahájila „brutální“ útok na uprchlické tábory v Calais. „To není řešení,“ říká neziskovka appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější