Meloniová posílá ministra zahraničí do Afriky – ilegály odmítne, ale žádá o legální migranty
RSS

Meloniová posílá ministra zahraničí do Afriky – ilegály odmítne, ale žádá o legální migranty

Již dlouhodobě zde upozorňuji na fakt, že základním znakem politiků, kteří jsou angažovaní ve WEF, Aspen institutu, OSF  a podobných organizacích, je jejich oddanost „páníčkům.“ Ti mají vždy v zásadních záležitostech přednost.
To mohlo mnohé Italy varovat i před Meloniovou, členkou Aspen institutu. Ta již před volbami slibovala, že jakmile převezme vedení, tak uzavře přístavy a invazi omezí na nulu. Slíbila i deportace a další omezení.
Ovšem nic z toho se nekonalo.
Zatímco přístavy zůstaly otevřené a z podivných dekretů, které měly omezit činnost pašeráckých neziskovek, si tyto podvratné organizace dělají jen legraci, Meloniová vysílá ministra zahraničí Tajaniho do Afriky, kde má sice dohodnout omezení toku ilegálů, ale jako výměnu Meloniová nabídla, že Itálie převezme předem dohodnuté legální migranty.
Zatímco znásilnění, vraždy, loupeže a zabití ilegály všeho druhu jsou v italských městech na denním pořádku (zrovna nedávno jste si mohli přečíst o sérii hromadných znásilnění v Janově), premiérka Giorgia Meloni v současné době posílá svého ministra zahraničí Antonia Tajaniho do Afriky, aby požádal o další imigranty.
Samozřejmě, mají to být údajně jen „kvalifikovaní pracovníci“, například z Tuniska a dalších severoafrických zemí. Takhle chce proměnit nelegální migraci v migraci legální?
Zatímco Meloniová „staví mosty“ v Alžírsku, vyslala svého ministra zahraničí Tajaniho do Egypta s žádostí, aby zastavil vylodění Egypťanů výměnou za více legálních přistěhovalců. Nejbláznivější věc, jakou si dokážete představit.
Ministr zahraničí Tajani, který je na návštěvě Egypta, prohlásil, že „Itálie je připravena přijmout další legální migranty.“ Na tiskové konferenci po setkání s egyptským prezidentem Abdal Fattáhem Al-Sísím místopředseda vlády řekl:
„Musíme spolupracovat, abychom se vypořádali s hlavními krizovými situacemi současnosti, zejména ve Středomoří. Pokud jde o Itálii, začíná fenoménem imigrace. Víme, co Egypt dělá tím, že blokuje odchod nelegálních přistěhovalců. Možná jsou ale i lidé, kteří se stěhují legálně. Zopakoval jsem, že jsme připraveni přijmout více legálních přistěhovalců, a to i z Egypta.“
„V tomto smyslu,“ dodal, „uvažujeme i o univerzitních grantech: Myslíme si, že s granty na vzdělávání můžeme dělat společné univerzitní iniciativy.“
Itálie, která za tento rok zatím vykazuje rekordní invazi, jde zřejmě stejnou cestou jako Draghiho vláda. Italští voliči jsou právem naštvaní, ale je otázkou, zda se do příště poučí. Jak je totiž vidět nejen v Itálii, ale napříč Evropou, tak lid má loutky velmi rád…
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Meloniová posílá ministra zahraničí do Afriky – ilegály odmítne, ale žádá o legální migranty se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden