Odhalen výbušný e-mail z notebooku Huntera Bidena s tajnými informacemi týkajícími se činnosti Bidenových na Ukrajině
RSS

Odhalen výbušný e-mail z notebooku Huntera Bidena s tajnými informacemi týkajícími se činnosti Bidenových na Ukrajině

Podle e-mailů odhalených z „Notebooku z pekla“ poslal Hunter Biden svému obchodnímu partnerovi Devonu Archerovi velmi podrobný e-mail o Ukrajině 12. dubna 2014 – pouhý týden předtím, než Joe Biden navštívil Ukrajinu, aby se setkal s tehdejším premiérem Arsenijem Jaceňukem.
Zdá se , že Hunter Biden posílal e-mailem Devonu Archerovi informace, které obdržel z briefingu, který jeho otec a viceprezident Joe Biden uspořádal dříve. Nebo informace mohly pocházet přímo z přísně tajných dokumentů.
Z notebooku Huntera Bidena:
Později toho dne Hunter odpověděl Archerovi s 22-bodovým plánem, jak nenechají krizi promarnit. Aby vydělal na Západem podporovaném chaosu na Ukrajině, nabídl Hunter následující plán: „Náš chlap (Joe Biden) se musí stát anti-Viktorem Pinčukem“ (uhelný a ocelářský oligarcha – proruský  podporovatel Janukuviče).
„… Smlouva s Burismou by měla začít teď – ne po nadcházející návštěvě mého chlapa (Joea).“
Z e-mailu Huntera Bidena Devonu Archerovi dne 12. dubna 2014 ve 21:43.
Zde je 20 bodový plán tajných informací od Huntera:
1. Porošenko se zdá být pravděpodobným příštím prezidentem. Důležité je určit vztah našich týmů s ním. Je důvěryhodný vůči Západu a podle všeho skutečný reformátor (podle britských standardů).
2. Na Východě pravděpodobně dojde k nějaké decentralizaci. Pokud se tak nestane, Rusové budou pokračovat v eskalaci destabilizační kampaně, která by mohla vést k úplnému převzetí nejkritičtějšího východního regionu Doněcku. Strategickou hodnotou je vytvoření pozemního mostu pro RU na Krym.
3. To nebude mít přímý vliv na Burisma holdings, ale omezí to budoucí průzkum a využití příležitostí v pobřežních vodách ve Velké Británii.
4. Bude to mít také za následek další destabilizaci Spojeného království na národní úrovni a pro jakoukoli vládu, která je u moci. A USA zareagují ještě silnějšími sankcemi. Tyto sankce ohrozí chatrnou podporu EU, která nemá politickou vůli k prudkému zvýšení cen energií.
5. Což povede k dalšímu zvýšení cen plynu RU do Spojeného království.
6. Úvěrové záruky MMF umožní Spojenému království přestát ekonomický dopad, ale požadované reformy veřejných dotací Spojeného království oslabí nového prezidenta.
7. Na Burismu bude vyvíjen obrovský tlak, aby snížila ceny pro národní dobro. Dokonce i když společnost utrpí zisky, zdá se nemoudré zvyšovat ceny v konverzi s vydřidušstvím RU.
8. Burisma zde má příležitost hrát si na hrdinu, pokud ignoruje umělou tržní hodnotu svého produktu a bude hrát na národní zájmy.
9. Kazachstán by mohl hrát klíčovou roli tím, že by poskytoval plyn za sazby nižší, než jaké požadují RU, ale pochybuji, že by chtěli šťouchat do medvěda.
10. Klíčem k tomu všemu jsou plynovody přes Velkou Británii. Ale pokud Spojené království uzavře plynovod, také uzavře 60% svých dodávek energie a zaškrtí dodávky EU z RU, což EU nikdy nepřijme (b / c jsou to čučkaři)
11. Neexistuje žádné okamžité dodavatelské řešení, které by nahradilo RU. I kdyby Burisma zvýšila těžbu ze svých zásob o 100%, tak by to trvalo nejméně dva roky a  Velká Británie by stále měla asi o 35% méně plynu než potřebuje.
12. Náš chlápek (Joe Biden) se musí postavit do role odpůrce Viktora Pinčuka (oligarcha uhlí a oceli – stoupenec ruského Janukoviče).
13. Nejlepší způsob, jak přečkat bouři – mimochodem, nyní budou volby – je vsadit vše na čokoládového krále. I když prohraje s Tymošekovou (což je podle průzkumů nepravděpodobné), Porošenko je bezpečným spojencem, který by ho mohl ochránit před momentálními supy. Navíc vy, já a Alex byste se měli znovu spojit s boxerem a pomoci mu získat podporu našeho chlapa (Joe Biden).
14. A to je okamžik (volby), který potřebuje přestát. Pokud je považován za nespravedlivě profitujícího z cenového nárůstu vyvolaného RU, věci by se mohly rychle obrátit proti němu.
15. Webové stránky Burisma nebo tiskové zprávy by měly hovořit o tom, jak je Burisma jako největší nezávislý podnik odhodlána dodávat britskému průmyslu co nejvíce energie za spravedlivou cenu během této krize s důrazem na využití nejlepších technologií a týmu světové třídy, aby zajistila zvýšenou výrobu a domácí dodávkou.
16. Můžeme zde být skutečnými hodnotami. Rozvíjení vztahů, přinášení amerických odborných znalostí do společnosti, poskytování strategického poradenství v oblasti politiky a hodnocení geopolitických rizik.
17. BS může skutečně vést přímé diskuse na státních, energetických a NSC. Mohou navrhnout mediální plán a zajistit právní ochranu a zmírnit negativní tisk v USA týkající se současného vedení, pokud to bude nutné.
18. Oznámení o nadcházejících cestách mého kluka (Joe Biden) by mělo být charakterizováno jako součást našich rad a myšlení – ale to, co řekne a udělá, je mimo náš vliv. Jinými slovy, může to být opravdu dobrá věc, nebo by to mohlo skončit vytvořením příliš velkého očekávání. Musíme mírnit očekávání týkající se této návštěvy.
19. Musíme požádat o dlouhodobou dohodu a plošnou účast. Je to pro nás obrovský krok, který by se mohl snadno velmi zkomplikovat. A pokud nebudeme finančně chráněni bez ohledu na výsledek, mohli bychom se ocitnout zmrazeni z mnoha současných a budoucích příležitostí.
20. Za tímto účelem musí jasně vědět, že nebudeme a nemůžeme zasahovat přímo s domácími tvůrci politik a že musíme dodržovat FARA a další zákony USA v nejpřísnějším slova smyslu.
21. Smlouva by měla začít platit nyní – ne po nadcházející návštěvě mého muže (Joe Bidena). To by mělo zahrnovat držák v rozsahu 25k p / m s dodatečnými poplatky, pokud je to vhodné pro hlubší práci, která půjde do BS pro naši ochranu. Dokončete odděleně od našich příslušných obchodů o účasti na představenstvu.
22.  Kupte si mobilní telefon od 7/11 nebo CVS tmw a já udělám totéž.
Tolik k odhalenému e-mailu, který by měl být jedním z mnoha důkazů podvratné činnosti Bidenových při vyšetřování v americkém Kongresu.
Je otázka, jak dalece je Bidenova pozice udržitelná. Na svém postu by měl normálně setrvat ještě 2 roky, což se ovšem jeví stále nepravděpodobnější.
Pokud si k tomu přidáme aktuální problémy ohledně mnoha tajných dokumentů nalezených v Bidenově pracovně, pak se zdá, že dřív či později převezme „žezlo“ Kamala Harrisová…
Originál e-mailu:

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Odhalen výbušný e-mail z notebooku Huntera Bidena s tajnými informacemi týkajícími se činnosti Bidenových na Ukrajině se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden