Česká televize jako Pavlův „pucflek“
RSS

Česká televize jako Pavlův „pucflek“

Pokud něco jasně ukázala debata kandidátů odvysílaná minulou neděli na pořadu ČT 1 a ČT 24, pak je to bída a neobjektivita České televize. Komentátor Řezníček vystupující spíš jako Pavlův služebník a advokát, než jako nestranný moderátor, toho byl skvělým příkladem.  Tam, kde generál nevěděl, jak dál, přiskočil moderátor s nápovědou, nebo atakoval  Andreje Babiše.
Česká televize prosazuje vehementně hlava nehlava svého kandidáta Pavla a je zřejmé, že opět zkouší ovlivnit výsledky voleb.
To, že část ČT pracuje jako regulérní „pátá kolona“, často proti zájmům obyvatel, považuji za velmi nebezpečný fakt, se kterým zatím nikdo nebyl schopen hnout. ČT pracuje bez kontroly, jako další mocenské centrum naší republiky.
Jistě si vzpomeneme na zveřejnění „Kubiceho zprávy“ den před parlamentními volbami a další a další příklady neobjektivní práce České televize.
Je to stále stejné a přestože neobjektivita ČT už vyvolala i veřejný protestní pochod k jejím  budovámva dokázala tak spojit mnoho lidí, nic se neděje.
Nezvládnutá debata v podání moderátora ČT je tak jen dalším dokladem toho, že jsme ztratili nejen kontrolu nad českým průmyslem, ale i nad Českou televizí a dalšími „veřejnoprávními médii“.


Nejčtenější za týden