Liberálové v Polsku prohráli, a tak se globalistická opozice dožaduje zopakování voleb

Liberálové v Polsku prohráli, a tak se globalistická opozice dožaduje zopakování voleb

Polská strana globalistické opozice se dožaduje zopakování prezidentských voleb, když prohráli proti patrioticky založenému úřadujícímu prezidentovi Andrzeji Dudovi.



Občanská platforma (PO) ve čtvrtek oznámila, že podali žalobu k nejvyššímu soudu ke spuštění procesu anulování a zopakování voleb, když prohráli proti straně Práva a spravedlnosti (PiS) 49 procent ku 51 procentům.



Mluvčí této strany liberálního establishmentu řekl Reuters, že hlasování 12. července bylo nespravedlivé, kdy situaci přirovnával „ke kampani v Bělorusku a v Rusku.“



Vládní mluvčí Piotr Muller tuto kritiku zavrhl s tvrzením, že stížnosti PO na veřejné rádio jsou „příkladem toho, jak je těžké pro tým kandidáta PO Rafala Trzaskowského přijmout porážku.“



Ale samozvaný dozor nad volbami Kancelář pro demokratické instituce a lidská práva (ODIHR) tvrdila, že Duda zneužil veřejných zdrojů s odůvodněním, že jako nástroje kampaně využíval státní mediální korporace TVP.



ODIHR je jednou z nosných institucí Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE), která dostává značnou část svého financování od globalistických vlád, jako je vláda Francie Emmanuela Macrona a Německa Angely Merkelové.




Polish President Vows to Protect Children from ‘LGBT Ideology’, Support Traditional Families https://t.co/NAYYpyofZ1 — Breitbart London (@BreitbartLondon) June 11, 2020




Oba tito vůdci opakovaně na polskou vládu od okamžiku, kdy se PiS dostala k moci, útočili a dokonce hrozili na tuto konzervativní zemi uvalit sankce.



Polská státní televize se dostala pod palbu od domácích i zahraničních figur jako Trzaskowski – který během volební kampaně slíbil, že TVP zcela zruší, stejně jako od soukromých a mezinárodních médií, že je k pravicové vládě země příliš nápomocná.



Minulý měsíc přišly zprávy, že prezidentský volební kandidát PO TVP žaluje za údajná falešná a očerňující tvrzení proti Trzaskowskému ve zprávách této sítě.



Podle nadace vedené liberálním akademikem Oznámení z Polska si Trzaskowski stěžoval, že „jej zpravodajský segment líčil jako služebníka cizích zájmů v protikladu s úřadujícím prezidentem Andrzejem Dudou, který je vyobrazován jako obhájce Polska.“



„TVP se tohoto kandidáta opozice opakovaně snažila spojovat s Georgem Sorosem, jehož nadace kdysi pro Trzaskowského financovala stipendium a se Skupinou Bilderberg, jejíchž zasedání se Trzaskowski účastnil,“ konstatoval tento kanál zpráv a komentářů.




Concern as Soros-Backed Ventures Buy Major Polish Media Group https://t.co/9f0YEEYIXI — Breitbart London (@BreitbartLondon) February 22, 2019




Breitbart London opakovaně referoval, jak soukromá a mezinárodní média jednohlasně kritizují výhled na vítězství Dudy, kdy proti tomuto úřadujícímu prezidentovi spustila trvalou ofenzivu za to, že si dovolil vést volební kampaň na slibech, že dostane-li se do druhého volebního období, tak „bude děti ve školách bránit před ideologií LGBT.“



Bloomberg a další zpravodajské kanály sliby polského prezidenta popisovaly jako „útok na  LGBT komunitu,“ a jeho „líčily jako nepřítele gayů,“ kdy PiS obviňovali z agrese v „kulturní válce,“ neboť slibovali „chránit zájmy rodiny“ a „hájit instituci manželství.“



PiS je od té doby, kdy se po parlamentních volbách v roce 2015 dostala k moci, pod neustálým tlakem kombinace neziskovek, EU a mezinárodních mediálních kanálů.



Tato národně konzervativní strana lavinovitě zvítězila poté, co na rozdíl od tehdy vládnoucí PO odmítla přijmout Bruselem vnucované kvóty na migraci ze třetího světa.



Polská vláda kritická k ovoci multikulturalismu, jaký vidíme v Západoevropských zemích, trvá na tom, že bude finančními pobídkami a dalšími politikami podporovat rodiny, aby měly více dětí, místo aby využila masové imigrace k náhradě stárnoucí populace.




‘Forcing Migrants on Nations Will Mean the End of the EU’: Polish President https://t.co/gbaHWT7qjP — Breitbart London (@BreitbartLondon) October 6, 2017




Omar Marques/Getty Images



VIRGINIA HALE



25 Jul 2020




Polský president Duda říká, že LGBT ideologie je horší než komunismus





Poláci a Francouzi se připojili ke klimatické kontrarevoluci




Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/25/poland-globalist-demands-election-re-run/
The post Liberálové v Polsku prohráli, a tak se globalistická opozice dožaduje zopakování voleb appeared first on Reformy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější