Muslimové protestovali proti pálení Koránu ve Švédsku, místo švédské vlajky spálili švýcarskou (video)
RSS

Muslimové protestovali proti pálení Koránu ve Švédsku, místo švédské vlajky spálili švýcarskou (video)

IQ muslimů není v souvislosti s po staletí praktikovanými sňatky mezi příbuznými příliš vysoké. V Pákistánu je tato praxe sňatků mezi sestřenicemi a bratranci dokonce jakousi tradicí, což se projevuje například i ve Velké Británii, kde je poměrně početná pákistánská komunita. Jejich děti trpí mnohem častěji různými vadami – tělesnými i mentálními – než děti původních obyvatel.
Tito myšlenkoví giganti se rozhodli v Pákistánu zareagovat na Paludanovo pálení Koránu před tureckým velvyslanectvím ve Stockholmu  spálením švédské vlajky. K té jako vždy přidali i vlajku americkou.
Ovšem když se podíváte na video, neuvidíte tam typickou žluto-modrou vlajku s křížem, ale vlajku červeno-bílou, konkrétně švýcarskou.
Muslimská organizace MMM pálí švýcarskou a americkou vlajku:

„Ve Švédsku pod rouškou svobody projevu obhajují znesvěcení svatého Koránu. Urážka svaté knihy islámu zranila city miliard muslimů,“ napsal  The Islamic Times  v komentáři k pálení vlajky.
Danger Jefferey, ředitel muslimského think tanku ITCT, říká,  že muslimové, kteří pálí vlajky, jsou idioti s nízkým IQ. ITCT údajně pracuje na vzdělávání muslimské komunity….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Muslimové protestovali proti pálení Koránu ve Švédsku, místo švédské vlajky spálili švýcarskou (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden