Je konec blízko? – Je to sice trochu sci-fi názor, ale v mnoha bodech sedí –

Je konec blízko? – Je to sice trochu sci-fi názor, ale v mnoha bodech sedí –
Píše
EJ BronProč Corona a co bude následovat? Svět bez peněz, kde jsou všichni ovládáni počítači. Konečně svět bez lidských emocí, bez jakéhokoliv vlivu, bez svědomí, ale jen stoprocentně technokratický a byrokratický pro všechny lidi s méně než miliardou pravidel a nařízení a s typy jako je Gates a naši nevolení vůdci.
Tento nový nacistický teror vychází z OSN už desítky let. Nejprve přišel první krok v sedmdesátých/osmdesátých letech prostřednictvím MMF, vlna ekonomického úsporného šílenství, která vedla k velkým finančním rozdílům a nezaměstnanosti po celém světě. Pak přišel postup počítače, krok dva, a teď, od přelomu století, krok tři. Konečně, cílová čára je na dohled.
Naprostá kontrola nad lidstvem. Viz Nizozemsko, které směřuje k nucené eutanazii veškerého „ekonomického balastu“ nad 70 let, podle přání nové nacistické strany antidemokratů 66. Ale skoro nikdo nechce vidět, že D66 sestává téměř výhradně z úzkoprsých technokratů a byrokratů, skoro nikdo to nechce vidět ani dnes.
Od roku 2000 začal boj proti lidskosti úplně. Lidé už nesměli kouřit, první bitva za společenské chování. Ta poslední právě probíhá, korona, což znamená, že všechny hospody musí zavřít, aby se zabránilo dalším „ohniskům“. Posun nealkoholického piva a vína již probíhá, protože brzy už lidé nebudou smět pít alkohol. Kromě toho si člověk bez přemýšlení již (stále) částečně zakrývá obličej a lidský kontakt s jedním a půl metrem hrůzy je udržován na minimu.
Ne, dokud se všichni nezměníme v neoperovatelné roboty, tohle všechno nepřestane. Jednoduše proto, že pak si nikdo nebude uvědomovat, že všechno bylo někdy jinak. Nikdo, kdo ještě ví, že něco jako svoboda vůbec existovalo. Sedm miliard robotů není schopno nezávislého myšlení a ten den je mnohem blíž, než si myslí téměř sedm miliard hlupáků, v den, kdy se z nás všech stanou roboti.
Téměř kompletní dav zvláště západních politiků, novinářů, akademiků, inteligentů a zejména téměř všech křesťanských náboženských vůdců je již v rukou téměř satanské sekty. Teď už zbývají jen národy a naši „vládci“ od podvodníka par excellence Obamy s tím mají plné ruce práce pro své pány v Mekce.
Za prvé, prostřednictvím rozdělení a vlády vyvolali v našich společnostech boj a neshody neustálými útoky na naši společnost a způsob života s příchodem proudu „uprchlíků“, který vytvořili a který už nemá konce, aby tyto přistěhovalce postavili nad všechny naše zákony a prostřednictvím Paktu OSN o přistěhovalectví prohlásili naše společnosti za zakázané a zbavené volebního práva.
A nyní, přes korónový podvod, poslední kus, který byl již několikrát testován v různých epidemiích chřipky, aby vyděsil a udržel téměř sedm miliard figurín tak vyděšených, že budou dobrovolně prosit ‚Spasitelské‘ brány o „Konečné řešení. Síť se zavře, síť je obsluhována mnoha desítkami tisíc peněz hladových Halalsemových a Timmerclownů,kteří si myslí, že nebudou oběťmi, blbci.
A pak je bohužel stále mnoho dobře míněných lidí, kteří si myslí, že toto vše lze zastavit bez násilí, cestou demokracie, demokracie, která už dávno přestala existovat. Trvání na kompromisu a používání zdravého rozumu? Jaký zdravý rozum? Opravdu druhá světová válka nikoho nic nenaučila?
 Share

Tweet


WhatsappThe post Je konec blízko? – Je to sice trochu sci-fi názor, ale v mnoha bodech sedí – appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější