Názor Amerického novináře Johna Kassana, na Sorose a demokratické starosty

Názor Amerického novináře Johna Kassana, na Sorose a demokratické starosty
Píše
realclearpoliticsNěco roste ve velkých městech řízených demokraty: Ohromující smysl pro bezpráví
Prezident Donald Trump posílá federální donucovací orgány do velkých měst řízených demokratickými starosty, kde se vraždy a přestřelky gangů vymkly kontrole a kde kdysi pulzující centra jsou na cestě stát se městy duchů.
A demokratičtí starostové, podporující Joea Bidena, jsou přirozeně v defenzivě, rozčilení, že by prezident mohl získat politickou výhodu, přestože starostové svádějí spor s vlastními policejními útvary, protože v jejich městech stoupá násilí, když jsou zastřeleny děti.
V těchto demokratických městech však také levicový miliardář George Soros utratil miliony dolarů, aby pomohl zvolit liberální bojovníky za sociální spravedlnost za státní zástupce. Předělává soudní systém v městské Americe, létá pod radarem.
Prokurátoři financovaní Sorosem, nikoliv starostové, jsou ti, kdo pomáhají propustit násilníky z malými nebo žádnými tresti.
V Chicagu, Philadelphie, San Francisco, ul. Louis a jinde jsou tvářemi svých měst starostové, ne státní zástupci.
A starostové za to náležitě berou, když násilí stoupá.
Jak lidé zpracovávají celou politiku, uprostřed těch příběhů počítajících mrtvé a raněné?
Politici mluví jazykem. Daňoví poplatníci nepořádají tiskové konference. Ale volí nohama. A odcházejí.
Starostové si hrají na svou základnu a veřejně odsuzují Trumpa za federální přehmaty, přestože jejich přemožená policejní oddělení vítají veškerou možnou pomoc.
Chaos je skutečně žebřík.
Pokud chce Trump městům skutečně pomoci, mohl by soukromě zavolat starostům a zeptat se jich na prokurátory podporované Sorosem.
Tito prokurátoři jsou jedni z mála politiků v Americe, kteří splnili své sliby. Slíbili, že své věznice vyprázdní prostřednictvím politiky boje za sociální spravedlnost „zadržování“.„Také pomáhají dávat opakovaným, násilným zločincům malé nebo žádné tresti, když jsou zatčeni.
A v mnoha násilných městech státní zástupci splnili své sliby, že násilníky nebudou držet ve vězení, ale pustí je ven.
Například v demokratickém Chicagu je Sorosovým prokurátorem státní zástupkyně okresu Cook Kim Foxxová. Ve své kampani v roce 2020 údajně obdržela nejméně dva miliony dolarů od Sorosem podporovaného politického akčního výboru.
Foxx nemá hvězdnou právní pověst. Její úřad je vyšetřován kvůli tomu, jak se vypořádal s fiaskem Jussie Smollettové. Ale ráda by vylezla po žebříku a stala se senátorkou USA.
Je chráněnkyní demokratické šéfky okresu Cook Toni Preckwinkleové, prezidentky rady okresu Cook. A hlavní soudce okresu Cook Tim Evans je také v Preckwinkleově týmu bojovníků za sociální spravedlnost.
Foxx před lety oznámila, že nebude agresivně stíhat zloděje. To předcházelo vlně zlodějských gangů, které násilně zasáhly butiky na North Michigan Avenue, dávno předtím, než z protestů George Floyda vyrostlo rabování a nepokoje.
A Lori Lightfootová to bere. Bude se muset rozhodnout, jestli Foxxe odvolá sama, nebo to bude dál schytávat.
Foxxová vydala 30. června zprávu, která posílila její bdělost a informovala chicagskou radnici a policii, že nebude stíhat „pokojné demonstranty“.“
V hodinách po protestech Floydů zde bylo mnoho zatčeno na základě obvinění z výtržnictví a porušování zákazu vycházení. To jsou nástroje, které starostové používají k vynucování pořádku ve městech.
Ale Foxx to tak nevidí. Straní se probuzeným.
Nedávné vyšetřování Chicago Tribune zjistilo, že ze 162 pachatelů zatčených a obviněných z trestných činů před protesty Floydů – a kteří byli zachráněni liberálními skupinami bojovníků za sociální spravedlnost – byl více než 1 z 5 obviněn z nových trestných činů.
Další Sorosem podporovaní prokurátoři v jiných městech hrají podobnou hru.
Nerozzlobí svou základnu, až propustí násilné delikventy zpět do chudých čtvrtí, aby spáchali další násilné činy na chudých lidech. Levá je jejich základna. Tohle chtějí, za co Soros zaplatil.
V demokratických městech po celé Americe se střelba zvyšuje, počet vražd prudce stoupá a pouliční gangy se osmělují. Mezitím rozhněvaní bílí probudili svět se svými spojenci z Black Lives Matter a dál útočí na veřejné památky západní kultury. A policie.
To vše vede ke scénám, jako byla ta v Chicagu onehdy, kdy se policisté snaží ochránit sochu Kryštofa Kolumba v Grant Parku, přemoženou velkým, rozzuřeným davem. Desítky lidí v davu nesly černé deštníky, aby skryly svou totožnost, a vyhazovaly na zem bedny s lahvemi se zmrzlou vodou. A dav je házel jako cihly na hlavy důstojníků.
Lightfootová, národně proslulá svým protitrumpovským komentářem, byla poněkud odměřená, pokud jde o federální agenty přijíždějící do Chicaga. A onehdy ji popudilo to, co nazvala „koordinovaným útokem“ na policisty u Kolumbovy sochy.
Nejméně 49 policistů bylo zraněno a 18 si vyžádalo ošetření v nemocnici poté, co se rozzuřilo na Kolumbovu sochu, kde na ně byly házeny zmrazené láhve spolu s kameny a zábavní pyrotechnikou.
Předpokládám, že tohle je místo, kde mám přijmout newspeak a charakterizovat zmatek jako „většinou pokojné protesty.Ale ne.
Pokud jste demokrat, můžete se obávat, že Trump získá politické body vysláním federálních agentů do násilných měst.
Pokud jste republikán, nebo nezávislý s novou aplikací policejního skeneru v mobilu, který čeká na povolení majitelů střelných zbraní v poště, můžete říct, že je na čase.
A pokud jste uvězněni v jedné z násilných městských čtvrtí, doufáte, že vaše děti nebudou zabity, když budou sedět na vaší verandě.
Je vidět, že ve velkých městech něco roste:
Drtivý pocit bezpráví.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Názor Amerického novináře Johna Kassana, na Sorose a demokratické starosty appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější