Nechutné!! Proces vraždy Zahida Younise: Ženy nalezené v mrazáku byly „vystaveny značnému násilí“, řekl soud

Nechutné!! Proces vraždy Zahida Younise: Ženy nalezené v mrazáku byly „vystaveny značnému násilí“, řekl soud
Píše
newhamrecorderMuž obviněný z vraždy dvou žen a ukrytí jejich těl v mrazáku se zeptal skupiny na WhatsAppu, jak se zbavit ženy krátce předtím, než byla jedna z nich pohřešována, uvedl soud.
Duncan Penny QC uvedl, že Zahid Younis byl členem motivační skupiny na sociální síti a tento příspěvek tam zveřejnil v květnu 2018.
Ve čtvrtek 30. července řekl Crown Court Southwark: „Obžalovaný poslal do té skupiny zprávu, že je v jeho bytě žena, která mu dává zabrat, a on se jí chce zbavit.“
Vysvětlil, že většina skupiny radila panu Younisovi, aby zavolal 999, i když si ho jeden člen začal dobírat kvůli situaci.
Tato zpráva byla odeslána ve stejném měsíci, kdy byla Mihrica Mustafaová, známá také jako Mary Jane, pohřešována.
Těla paní Mustafové z Canning Town a Henrietti Szucsové, 34leté maďarské státní příslušnice, která tvrdě spala v Ilfordu, byla nalezena v mrazáku v bytě pana Younise ve Vandome Close, Custom House, v dubnu loňského roku.
Pan Penny vyprávěl, jak naposledy, když byla paní Mustafová viděna svou rodinou, navštívila je a žádala o peníze.
„Mihricanova matka si vzpomněla, jak v květnu 2018 Mihricanová přišela do rodinného domu,- řekla soudu.
„Požádala o peníze. [Mihricanova matka] po ní hodila bankovku v hodnotě 20 liber, protože věděla, že bude použita na drogy.
„Řekla jí, že to bylo naposledy, co jí dala peníze. To bylo naposledy, co viděla Mihricanu.“
Osmatřicetiletá žena byla v době před svým zmizením viděna ve společnosti pana Younise, a to i u obchodníka ve Freemasons Road.
Odkaz na video: 
 
„Obžalovaný byl viděn ve společnosti Mihricanové prodavačem,“ řekl pan Penny.
„I když byl obžalovaný v této oblasti dobře známý a všeobecně se mu nelíbil, [Prodavač] považoval Mihricanovou za milou ženu, která zápasila od chvíle, kdy se u ní rozvinul problém s drogami a pitím.“
Porotcům bylo také řečeno, že pan Younis byl v minulosti kontrolován kvůli chování a násilí vůči ženám od roku 2001, včetně těch proti dvěma, s nimiž zplodil děti. Třetí žena si vyžádala ošetření v nemocnici kvůli jednomu ze zranění, které jí způsobil, uvedl soud, a také byla více než půl roku neschopná pořádně chodit.
Vyhrožoval jedné přítelkyni, že posadí jejich malé dítě do letadla do Pákistánu, a oženil se s jinou – s níž začal vztah, když jí bylo pouhých 13 – při islámském obřadu, když jí bylo 14.
Soud také vyslechl, jak pan Younis, známý také jako Boxer, Z a Ali se počátkem roku 2019 spřátelili se ženou, řekli jí, že je bezdomovec, a ona mu dala 1 400 liber. Když ho navštívila v bytě Vandome Close, řekl jí, že se teprve nastěhoval.
V dubnu téhož roku žena vyjádřila obavy o blaho pana Younise a prohlásila, že o něm několik dní neslyšela. Policie nejprve navštívila dům pětatřicetiletého muže 25. dubna bez odezvy a znovu o dva dny později, kdy policisté násilím vnikli dovnitř.
Soudu bylo řečeno, že v nemovitosti nefunguje elektřina, a jeden z policistů si všiml mrazáku s visacím zámkem, kolem kterého létaly mouchy. Poté, co ho násilím otevřel páčidlem a nahlédl dovnitř s baterkou, identifikoval jeden z policistů nohu v ponožce a prohlásil nemovitost za místo činu.
Pan Penny také řekl, jak byla v nemovitosti nalezena účtenka za mrazničku, která prokazovala, že byla koupena za hotové v Becktonově pobočce Currys 11. listopadu, 2016 a spíše osobně odvezena než dodaná.
Pan Younis uvedl v obchodě jméno a adresu někoho, s kým vyrostl a chodil do školy, ale koho neviděl od roku 2005, jak bylo soudu řečeno.
Paní Szucsová byla naposledy viděna v srpnu 2016, jen několik měsíců před nákupem mrazáku.
Pan Younis, který popírá dva případy vraždy, odmítl opustit věznici Belmarsh, aby se zúčastnil dnešního jednání. Soudkyně paní Cheema-Grubbová se rozhodla pokračovat v jeho nepřítomnosti.
Soud pokračuje.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Nechutné!! Proces vraždy Zahida Younise: Ženy nalezené v mrazáku byly „vystaveny značnému násilí“, řekl soud appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější