Pro ty, co se probudili teprve nedávno
RSS

Pro ty, co se probudili teprve nedávno

ANTIVIRUS
Po dvou letech vyšilování kolem zinscenovaný pandemie a téměř roce přinejmenším stejně absurdní slámy u kravína vstupujeme do roku 2023, ve kterym nás zcela určitě čekaji další průsery, milióny lží, nadměrný množství manipulací a neustálý vymejvání mozků. A to nemluvim o nevyhnutelnejch následcích předchozích činů prakticky všech vlád světa – ekonomická krize, inflace, energetická krize, ukrajinizace Evropy, problémy s imigrantama, greenbaumování green dealem, propagování nenávisti a všelijakejch úchylek, etc.
Kdo čte Antivirus, chápe, že je všechno úplně jinak, než nám tvrdí masmédia, o politicích nemluvě. Že politici lžou pokaždý, když otevřou hubu, by mělo bejt jednim ze základních poznatků o životě na planetě Zemi, takže je zarážející, že je mezi náma značný množství dospělejch lidí, kteří to nikdy nepochopili. (Což je velká součást našeho současnýho predikamentu.)
Ti, co chápou, za sebou ve většině případů maji něco, čemu budu řikat „probuzení“, protože mě lepší termín nenapadá. A probuzením nemyslim, že někdo po dvou letech convidu pochopil, že je to „con“ (podvod), a pak spolknul podvod u kravína úplně stejně, jako předtim ten convid. Probuzení je ten moment, kdy si člověk vezme červenou pilulku, a pak už neni cesta zpátky. (Kdo neví, co je červená pilulka, ať okamžitě všeho nechá a jde se kouknout na film  The Matrix  z roku 1999.)
U někoho to byla nějaká událost, při níž zjistil, že svět funguje úplně jinak, než se mu celej život tvrdilo, a musel všechno od základů přehodnotit. Někteří z nás na to začali přicházet postupně už v dětství, což nás ušetřilo toho šoku a bylo to relativně přirozenou součástí našeho vývoje. A pár lidí se prostě už narodilo se schopností vnímat o něco víc, než ostatní, a to, že jsou věci jinak, než jim říkaji všichni okolo, věděli už od začátku.
Z těch, co k tomu „probuzení“ došli nějakym tim šokem, se to některejm stalo před mnoha lety a jinejm relativně nedávno.  Hlavně pro tuhle poslední skupinu je tenhle článek.  Pro lidi, kteří teprve nedávno pochopili, že se jim celej život ve všem lhalo, a s tim bohužel přišlo i zjištění, že všechno je tak trochu víc v prdeli, než si mysleli. Tohle zjištění moc nepotěší a může až pořádně vyděsit.
Člověk má potom intenzivní (správnej) pocit, že se řítíme do neskutečnejch sraček , a má přirozeně snahu tomu nějak zabránit. Tady ale naráží na to, že jakákoliv snaha v tomhle směru nejen že nepřináší očekávaný výsledky, ale ještě mu pravidelně vybuchuje do xichtu. Hlavně se opakuje ten vzorec, že se dotyčnej všema možnejma způsobama pokouší „probudit“ další lidi, a opakovaně zjišťuje, že to jaksi nefunguje, nechápe, proč to nikdo nechápe, a to vede k téměř konstantní frustraci z týhle zapeklitý situace.
K tomu je tady ještě ten bonus, že tenhle člověk se každej den vzdělává dál, což převážně znamená, že zjišťuje další a další děsivý věci, který se dějou a o kterejch pořád ještě nevěděl. Má z toho potom hlavu jak balón, kterej hrozí, že každou chvíli vybouchne a člověk se z toho všeho zhroutí. Což se někomu občas i stává, čemuž se neni co divit.
No a s tim souvisí další komplikace, a to ta, že v tom konstantním přívalu informací je někdy dost těžký zjistit, co je pravda a co ne. Nově probuzení maji pak někdy přehnanou tendenci věřit všemu, co protiřečí oficiální propagandě.
To je ale problém, protože ne všechno, co odporuje narativu mainstreamu, musí bejt pravda. Nějaký bludy šíří prostě jen obyčejní blbouni, kteří si něco spočítali špatně, a některý šíří samotnej systém záměrně, a to z různejch důvodů. Tyhle důvody můžou zahrnovat:
Šířit konspirační teorie, který jsou nepravdivý, což se v nějakym bodě provalí a pak všichni, co tomu uvěřili, vypadaji jak idioti, což diskredituje i ostatní věci, který tvrdili, a případně zasévá pochyby v nich samotnejch.
Malovat situaci ještě horší, než opravdu je, a vyvolávat tak v lidech pocit beznaděje nad tim, že jsou proti vládnoucím manipulátorům bezmocní. (Tvrzení, jako že mocní už ovládaji  úplně všechno  a nic s tim nemůžete udělat, že do politiky se  nikdy  nemůže dostat nikdo slušnej, že se vakcíně nijak nevyhnete, atd.)
Dávat lidem falešnou naději šířením představy, že někdo někde pracuje na nějakym řešení všech těch problémů a už brzo bude všechno v pohodě, takže lidi jen sedí a čekaji a o nic se aktivně nesnaží. (QAnon, mesara/blesara…)
Propagovat vysvětlení nějaký události nebo fenoménu, který na první pohled vypadá „konspiračně“ a v alternativě věrohodně, ale ve skutečnosti má za úkol odvést pozornost od toho správnýho vysvětlení, který se systém snaží utajit. (Někdy tajný služby šíří verzi, která viní mimozemšťany, aby se zakrylo, že to ve skutečnosti byl nějakej tajnej vládní projekt.)
Takže nově probuzenej se zmítá v chaotickej a nepřehlednej bažině informací a dezinformací, regulérně na něj dopadá tíha všech těch hrůz a blížících se katastrof, ze lhaní politiků a médií je mu na blití, z nechápavostí většiny lidí kolem něj ho popadá vztek, a často má pocit, že už prostě nemůže a brzo se z toho všeho zblázní. A co si budem povídat, někdy se do tohodle stavu dostávaji i ti, co se probudili už před mnoha lety.
No a přesně tenhle stav, kterej kolem sebe někdy u lidí vidim, mě přived na myšlenku napsat tenhle článek. Jednak by měl poskytnout takovej stručnej přehled věcí, o kterejch by lidi měli vědět, aspoň rámcově, a jednak se pokusí poskytnout pár rad, jak se k tomu stavět efektivně, aby se člověk nezbláznil, čim se zabejvat a čim až tak moc ne, a čemu věnovat svojí energii, aby to k něčemu bylo.
Antivirovej průvodce galaxií
Nepanikařte! Buďte v klidu a myslete.
Nesnažte se někoho burcovat. Nefunguje to.
Nenechte se znechutit situací a soustřeďte se na vlastní život.
To jsou základní body, který si teď trochu rozvedeme.
Ten první jsem zjevně ukrad ze  Stopařova průvodce galaxií , protože neni třeba vynalejzat kolo podruhý. Neni důvod panikařit. Situace byla totiž přesně taková, jako teď, i před tim, než jste se probudili, a nijak vám to tehdy nevadilo a přežili jste. Takže přežijete dál.
Když budete ohledně situace ve světě stresovat, nikomu nijak nepomůžete a sobě si jen uškodíte. Takže klid.
Druhej bod se týká potřeby pozorovanou situaci nějak napravit. Tady připomínám, že rada nikoho neburcovat je mířená na  nově  probuzený. Musíte si uvědomit několik věcí.
Pokud jste procitli nedávno, víte a chápete toho  málo  (a to i přestože jste toho možná za poslední dva roky zjistili víc, než za 20 let předtim). Což je důležitý hlavně proto, že když začnete  jednat  s nedostatečnejma znalostma, tak nejen že nedosáhnete žádoucího výsledku, ale taky si můžete ublížit. Pokud chcete oponovat zlu, vstupujete do války. Válka vyžaduje strategii, a strategie vyžaduje vědomosti.
Když se vrhnete do boje jen se zlomkem znalostí, co má váš nepřítel, akorát si nabijete hubu. Jsou tu lidi, kteří se probudili třeba před 20-30 lety. Pokud je třeba něco  dělat , nechte  na nich , ať to vymyslí a zorganizujou. Maji mnohem větší znalosti a zkušenosti a jsou si mnohem líp vědomi nebezpečí, se kterejma se budou muset potýkat.
Vy se můžete přidat, když oni něco vymyslí, ale nesnažte se moc něco iniciovat sami a zbytečně na sebe nepřitahujte pozornost. Nemá smysl řikat vládcům „jsem proti vám!“, když nemáte efektivní zbraně pro boj s nima.
Mělo by vám bejt jasný, že pokud je systém tak zákeřnej, jak jste zjistili, že je, tak součástí jeho strategie zcela jistě bude eliminovat jakoukoliv hrozbu. Pokud na sebe budete upozorňovat jako na potenciální hrozbu, ale při tom ještě pořádně ani neznáte pravidla hry, není těžký si domyslet, jak to asi dopadne. Jakmile se pokusíte o něco závažnějšího bez patřičnýho chápání všech okolností, systém vás ledabyle zadupne do země a ani se nezadejchá.
Tady můžeme pro ilustraci zmínit například podepisování peticí. Lidi maji motivaci podepisovat určitý petice z evidentních důvodů. Sám jsem jich v době kovidiotskej podepsal spoustu. Je ale dobrý si uvědomit, že když dáte svoje jméno (případně adresu a další osobní informace) na něco takovýho, tak jste tim systému oznámili, že jste proti němu. A jak všichni víme, petice nejsou zrovna efektivní způsob, jak něco změnit, protože vláda na ně převážně zvysoka sere.
Ty petice ale nejsou tak úplně ta pointa a nenabádám k nepodepisování, což by mělo bejt zjevný z toho, že jsem jich sám spoustu podepsal. Ono to někdy může mít alespoň nějakej efekt. A na druhou stranu váš podpis na petici zase neni tak nebezpečnej. Pointa je ten princip – cokoliv děláte proti systému, musíte si uvědomovat, co tim můžete získat a co tim riskujete, a promyslet si, jestli se vám to vyplatí. Zatim se ještě za podepisování peticí nezavírá, ale jak vidíte ze současnejch událostí, co neni, může brzo bejt.
Když jsme u petic, můžeme zmínit anonymní formu podepisování. Petice, který vyžadujou pro ověření jen email, se daji samozřejmě podepsat anonymně tim, že si založíte novej email a podepíšete to falešnym jménem. Což taky znamená, že si těch mailů můžete založit třeba 150. To je sice na první pohled hezký, ale pak je taky jasný, že petice, která si opravdu neověří vaší skutečnou identitu, bude mít nevalnej efekt právě z toho důvodu, že nikdo neví, kolik těch podpisů je falešnejch.
Tady taky narážíme na to, že když se chcete něčeho účastnit, tak čim větší to má potenciál ohrozit nějak systém, tim víc osobních informací od vás bude systém vyžadovat, abyste se mohli zúčastnit. Samozřejmě se vám bude tvrdit, že je to „kvůli bezpečnosti“ nebo „aby se nepodvádělo“, ale ve skutečnosti je to hlavně proto, aby systém věděl, komu je třeba dát po hubě, kdyby se věci nějak vymkly kontrole.
No ale abysme to moc nerozváděli, tak pointa druhýho bodu je, abyste se nehnali do akce bez dostatečnýho chápání situace, který pravděpodobně nemáte, protože toho, co je třeba si nastudovat, aby se člověk v situaci pořádně orientoval, je strašně hodně a za tři roky to nikdo nestihne. Králičí nora je hluboká.
Místo burcování všech kolem sebe se vzdělávejte a  pozorujte , jak to všechno funguje.
Třetí bod se týká toho, čemu tu svojí energii věnovat. V první řadě si od všeho toho svinstva udržujte mentální odstup a nenechte se do toho moc vtáhnout. Snažte se to pozorovat pokud možno nezaujatě. Ono vám to samozřejmě nepůjde, ale je třeba to trénovat. Je důležitý pochopit, že stojíte proti něčemu, co je mnohem větší než vy, sami to nezastavíte, a hraje se tu hodně dlouhá hra. Tenhle fakt je třeba přijmout a netrápit se tim.
Vaše schopnost sypat systému písek do soukolí bude přirozeně narůstat s tim, jak budou narůstat vaše vědomosti a chápání toho, jak to všechno funguje. Dokud v tomhle ohledu nedosáhnete nějakýho většího pokroku, vašim hlavním cílem by mělo bejt udržovat se v klidu, normálně fungovat a  nedovolit systému, aby vás vyčerpal, vyděsil, nebo vydeptal .
Když nastoupí někdo novej na místo speciálního agenta, taky mu hned první měsíc nedaji tu nejtěžší a nejnebezpečnější misi. Nejdřív se musí hodně učit a pozorovat. Což může trvat hezkejch pár let. Stejně jste na tom vy. Jste tak trochu ve fázi učně, tak se učte a pozorujte. Pokud ten svět kolem sebe nedokážete zvládat s klidem při normálním každodenním životě, pak rozhodně nejste připraveni na to vrhat se do nějaký potenciálně nebezpečný akce.
Tudíž pracujte na tom klidu a mentální rovnováze. Než se vrhnete do nějaký protisystémový akce, naučte se dobře a efektivně fungovat ve svym normálním světě – rodina, práce, zájmy, přátelé, atd. Před probuzením jste možná fungovali automaticky a dělali věci stejně jako všichni ostatní, bez nějakýho většího přemejšlení. Teď je na čase o tom přemejšlet a dělat věci  dobře .
Každej svůj skutek můžete vykonat různejma způsobama, v různym rozpoložení a s různou efektivitou. Místo plánování, jak naložit s Klausem Schwabem, se soustřeďte na to, aby vaše normální skutky byly efektivní, abyste při nich byli v dobrym rozpoložení, a aby měly pozitivní dopad na vaše okolí.
Taky si asi všimnete, že některý věci, co jste dělali dřív, ve světle nově získanejch informací nedávaji moc smyslu, a bude teda dobrý je vyřadit úplně, protože by to bylo jen plejtvání vaší energií. Snažte se bejt si vědomi toho,  co  děláte,  jak  to děláte,  proč  to děláte a jestli vůbec dává smysl to dělat. Tohle vědomí vás odděluje od automatizovanejch biorobotů okolo.
Můžete si trochu protřídit svoje zájmy. Můžete zjistit, že některej z vašich dřívějších zájmů jen podporuje ten systém, o kterym teď víte, že si vaší podporu nezaslouží. Což souvisí i s tim, do čeho cpete svoje peníze a koho tim živíte. Na druhou stranu nepodceňujte zájmy, který vypadaji triviálně, ale pomáhaji vám cítit se líp, ať už fyzicky nebo psychicky, což koneckonců souvisí jedno s druhym.
Jelikož jste konstantně pod útokem debility zvenku (protože tomu už prakticky neni možný se vyhnout, vyjma asketickýho života někde daleko od civilizace), je žádoucí si vytipovat aktivity, který vás udržujou v dobrej náladě a odváději vaše myšlenky od toho blázince okolo k něčemu pozitivnějšímu, a k takovejm aktivitám se uchylovat, když je vaše mentální rovnováha v ohrožení.
Můžete se taky na konci každýho dne zamyslet nad tim, co jste dneska udělali dobře a co špatně. Kde jste vyplejtvali hromadu energie na nějakou blbost a mohli jste ten čas využít líp. Kde jste se úplně zbytečně nasrali a nějakou dobu v tom stavu zůstali a jak se toho příště vyvarovat. Ale taky co vás dostalo do dobrý nálady a mělo na vás pozitivní vliv, a jak se tomu vlivu vystavovat častějc.
Prostě si dejte do pořádku svůj osobní život a naučte se  žít jako vědomá bytost  a ne jako zautomatizovanej biorobot, neplejtvat energií na blbosti, a nepropadat zoufalství, protože jestli nedokážete to, tak se nemůžete pouštět do boje se Švábem, protože by vás rozmačkal malíčkem.
A ještě bych dodal – pochopte, že  o fyzickou realitu tady nejde . Jste tady proto, abyste se něco naučili a nasbírali nějaký zkušenosti, a je to o vašem  vědomí , ne o vašem těle. A ačkoliv v tej fyzickej rovině to může vypadat beznadějně, protože paraziti tu na první pohled ovládaji skoro všechno, v tej duchovní rovině to je úplně jinak, a o tu tady jde.
Systém mě může „zabít“, ale to mě ve skutečnosti vůbec nijak neohrožuje. Jen přijdu o fyzický tělo, ale moje „já“ tim nijak neutrpí. Problém je, když mi systém vymyje mozek a odláká mojí pozornost od toho, na čem záleží. Tim mi totiž zabrání v tom se vyvíjet (nebo ten vývoj bude jen hodně pomalej a zbytečně bolestivej), a to by byla skutečná ztráta.
Tim, že jste se probudili, uviděli tu manipulaci, a pochopili, o co tu běží, jste ve skutečnosti už vyhráli.  Systém vás může trápit a znepříjemňovat vám, co se dá, ale  nepodařilo  se mu udržet vás ve spánku a znova už vás neuspí. Už vám nesebere tu možnost se vyvíjet a nijak vás nezastaví. Všechny ty překážky, co před vás staví, vám pomáhaji růst, a tudíž jsou vlastně přesně to, co potřebujete. Hlavní je, že na rozdíl od zombíků, kteří tápou ve tmě nebo chodí dokola za návnadou, vy víte, co se děje.  A z toho byste se měli radovat a každej den za to děkovat.
Jak to všechno funguje
Teď si zkusíme načrtnout takovej stručnej přehled toho, jak ten náš současnej systém, ten matrix, funguje, o čem všem je dobrý vědět, a jak se k tomu stavět. Pokusim se nezacházet do detailů, protože jinak by to bylo dlouhý jak seznam mexickejch pyramid. Detailů najdete spoustu v jinejch  článcích .
Jedním ze základních poznatků, který přijdou s „probuzením“, je ten, že nám nevládnou prezidenti a premiéři a podobně, ale někdo úplně jinej. A že ten někdo jinej vůbec, ani trochu, nemá zájem na tom, abysme se měli dobře. Naopak, z mnoha důvodů potřebuje a chce, abysme se měli špatně.
O tom, kdo přesně vládne, se teď rozepisovat nebudu. Ve článku  Parazitismus – vládní zřízení většiny světa  jsem popsal, jak tenhle systém vzniknul a jak operuje. Zásadní je chápat, že politici a další viditelný osobnosti jsou jen nastrčený  loutky , který maji za úkol nám podsunovat agendu těch  skutečnejch vládců , kterejm teda budeme obecně říkat  Loutkáři .
Přesná identita těch lidí je komplikovaná záležitost, protože oni záměrně vládnou „ze stínů“ a nemaji zájem na tom, abysme je znali. Různý zdroje vám pak budou předhazovat různý verze toho, kdo ti Loutkáři jsou. Někdo vám bude říkat, že „za všechno můžou ilumináti“, někdo, že „za všechno můžou židi“, případně jsou to zednáři, bankéři, zionisti, jezuiti, Američani, NATO, CIA, „military-industrial complex“, nebo nějaká jiná skupinka, na kterou má ten dotyčnej obzvlášť spadeno.
Jenže tohle je v praxi dost neplodný téma a hroznej požírač času, takže na to se vykašlete. Všechny ty vyjmenovaný skupinky (a spousta dalších) v tom hrajou nějakou roli a žádná z nich neni ta jediná, která to všechno řídí. Pro začátek vám stačí vědět, že nějací ti Loutkáři existujou. Jestli se hlavní Loutkář jmenuje Franta nebo Pepa je jedno. Jeho agendu jasně vidíme skrz jeho loutky a jeho přesná identita na naší situaci nic nemění.
Tajný spolky jako ilumináti, zednáři, Skull & Bones a další rozhodně existujou a na vládě se podílí. Nastudovat si historii třinácti iluminátskejch rodin vám určitě poskytne nějaký informace, který vám ledacos objasní, ale zároveň vás to bude stát hodně času a v konečnej fázi vám to nebude k velkýmu praktickýmu užitku. (Připomínám, že mluvim k nově probuzenejm o tom, co je  pro ně  efektivní využití jejich času. Kdo se v situaci dobře orientuje a tyhle věci do detailu studuje – to je samozřejmě dobře.)
Dobrý vodítko toho, co je pro vás důležitý, je jednoduchá otázka:  No a co?
Tohle je užitečný pro všechny, ale obzvlášť pro ty začátečníky. Řekněme, že světu vládnou ilumináti.  No a co?  Co s tim budete dělat, a jak je to pro vás jiný, než když to jsou bankéři nebo jezuiti? Jakej je v tom rozdíl pro váš život? Vůbec žádnej. Pokud teda nemáte v plánu jít a všechny je pozabíjet, což bych vám nedoporučoval, protože první obětí takovýho počinu budete vy.
Samozřejmě pokud vás zrovna tyhle věci z nějakýho důvodu obzvlášť zajímaji, tak to klidně studujte. Jestli se ale jen snažíte zorientovat v situaci a nemáte nadměrný množství volnýho času, tak na tohle se vykašlete.
Kdo jsou Loutkáři? Jednoduše lidi, kteří si nahrabali všechno to bohatství, díky kterýmu vládnou. Víme, že malá skupinka lidí vlastní stejně majetku, jako chudší  polovina světový populace . Tak to budou asi oni, že jo. Protože bez hromady prachů by nemohli ovládat lidi, co hromadu prachů maji. To dá rozum.
Takže víme, že Loutkáři tu někde jsou. Je velmi užitečný chápat, že jsou to převážně  psychopati , což jsem taky objasnil ve článku o parazitismu. Bez chápání tý psychopatie neni možný pochopit, jak můžou dělat, co dělaji. Nově probuzení s timhle maji často problém, protože jim nejde do hlavy, „jak tohle může někdo dělat“. Předpokládaji totiž, že všichni lidi jsou v zásadě jako oni – tj. lidi se svědomím a nějakym morálním kompasem.  Nejsou.  Psychopati nic takovýho nemaj. Tohle je téma, kterýmu je dobrý nějakou energii věnovat, abyste fakt pochopili, s kym máte co do činění a přešly vás ty otázky jako „jak to můžou udělat?“
Oni všichni  věděli , že lockdowny jsou k hovnu. Oni  věděli , že roušky proti nemoci nijak nepomůžou. Oni dobře  věděli , že ty vakcíny škodí.  A vůbec je netrápilo, že lidem lžou a škodí jim.  Protože jim nikdy nešlo o to, někoho chránit před nemocí. Všechno bylo o politickej agendě, která byla diktovaná Loutkářema a uskutečněná psychopatama ve veřejnym prostoru, což jsou hlavně politici.
Ty loutky nemaji  vůbec žádný  výčitky svědomí, a Loutkáři už tuplem ne. To je třeba dostatečně jasně pochopit. Nemá smysl se pozastavovat nad tim, že kvůli politikům umíraji lidi. Oni to vědí. A je jim to u prdele. Je zajímá, jestli si udrží svůj flek a nahrabou dost peněz, a toho dosáhnou jedině tim, že budou dělat ty svinstva, co jim Loutkáři přikážou. Žádný svědomí tady nikde nehledejte! O tomhle nesmí mít nikdo iluze.
O co Loutkářům jde? O absolutní moc. V tomhle ohledu jsou dost paranoidní a neustále se snaží zabránit tomu, aby jim něco proklouzlo jejich loutkářskejma chapadlama a ten jejich systém ohrozilo. Dokud je tu sebemenší možnost, že by je někdo moh ohrozit, tak si nedaji pokoj, dokud tuhle možnost neeliminujou.
Ačkoliv to může vypadat, že se nemaji čeho bát, hluboce zakořeněnej strach je v podstatě ta jedna emoce, kolem který se točí celej život psychopata. Strach, že ho někdo odhalí, že mu někdo sebere, co si nahrabal, že si bude muset odepřít něco, na co je zvyklej, atd.
Psychopati maji relativně malý množství  vědomýho  strachu v nebezpečnejch situacích, ale z dlouhodobýho hlediska je pohání ten hluboce zakořeněnej  podvědomej  strach, kterej je jejich tak nedílnou součástí, že si ho ani neuvědomujou. Kdyby se nás ale vládnoucí psychopati nebáli, tak by neměli důvod dělat většinu těch věcí, co momentálně dělaji.
Výsledek toho strachu, kterej ty psychopaty žene, vidíte sami. Neustálý machinace, manipulace a lhaní. Neutuchající snaha vás oblbnout a když se nenecháte oblbnout, tak oslabit, ať už to znamená otrávit, okrást, nebo vám naložit tolik práce, že nemáte na nic jinýho čas.
S tim souvisí ten  milión způsobů, jak nám všem škodí , čehož účelem je oslabit nás a znemožnit nám vzdorovat. Tady se aplikuje přístup „full spectrum dominance“, což by se dalo přeložit jako útok na všech frontách.
POTRAVINY – tři čtvrtě „potravin“ v supermarketu jsou spíš „otraviny“ a maji vám pomalu ale jistě ničit zdraví. Pesticidy, zvířata krmený toxickym krmivem a ubíjený příšerným zacházením, sračky jako aspartam a další jedovatý sladidla, toxickej glutamát (E621) a další chemický přídavky – to všechno je součástí útoku na vaše zdraví.
JINÝ JEDY – s tim souvisí další zákeřnosti jako fluor v zubní pastě (a někdy třeba i v soli), kterej je toxickej a rozhodně nijak nepomáhá vašim zubům, jak vám v dětství nakukala propaganda. V Americe jsou proti nám napřed a tuhle vysoce toxickou látku přidávaj i do vody z vodovodu. (My máme o něco míň toxickej chlor.)
PHARMAFIE – když onemocníte ze všech těch toxickejch sraček, jdete k doktorům a ti vám na to předepíšou další toxický sračky, který váš stav ještě zhorší. (Nicméně dokážou vykutáleně navodit dočasný zdání, že se vaše situace zlepšila. Z dlouhodobýho hlediska ale prohráváte.) Tim se zabijou dvě mouchy jednou ranou – jednak vás systém tráví a oslabuje, a jednak zajišťuje, že se k doktorům vracíte a konzumujete další sračky, na nichž vydělává Phramafie, kterou samozřejmě vlastní Loutkáři.
FUCKCÍNY – vrcholem brutálního útoku na vaše zdraví jsou fuckcíny. Ačkoliv ty covid sračky jsou mnohem horší, než cokoliv předtim, fuckcíny nefungovaly nikdy a škodí odjakživa. Celá ta teorie, že vpichování cizích, toxickejch látek do vaší krve vám zlepší zdraví, je tak neskutečně stupidní, že je s podivem, že tomu někdo věří, ale zase na tom vidíte, jak efektivně funguje propaganda.
WIFI / MOBILY – mikrovlny a jiný formy elektromagnetickýho záření dnes už prakticky nepřetržitě poškozujou vaše tělo a nutí ho pokoušet se škodu napravovat 24 hodin denně, čimž má vaše tělo mnohem větší spotřebu vitamínů, minerálů a jinejch důležitejch látek, než je nutný. Tyhle látky vám pak chybí pro stovky chemickejch pochodů potřebnejch ke správnýmu fungování těla, což vás opět oslabuje a způsobuje všelijaký dysfunkce a nemoci.
Dobrá zpráva je, že tohle všechno jsou věci, se kterejma  můžete  něco dělat. Tady se vyplatí si věci nastudovat a snažit se omezit ty negativní vlivy na minimum, protože když přijdete o zdraví, ovlivní to negativně všechny ostatní věci ve vašem životě. Těžko to eliminujete všechno, ale ten negativní efekt je kumulativní, takže čim většímu množství sraček jste vystavení, tim hůř pro vaše zdraví, a naopak čim víc toho eliminujete, tim líp pro vaše zdraví.
V první řadě by zvykem každýho normálního člověka mělo bejt, než si koupí nějakou potravinu, přečíst si složení. A když tam objeví nějaký svinstvo, tak to zase položit a nekupovat. A když tam něčemu nerozumíte, tak si to doma nastudovat. To je prostě dneska bohužel nutnost.
Na druhou stranu neni dobrý z toho bejt přehnaně paranoidní do takový míry, že máte fobii ze všeho, o čem víte, že je to špatný. On na to totiž má taky vliv váš mentální stav a přístup. Lidi, kteří si z ničeho nic nedělaji, všechno berou na lehkou váhu, a s ničim se netrápí, se sice možná vystavujou většímu množství negativních vlivů, ale jejich pozitivní postoj jejich tělu zároveň poskytuje hodně síly na to, aby z toho značnou část efektivně zpracovali – detoxikací atd.
Takže vyhybat se co největšímu množství svinstev, ale nepěstovat si z nich fobii.  Strach a stres jsou vlastně ty nejhorší toxiny.
Kromě potravin je dobrý vědět o dalších věcech, který jsou toxický a kterejm byste se měli pokud možno vyhybat, jako třeba ta blbá rtuť, co vám cpou za mlada do zubů. Těch věcí je dlouhej, neustále se rozrůstající seznam, takže tady je holt třeba se pořád vzdělávat.
Většina toho, co do vás nacpou doktoři, je svinstvo, takže osobně bych si od nich nevzal nic, pokud se s danym problémem dokážu vypořádat bez prášků. Obzvlášť zákeřný jsou snad všechny antidepresiva. Můžou pomoct krátkodobě v kritickej situaci, ale i tak za cenu nějakýho poškození jinýho aspektu vašeho těla, a dlouhodobě je to zrůdnost. Jestli máte deprese, běžte do lesa a dělejte normální, pro člověka přirozený věci. Cpát si do těla chemii neni pro člověka přirozený a dlouhodobě nikdy nepovede ke zlepšení zdraví. Tohle je ale oblast,  kterou by si měl každej pořádně nastudovat .
(Tady se obvykle přidává poznámka, že se máte poradit se svym doktorem, ale takovou radu v dnešní době nemůžu s čistym svědomím nikomu dát. Ne po tom, co tu doktoři předváděli za covidu. Tim ať se říděj zombíci. A koneckonců – lékařská „péče“ je třetí nejčastější příčina smrti, tak co je to za radu, svěřit se doktorům? To už je jak věřit politikům, ne-li horší. Pokud máte zdravotní problém, nezbejvá vám, než ho studovat, dokud ho nebudete chápat líp, než váš doktor. Což neni tak těžký, jak se může na první pohled zdát. Samozřejmě úplně nejlepší je znát  dobrýho  doktora, ale z těch se stalo jaksi nedostatkový zboží.)
S fuckcínama je to jednoduchý. Fuckcínu do sebe dneska může nechat píchnout jen magor. Dat je k tomu spousta. Jestli je znáte, dobrý. Jestli ne, bylo by dobrý to dohnat.
No a wifi/mobily jsou něco, co lidi podceňujou a prakticky nikdo neni ochotnej v tomhle směru něco dělat, kvůli pohodlnosti, ale je to mor. Obzvlášť jestli máte nějaký chronický potíže nebo trpíte častou únavou, tak bych tomu věnoval velkou pozornost. A na děti to má stokrát horší dopad, než na dospělý.
Posuneme se dál.
Loutkáři si tady vybudovali systém, kterej se točí kolem peněz, a zajistili si, aby skoro všechny peníze vlastnili oni. To jim dává jednak téměř neomezenou moc (alespoň teda ve fyzickej rovině), a jednak prostředek, jehož prostřednictvím s váma můžou manipulovat.
Když nebudete Loutkářům zobat z ruky, hrozí vám, že vás o nějaký ty peníze připraví, nebo zabrání tomu, aby se k vám nějaký peníze vůbec dostaly. Ve článku  Proč toho lidi tolik neví?  jsem popsal, jak funguje dnešní systém bank a jakej je to podvod. Banky hrajou klíčovou roli v ovládání lidí a hrnutí bohatství směrem od vás k Loutkářům.
A jak nám nedávno možná trochu neprozřetelně ukázal soudruh Trudeau, bankéři vám můžou vaše prachy kdykoliv prostě sebrat. Což je něco, co říkám lidem už přes deset let. Tohle byla užitečná praktická demonstrace. „Cože, vy chcete svobodu? Tak vám seberem ‚vaše‘ prachy.“ Tak snadný to bylo, že?
Doufám, že se z toho lidi poučili a pochopili několik věcí. 1. Nikdy nenechávejte všechny svoje peníze v bance, protože o ně můžete kdykoliv s okamžitou platností přijít. 2. Kdyby se zrušily fyzický peníze a byly jen digitální, nemáte nad nima  absolutně žádnou kontrolu . 3. Co nemáte v ruce, ale nějak to „spravuje“ systém, to ve skutečnosti nevlastníte.
Jste-li zvyklí mít veškerý svoje úspory v bance, protože tak vás to systém naučil a nakukal vám, že je to pro vás nejbezpečnější (protože co může bejt bezpečnějšího než nechat svoje prachy ležet v trezorech těch největších podvodníků, že?), tak to hodně rychle přehodnoťte. Jakmile se Loutkářům znelíbíte, vždycky si snadno najdou cestu, jak vám ty prachy sebrat (nebo aspoň dočasně zablokovat, k čemuž stačí opravdu málo), když je máte v bance.
Když je máte schovaný někde mimo, tak na ně stát jednak nijak lehko nemůže, a hlavně ani neví, kolik toho máte a jestli vůbec něco máte.
V rámci dnešní situace byste rozhodně nějakou zásobu peněz mít měli. Kdo nemá nic našetřeno, koleduje si o malér. Jak sami vidíte, inflace může z ničeho nic vyskočit o 20-30%, ceny energie se můžou z fleku zněkolikanásobit, a to jsou jen věci, který se dějou všem, bez ohledu na to, jestli systém podporujou nebo na něj nadávaji.
Když se na vás systém zaměří, věřte mi, že si najde spoustu způsobů, jak z vás vytahat ještě mnohem víc. Od podivnejch byrokratickejch poplatků za všechno možný až po absurdně vysoký pokuty za nějakej „přestupek“, kterýho jste se buď dopustili nebo ho na vás někdo narafičil.
A když vám budou chtít sebrat  všechno , tak vás prostě označí za teroristy. Důkazů netřeba. A vaši sousedi si neřeknou, „Co je to za blbost? On přece neni terorista!“ Ne, ne. Sousedi zombíci si řeknou, „Ježíšmarjá, on je terorista? A já vedle něj celou dobu nic netušíc bydlim! Ještě že mě neuterorizoval k smrti. Musim si rychle dát na dveře větší závoru.“
Když po vás systém půjde a vy nebudete mít zásobu peněz, o kterej systém neví, tak vás to zničí psychicky ještě dřív, než vás to zruinuje finančně. Velká část boje proti nepodvolenejm se děje prostřednictvím výhrůžek, zastrašování a nátlaku, takže proti tomu je dobrý mít nějaký pojistky. Lidi, kteří žijou na dluh, jsou blázni a z otroctví se nikdy nedostanou.
Když se systém cítí obzvlášť ohroženej, už se nejde jen po penězích, ale přímo po lidech. To se snad zatim netýká vás, ale řekněme si na rovinu, že nepohodlní lidi se v našem světě prostě zabíjí, prostřednictvím „nehod“, nečekanejch infarktů, podivnejch přepadení, a nebo prostě člověk zmizí a buď se najde mrtvola za měsíc, nebo vůbec.
Když vidíte, že podivně umíraji vědci a doktoři, kteří se nedávno veřejně vyjádřili negativně o něčem, co systém propaguje jako největší dobro, neni to žádná náhoda a „nehody“ nejsou nehody. Určitě si pamatujete třeba toho vědce z Německa, co objevil v jistym vychvalovanym produktu „nanožiletky“ a během pár dnů byl mrtvej. To fakt nejsou náhody.
Kdo to sleduje už delší dobu, ví, že stopy takovejch náhlejch úmrtí pravidelně vedou ke dveřím CIA, MI6, MOSSADu a podobně. (Nemluvě o tom, že většinu „teroristickejch útoků“ na území USA má na svědomí prokazatelně FBI.)
Že se „nehody“ daji narafičit, to asi všichni ví z Bondovek a podobně, a neni těžký přijmout, že se to neomezuje na filmy. Zdaleka tolik lidí ale neví, že podobně snadno se dá narafičit infarkt. Už jsem o tom psal – CIA používala už v 70. letech pistoli, která střílí  šipky zmrazenýho jedu , který oběti způsobí infarkt a který jsou při pitvě prakticky nedetekovatelný. Stejně tak můžete vzít jed na to, že jsou způsoby, jak někomu způsobit rakovinu (to když na tu smrt tolik nechvátaji – je to pak ještě nenápadnější.)
O tom, že vládám se nedá nic věřit a jsou schopný páchat na lidech jakýkoliv svinstvo a lhát o tom, jsem psal rozsáhle ve článku  To by vláda lidem nikdy neudělala! , kde jsem prezentoval materiál, o němž by měl vědět každej, kdo chce pochopit, jak současnej systém operuje.
Vlády, prostřednictvím agentur jako CIA, se samozřejmě neomezujou na odstraňování jednotlivců. Většinu světovýho „terorismu“ maji na svědomí ty samý organizace. Dokonalej příklad je 911 – útok na WTC v roce 2001. O tom jsem trochu napsal ve zmíněnym článku a trochu víc ve článku  21 let podvodů a lží , ale to všechno je jen kousek špičky ledovce.
Tahle událost může vypadat jako stará a dnes už ne moc aktuální, ale myslim si, že je to pořád  perfektní studijní materiál  pro lidi, kteří chtěji nebo potřebujou pochopit, s kym a čim maji co do činění, čeho je nepřítel schopnej, a co všechno mu projde. Kromě toho, 911 neni tak irelevantní, jak se zdá. Je to událost, která změnila svět do stejný míry jako convid.
Byl to masivní útok na svobodu a celý to byl podvod, přesně jako convid. Svět po roce 2001 už nikdy nebyl stejnej, jako předtim. A jen tupci, kteří stále nepochopili, o co tam šlo, si myslí, že se po convidu svět vrátí do nějakýho normálu. Žádnej návrat do normálu nebude, stejně jako žádnej nebyl po 911.
Tam se stalo tak ohromný množství významnejch a bizarních věcí, že je to pro nás všechny opravdu hodnotná učebnice. Ukázali nám tam do detailu,  jak  se to dělá. A protože to byla opravdu velká událost, existuje o ní nejen spousta knížek, ale i dokumentárních filmů, z nichž většinu najdete lehko online. Stačí hledat „911“ nebo „WTC“.
Byla to hlavně tahle událost, která nás hodně naučila a vytrénovala nás, takže jsme pak viděli, že convid je podvod, už z dálky, ještě než to pořádně začalo. Takže si myslim, že prostudovat si všechny ty detaily týhle události, pokud s ní nejste dobře obeznámeni, se rozhodně vyplatí.
Potom vás nijak nezmatou další podobný operace jako sabotáž Nord Streamu. Pro veterány, kteří znaji příběh 911 nazpaměť, je celá komedie kolem Nord Streamu a hlavně „vyšetřování kdo to udělal“ k smíchu. Všichni ví, odkud vítr fouká. Detaily se mění, vzorec zůstává stejnej.
Kdo pochopil 911, ani na vteřinu neuvěřil, že s Nord Streamem měli něco společnýho Rusové. Všichni věděli, že to přišlo z NATOsféry a nikoho to ani nepřekvapilo. Kdo to udělal konkrétně, je úplně jedno, protože tak jako tak to bylo na příkaz Loutkářů, a jakákoliv evropská agentura se bez rozkazů z Langley stejně ani nevysere.
S operací 911 se všechno rozjelo o poznání rychlejc, stejně jako s convidem, ale začátek to nebyl. Loutkáři takhle operujou už staletí – jen se to stupňuje a časem zrychluje, protože společnost je už dostatečně zpacifikovaná a zfanatizovaná, aby to prošlo.
Oficiální historie druhý světový války je taky překroucená všema směrama. Že se tu reviduje, kdo byl dobrej a kdo špatnej a co kdo udělal, to je jedna věc. Důležitější je možná uvědomit si, že Loutkáři nebyli na jednej straně, ale hráli – jako obvykle – za obě. A z obou stran profitovali. Například Hitlerovu válečnou mašinerii vydatně financovali Rockefelleři z Ameriky.
To ale neni nic neobvyklýho.  Vyvolávat konflikty, řídit je, vydělávat na obou stranách, a nakonec donutit lidi přijmout nějaký sviňárny, který by před konfliktem nepřijali, je pro loutkáře SOP – standardní operační procedura.
Podobně je to v politice – Amerika vs Sovětskej svaz, Demokrati vs Republikáni, Bush vs Gore, Bush vs Kerry, Babiš vs Fiala, Babiš vs Pavel – to všechno jsou fiktivní „boje“, kde obě strany plně vlastní a ovládaji Loutkáři, a kde obě strany budou svědomitě plnit úkoly Velkýho resetu, nebo co je zrovna na programu Loutkářů. Občas se někam vetře človíček, kterej Loutkářům neslouží, ale sám o sobě toho moc nezmůže.
Poslední člověk v Americe, kterej měl nějakou moc a nechtěl hrát roli předepsanou Loutkářema, byl JFK. Každej by si měl aspoň trochu nastudovat zavraždění Kennedyho. Jen totální tupci věří, že to měl na svědomí Lee Harvey. (A při tom ani neví, že Oswald byl stejně jen loutkou CIA.) Kennedy byl odstraněnej Loutkářema, protože ohrožoval systém a nenechal se přesvědčit ani vydírat, tak se muselo přejít k poslední metodě neutralizace hrozby.
Podobně ohrožovali Loutkáře Saddám a Gaddáfi tim, že chtěli přejít z obchodu v dolarech na jiný měny, čimž by zasadili smrtelnou ránu americkej ekonomice, která je pro operace Loutkářů důležitá. Takže taky museli pryč.
Možná jste narazili na termín „One World Government“ – jedna světová vláda. Ten poukazuje právě na to, že veškerá „rozmanitost“ a „opozice“ jsou jen umělý a ve skutečnosti všechny vlády jsou řízený Loutkářema a jedou jednu agendu. Tohle rozhodně neni žádná fikce a do velký míry se to děje už dávno.
Zůstávaji ale nějaký otázky. Ani Loutkáři nejsou vždy 100% jednotní a navíc v každej hierarchii psychopatů se každej psychopat snaží protlačit nad jiný psychopaty. Táhnou za jeden provaz, dokud je to pro všechny prospěšný (a to se naučili celkem dobře), ale zároveň jsou to všichni podrazáci a když se jim naskytne příležitost získat větší moc tim, že někomu vrazí nůž do zad, tak můžeme očekávat nějaký ty nože v zádech a mrtvoly v příkopech.
Nikdo tak úplně neví, kam až sahá ta jednotnost světovejch vlád, jak velký jsou tam rozkoly, a nakolik je například mezi Západem a Východem kompetice a nakolik kooperace. Hlavně se poslední dobou spekuluje o tom, jestli Putinovo Rusko je opravdu v konfliktu se Západem, nebo jestli jen hraje nějakou roli pro stejnou agendu. Poukazuje se třeba na to, že Putin si kdysi dávno podal ruce s Klausem Švábem. (Což teda podle mě neni důkazem ničeho jinýho než standardní diplomacie, ale dejme tomu, že to něco znamená.)
Osobně si myslim, že do nějaký doby byl Putin součástí stejný agendy. Jenže Putinovi to myslí o něco víc, než těm slabomyslnejm loutkám kolektivního Západu (což teda, když se na ten současnej výkvět podíváte, neni až tak těžký), a nakonec pochopil, že s těmahle idiotama a podvodníkama se nedá nijak spolupracovat a že se budou vždycky pokoušet ho podrazit, tak mu došla trpělivost, přestal hrát jejich hru, zaměřil se na zájmy Ruska, a přeorientoval se na partnery, kterejm se dá aspoň trochu věřit.
Z WEF ho vykopli a vypadá to, že nějaký smíření už se tu nekoná. On jim na to už neskočí, a podle toho, co slyšim z Ruska, tak nějaká jeho budoucí náhrada bude nejspíš vůči Západu mnohem míň tolerantní, než byl on. Ale uvidíme.
Každopádně ty tendence ke společnej jednovládě jsou tu evidentní a už se to ani neskrejvá. Vidíte to jasně na příkladu pandemickejch výmyslů, kde se termiNATOrská EUtanázie snaží „v případě pandemie“ (která bude samozřejmě opět zinscenovaná) nahradit ústavy jednotlivejch zemí jakousi „ústavou“ WHO. (Na co má zdravotnická organizace „ústavu“, se nikde nevysvětluje, a kupodivu se nikdo ani neptá.) Ta zní zhruba takhle: „Všichni jse votroci a budete dělat, co vám řeknem. Kdo nebude poslouchat, toho vodkrouhnem.“ Akorát to maj rozvedený do víc odstavců a napsaný složitějc, aby se to nikomu nechtělo číst.
Na druhou stranu se zdá, že jak je všechno už totálně na hlavu, tak vznikaji rozkoly a objevujou se další odpadlíci. Asi nevíme, co přesně se děje v zákulisí, ale Orbánovo Maďarsko to zřejmě myslí s odklonem od debility EU vážně. Možná budou následovat další. Napětí je všude velký a letošní rok bude v tomhle ohledu určitě zajímavej.
No, tohle měl bejt krátkej článek, ale vidim, že se mi to zase nepovedlo. Takže jen tak v rychlosti, o čem byste ještě měli vědět?
Že Al Qaeda byla založená a vycvičená gangem ze CIA. To samý Islámskej stát s jeho asi dvaceti jménama. Že Saddám byl původně kamarád Ameriky a taky ho cvičili a sponzorovali, než se rozhodli z něj udělat bubáka a zničit ho. Že Osama bin Laden byl kamarád gangu Bush a spol. a agenti CIA za nim chodili na návštěvy do nemocnice ještě chvíli před 911, který na něj pak hodili (nemyslim ty konkrétní agenty). Že CIA je zodpovědná za většinu obchodu s drogama. (Čimž financujou část svejch operací, aby to nemusel schvalovat Kongres.)
Měli byste znát pojmy jako Bilderberg, Trilateral Comission, Council on Foreign Relations, jakožto tři z mnoha chapadel Loutkářský chobotnice. Stejně tak trio WB, IMF, BIS (World Bank, International Monetary Fond, Bank for International Settlements) jsou nástroje finanční destrukce a zotročení chudších států a jejich uvedení pod totální nadvládu Loutkářů.
Je dobrý mít nějaký povědomí o státě jménem Izrael, co je to zač, proč existuje, jakou má moc, jak manipuluje Ameriku a Evropu, a v čem všem má prsty, včetně 911. Ale to je taky dost dlouhá králičí nora, takže stačí stručně.
Co třeba že Nikola Tesla pracoval na systému dodávek elektrický energie do domácností, ale bohužel pracoval pro hajzlíka Edisona, a když ten se ho zeptal, kde je měřák a Tesla mu řek, že neni třeba, protože to bude zadarmo, tak Edison řek, „To si snad děláš prdel, ne?!“ (parafrázuju), zatrhnul mu to a projekt byl ukončenej. Způsobů, jak mít energii zadarmo, pravděpodobně dnes existuje několik, ale leží někde zamčený v archivu tajnejch americkejch agentur, protože jejich zveřejnění by Loutkářům sebralo ohromný množství moci, a to se nesmí stát.
Vývoj technologie v tajnym sektoru (tajný armádní projekty hlavně v USA) je stovky let před veřejnym sektorem. Skoro nikdo neví, jak pokročilá technologie dneska  někde  existuje. Můžete jí ale očekávat v oblasti zbraní, špionáže, psychotronický války a podobně. Když se nějaká „nová“ technologie dostane na veřejnost, je celkem jistý, že už se delší dobu používala v tajnym sektoru, kterej mezitim má něco mnohem lepšího.
O tom, že historie je podvod megalitickejch proporcí, jsem nedávno napsal dlouhou trilogii, takže o tom, co se tu asi dělo v dávnej historii a jaký to má implikace, si můžete přečíst  tam .
Jak už jsem naznačil, každej, kdo se probudil z hypnózy navozený Loutkářema, by měl pochopit, že materialistický zaměření naší společnosti taky neni žádná náhoda a záměrně odvádí pozornost od toho, na čem opravdu záleží. Materialismus je jedna z nejhloupějších a nejzhoubnějších ideologií (a dalo by se říct nejvzdálenějších od jakýkoliv pravdy).
Takže nějaký to duchovnější zaměření je rozhodně na místě. Což neznamená náboženství – to je jen další systém na ovládání lidí. Nepřikláněl bych se k ničemu konkrétnímu. Prostě sbírejte informace a vědomosti a zkušenosti kde to jde a dávejte si to do hromady sami.
S tim asi narazíte na otázku mimozemskejch civilizací. Musim se usmívat, když vidim lidi, kteří řeší, jestli „mimozemšťani“ existujou nebo ne. To jsem krátce řešil asi ve 13 letech. Informací je tu tak ohromný množství, že se rozhodně nedá tvrdit, že tápeme ve tmě. Stejně jako jsou k dispozici informace o škodlivosti fuckcín – stačí votevřít voči a čumět, sakra. Pak už jsem jen řešil, která mimozemská rasa má jakou agendu a o co se tu snaží a jak to do sebe všechno zapadá.
Pochopitelně tady neni prostor, abych to teď víc rozebíral, ale ve stručnosti: život ve vesmíru je v nějakej formě (ne nutně fyzickej) úplně všude a všichni o nás velmi dobře ví a pozorně nás sledujou (jednak proto, že jsme nebezpečný nevyzrálý děti s velkejma zbraněma – teda ne my, ale naše vlády – a jednak proto, že Země je v důležitej přelomovej fázi, která přinese velký změny). Otevřeně se do dění tady dole nezasahuje z důvodu svobodný vůle, i když rozhodně neni těžký si nějakejch menších vlivů všimnout, když člověk dává pozor.
Někteří z emzáků z nás chtěji mít otroky (o což usilujou prostřednictvím našich Loutkářů); jiní nám chtěji pomoct ve vývoji. „Síly“ jsou relativně vyrovnaný. Na to, aby se v tom člověk orientoval, je toho ale třeba nastudovat hodně, protože si to člověk musí postupně poskládat z malejch střípků, který dlouho dává dohromady. Takže pro začátečníky asi zbytečně moc práce.
Na druhou stranu koho to fakt zajímá, tak touhle cestou se časem může dobrat k mnohem většímu a hodnotnějšímu poznání, než sledováním politiky a podobně, a uvidí pak věci z mnohem širší perspektivy (a zdejší situace mu nebude připadat tak zoufalá). Ale je to rozhodně na dlouho.
Dalo by se toho určitě zmínit víc, ale tohle bude stačit. Takže jestli jste si dali červenou pilulku až nedávno, přičemž všechno nabralo takový obrátky, že se sotva dá vůbec sledovat, co se děje teď, natož studovat nějakou historii všeho toho dění, a máte toho až nad hlavu a nevíte, čemu věnovat pozornost a čemu ne, tak to krátce shrnu.
V první řadě zachovejte klid, nenechte se ničim vystresovat, a do ničeho se nenechte moc vtáhnout. Opět připomenu Billa Hickse, kterej nám připomínal, že  je to jen jízda . Neberte to všechno tak vážně. Pozorujte to s odstupem.
Neplejtvejte energií na zombíky a idioty. Nemá to cenu. Jen vás to nasere.
Angažujte se víc v úzkym okruhu lidí, na kterejch vám záleží, než v nějakym boji s monstrózním nepřítelem bez tváře. V tom úzkym kruhu máte větší vliv a větší šanci dosáhnout něčeho pozitivního. Aktivní boj s Loutkářema přenechte zkušenějším a spíš to jen pozorujte a učte se.
Zaměřte se spíš na skutečný hodnoty než na tu fyzickou rovinu, kde vládnou pomíjivý věci jako prachy. (Což neznamená, že jí budete úplně ignorovat – jen si ujasněte, na čem záleží víc, co je hodnotnější, a kde je vaše energie líp využitá.)
Jestli vás politika a zprávy jen vytáčí, nedávejte tomu tolik času a radši ho věnujte něčemu, co vás naplňuje. On se ten svět tam venku neposere, když ho nebudete neustále sledovat.
No a jestli patříte mezi ty sociálnější typy, tj. opak mě, tak kolem sebe hledejte podobně smýšlející lidi, dávejte se dohromady a navzájem si pomáhejte.
Hlavně buďte v pohodě.  Všichni nakonec dostanou, co jim patří.  Na to vemte jed.
The post Pro ty, co se probudili teprve nedávno first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden