Epidemie neočkovaných? Velká Británie právě publikovala nová čísla, 66% pacientů na JIPkách jsou očkovaní lidé a téměř 83% všech úmrtí na COVID-19 za 39. až 42. týden pochází z řad očkovaných Britů! A neočkovaní Britové tvoří 49% nově nakažených, zatímco
RSS

Epidemie neočkovaných? Velká Británie právě publikovala nová čísla, 66% pacientů na JIPkách jsou očkovaní lidé a téměř 83% všech úmrtí na COVID-19 za 39. až 42. týden pochází z řad očkovaných Britů! A neočkovaní Britové tvoří 49% nově nakažených, zatímco

Epidemie neočkovaných? Velká Británie právě publikovala nová čísla, 66% pacientů na JIPkách jsou očkovaní lidé a téměř 83% všech úmrtí na COVID-19 za 39. až 42. týden pochází z řad očkovaných Britů! A neočkovaní Britové tvoří 49% nově nakažených, zatímco očkovaní tvoří 51% nově nakažených! Tohle má být ta Vojtěchova epidemie neočkovaných, kteří zaplňují lůžka na JIP a hrozí kolaps nemocnic? Nový report z Británie ale vyvolal šok i z jiného důvodu, počty údajně nakažených dětí, které se vymykají všem ostatním věkovým ročníkům! Proč mají v Británii přes 400 000 nakažených dětí za 3 týdny?
A je to tady znovu a ještě s větší razancí. Britská národní zdravotnická služba (NHS) totiž před několika dny publikovala na svém webu [ 1 ] novou zprávu [ 2 ] o stavu nemoci COVID-19 ve Velké Británii za 43. týden tohoto roku, přičemž dokument publikovaný na stránkách NHS obsahuje data za 39. až 42. týden zpětně. Jeden z našich čtenářů nás dnes požádal, abychom čísla z dokumentu okomentovali. Když jsme se podívali na data a tabulky, málem nás trefilo. Tohle už není normální, to je naprostý skandál, který se politikům stále daří maskovat neuvěřitelnými bláboly o tom, jak vakcíny zmírňují onemocnění a průběh, ale tato tvrdá data z Velké Británie vypráví úplně jiný příběh.
Očkování ve Velké Británii pod křídly NHS
Tentokrát se v dokumentu už dokonce píše, že velká čísla a počty očkovaných mezi nově nakaženými, na JIPkách a mezi zemřelými, že jsou způsobeny vysokým poměrem očkovaných vůči neočkovaným ve Velké Británii, jenže to je znovu nesmysl a naprosto chorobná argumentace odporující klinické statistice. Než se pustíme do čísel, znovu si zopakujeme zásadní rozdíl mezi obecnou a klinickou statistikou. Obecná statistika za základ celku statistického souboru bere celou populaci, tedy celkový počet obyvatel, voličů, prostě celkový počet osob tvořících populační základ.
Klinická statistika je o počtu nemocničních lůžek, ne o celé populaci
Jenže v klinické statistice se za základ bere a považuje počet nemocničních lůžek na celou populaci. Klinická statistika za základ bere všechna lůžka ve všech nemocnicích a klinikách v daném státě. A proč se tedy obecná a klinická statistika liší? Protože úkolem klinické statistiky je varovat dopředu před zhroucením nemocniční péče a kapacit nemocnic v případě krizové události, např. při vypuknutí války, přírodní katastrofy, anebo právě při vypuknutí epidemie nebo pandemie. Klinická statistika je obor, který popisuje vliv léčebných postupů, metod, léků a vakcín na strukturu obsazení lůžek v nemocnicích. A teď se dostáváme k samotnému jádru věci.
Propagace očkování je ve Velké Británii na každém kroku
Vakcinace se provádí za účelem minimalizování rizika zahlcení lůžek v nemocnicích. Očkování má zaručit, že lůžka zůstanou volná pro těžké případy a případně pro neočkované osoby, ať už se nenechaly očkovat z jakéhokoliv důvodu. Proto z principu vyplývá, že v nemocnicích by logicky měly ležet z drtivé většiny a prakticky výhradně jen neočkované osoby. Měly by tvořit naprosto drtivou většinu pacientů na lůžkách. Jenže… jenže v roce 2021 ve všech zemích světa se v nemocnicích odehrává něco, co nikdy v minulosti nemocnice nezažily. Lůžka jsou okupována v drtivé a naprosto brutální převaze očkovanými osobami, které by tam normálně neměly co pohledávat. A proto jsme svědky podvodu a největšího kšeftu se šmejdovskými vakcínami v historii.
Na JIPkách leží ve Velké Británii 66% očkovaných
Uvolněná čísla z Velké Británie jsou naprosto neuvěřitelná. Mezi 39. a 42. týdnem tohoto roku leželo na JIP odděleních britských nemocnic celkem 8 261 pacientů s těžkým průběhem covidové nemoci. Jenže celých 66% těchto pacientů pocházelo z řad očkovaných Britů, kteří dostali alespoň 1 dávku vakcíny. Konkrétně se jednalo o 5 429 pacientů. Neočkovaných pacientů na JIP leželo jen 34% z celkového počtu, konkrétně 2832 pacientů. Jak je tedy možné, že na každých 10 pacientů na JIP jich skoro 7 připadá na očkované osoby? Tohle má být ta údajná Vojtěchova epidemie nezodpovědných neočkovaných lidí?
Počty pacientů na JIP odděleních. Všimněte si incidence u lidí nad 50 let, jak očkování na JIPkách masivně převyšují neočkované
Tahle čísla z britských JIPek naprosto vyvrací lživá tvrzení o epidemii neočkovaných, protože z hlediska klinické statistiky drtivě nejvíce lůžek JIP zatěžují a okupují ty údajně uvědomělé a zodpovědné očkované osoby. Tohle by mohlo být dokonce předmětem nějaké absurdní televizní komedie parodující pohádku Císařovy nové šaty. Všichni se tváří, že vakcína funguje, i když to není pravda, ale všichni mají strach to říct nahlas, aby se nestali terčem útoků a diskreditací, případně profesních likvidací, vyhazovů z práce atd. A to není zdaleka to nejhorší.
Celkem 83% zemřelých na COVID-19 za sledované 3 týdny bylo z řad očkovaných Britů
Britská čísla totiž nově ukazují něco naprosto neuvěřitelného a děsivého. Za sledované období 39. až 42. týdne zemřelo v Británii na nemoc COVID-19 v nemocnicích celkem 2 756 Britů. Jenže z tohoto počtu jich celých téměř 83% pocházelo z řad očkovaných osob! Pouze 17,6% jich pocházelo z řad neočkovaných , dámy a pánové. Je vymalováno a poslední může zhasnout! Klinická statistika je krutá v té věci, že dokonale ukazuje a odhaluje účinnost vakcíny, jestli vakcína funguje, anebo nefunguje. Kdyby vakcína fungovala, nemohly by na JIPkách umírat očkované osoby v tak obrovských poměrech vůči neočkovaným pacientům.
Počty úmrtí za 39. až 42. týden
Samozřejmě, že platí, že žádná vakcína nefunguje na 100% a úplně na každého. Člověk očkovaný proti žloutence zcela výjimečně a naprosto neobvykle může žloutenkou onemocnět, ale nemůže dojít k situaci, že by někde vypukla epidemie žloutenky, což se občas stává, a že by JIPky a nemocnice začaly okupovat osoby, které proti žloutence byly očkovány, zatímco neočkované osoby by v těch nemocnicích tvořily jen drtivou menšinu. Tohle prostě je další důkaz šmejdovských vakcín, jejichž účelem je něco úplně jiného než poskytnutí imunity a bezinfekčnosti, protože ani jedno tyto vakcíny poskytnou neumí.
Nový report potvrzuje, že ve Velké Británii je stejný počet nově nakažených z řad neočkovaných jako z řad očkovaných
A to pořád není všechno. Za sledované období zmíněných 3 týdnů bylo ve Velké Británii odhaleno 870 559 nových případů. Jenže i v tomto sledovaném počtu se ukazuje, že výkřiky politiků o epidemii neočkovaných jsou naprosto lživé. Z tohoto čísla nově nakažených bylo totiž neočkovaných osob jen 49%,  konkrétně 425 014 případů, zatímco očkovaní tvořili 445 585 případů, tedy 51% z celkového počtu. Takže nové pozitivní případy jsou v Británii půl napůl, a to rozhodně a znovu nelze označovat za epidemii neočkovaných.
Nové případy za 39. až 42. týden
Tato čísla prostě znovu potvrzují komplexní obraz, že ani na minutu a ani na okamžik nejde o epidemii neočkovaných. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch prostě plní zadání globalistů a vakcinační mafie řízené farmaceutickými firmami. Nejen ve Velké Británii, ale i v ČR a všude jinde mají ministři zdramini za úkol donutit k očkování obyvatelstvo za každou cenu, i když čím dál tím více lidí je jasné, že ten císař je nahý. Vakcína je šmejd. Neposkytuje imunitu. Neposkytuje bezinfekčnost.
Odkud se vzala děsivá čísla v reportu o počtech statisíců nakažených britských dětí za sledované 3 týdny? Je to trik v covidovém výkaznictví britské vlády
Poskytuje ale místenku na lůžko na JIP a případně i dřevěný futrál na poslední cestu. Pan Bourla z Pfizeru a pan Soriot z AstraZeneca si musí mnout ruce, spolu s Billem Gatesem, jak se jim to všechno daří. Depopulace úspěšně probíhá. A tím spíš, když se podíváme na report nových případů z Velké Británie podrobněji. Více jak 400 000 nových případů za 39. až 42. týden ve Velké Británii pochází z řad dětí a mládeže do 18 let. Takto obrovské číslo se vymyká všem údajům z ostatních zemí. A na britské alternativě už se spekuluje, v čem je problém. V britských školách se totiž za pozitivní označují celé školní třídy, jestliže alespoň jeden žák je pozitivní.
Když se nechtějí naočkovat dospělí, tak politici chtějí před expirací vakcín za každou cenu naočkovat alespoň děti a mládež
A to vede potom k umělému nárůstu mamutích čísel v této věkové kategorii do 18 let. Proto se tomu číslu v tabulce nedivte, jedná se samozřejmě o záměr vlády Borise Johnsona ospravedlnit plán na povinné očkování dětí, aby se spotřebovaly nakoupené vakcíny, kterým i ve Velké Británii hrozí expirace, a tím pádem hrozba placení peněz Pfizeru za bezpečnou likvidaci milionů nepoužitých lahviček. Ano, takto se dělají krize a epidemie. Vyrobí se čísla nakažených a zdůvodní se jejich povinné očkování, v zájmu společnosti. V zájmu kšeftů. V zájmu ukotvení Total Control společnosti. Ale co je jasné, že nikdy nejde a nepůjde o epidemii neočkovaných.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden