Jak se baví internet: Debata kandidátů na ředitele jahodárny
RSS

Jak se baví internet: Debata kandidátů na ředitele jahodárny

EMA
Další anonymní zásilka . Naprosto bezcharakterní útok. To už musí skončit! Aleně Schillerové někdo poslal učebnici angličtiny.
 
V příští hyperdebatě proti sobě nastoupí Řezníček a Koranteng. Moderovat to bude nyní již zcela nezávislý Marek Wollner.
Ještě pořád je to relativně dobrý. Až bude kandidovat Cemper proti pornoherci Jandovi, to budou teprve festivaly! 
Brežněv si takhle jednou povídá, že nahlédne, jak lid žije. Cestou do Kremlu přikáže zastavit u jednoho paneláku, zazvoní na první dveře a ty mu otvírá malej kluk, co se cpe krajícem chleba s vydatnou vrstvou kaviáru. „Je tatínek doma?“ „Ne, vzal Mercedes a odjel do práce.“ „A maminka?“ „Taky ne, vzala Volvo a jela nakupovat, doma je akorát babička.“ „A víš ty, že za tohle všechno vděčíš mně?“ „Babi, babi, přijel strejda Moše z Tel Avivu.“

 
 
Debata kandidátů na ředitele jahodárny se velmi vydařila. Moderátor: Tak, pánové, co byste řekli k jahodám. Kandidát Bílý vlas: Domnívám se, že jahody jsou červené. Kandidát Řídký vous: Co to povídáte, o jahodách nevíte vůbec nic. Kandidát Bílý vlas: Jahody jsou skutečně červené a také mohou být sladké. Kandidát Řídký vous: To je samozřejmě nesmysl, protože s banány je to naprosto jinak. Moderátor: Prosím, vraťme se k jahodám, netahejme sem banány. Kandidát Řídký vous: Vy jste, pane redaktore opravdu naprosto neobjektivní. Je jasné, že banány jsou žluté a třeba takový meloun je zelený. Ale ne vodní! Kandidát Bílý vlas: Jahody jsou červené, bývají i sladké a je třeba říci, že jsou i dobré. Kandidát Řídký vous: Vy tomu ale vůbec nerozumíte! Já jsem do jahod dělal vždy, stejně tak jako neodmítám banány, melouny, ani ananasy. To je přece jasné a nevím, proč mně redaktor tlačí do opaku. Moderátor: Pane Řídký vouse, prosím, jak byste vedl jahodárnu, aby byli všichni spokojeni! Kandidát Řídký vous: Tak tohle je velmi nefér otázka. Já budu dělat přesně to, co dělám jako předseda kompostárny dosud. Především předem nevylučuji ani jablka a hrušky, protože zeleninu je třeba chránit před mrazy, které – jak tady můj protikandidát Bílý vlas neví, protože tomu nerozumí – řeky plynou mnohem více nežli rybníky, které, jak víme…nemohou dobře hořet, aniž by do nich nebyla naházena řepka prostřednictvím akvarijních rybiček. Kandidát Bílý vlas: Jahody jsou červené, bývají i sladké, ano, bývají i dobré. A věřím, že pokud budeme o jahody všichni pečovat, dle svých sil a schopností, mohou přinést užitek všem. Moderátor: Co vy na to, Řídký vouse. Kandidát Řídký vous: Vy jste tu debatu zavedl úplně jinam, to je vidět, že tomu vůbec nerozumíte, protože já vedu kompostárnu a taky k tomu mám několik divizí kompostů. Takže jahody jsou logicky moji jednoznačnou prioritou a na rozdíl od svého protikandidáta jasně říkám, že jahody jsou červené, bývají i sladké, ano, bývají i dobré. A věřím, že pokud budeme o jahody všichni pečovat, dle svých sil a schopností, mohou přinést užitek všem. Moderátor: Promiňte, pane Řídký vouse, ale vy nyní říkáte to, co říkal Bílý vlas. Kandidát Řídký vous: Vaše zaujatost už je opravdu nedůstojná této televize. Proto se obracím na své voliče, aby jasně pochopili, kdo z nás tu mluví pravdu a kdo lže. Jahoda je jahoda a s tím nikdo nehne. Já jsem kompostář a kompostér, a s tím taky nikdo nehne. Nikdy nebudu tvrdit nic, co by bylo v rozporu s tím, co jsem tvrdil jakkoli někdy z principu opačně, přesto logicky a rozumně neodvisle od čehokoli, co dává smysl, čehož je svědkem každý, kdo mne kdy slyšel, nebo komu jsem prodával kompost! A že ho bylo! Moderátor: Pánové, vaše poslední slovo. Jak byste se charakterizovali jediným dvěma slovy! Kandidát Bílý vlas: Čest jahodám! Kandidát Řídký vous: Navždy džem! Moderátor: Děkuji vám, pánové.
A pár tweetů od Dojnice:
Jsem pro přísnější regulaci předvolebních duelů. Třeba kdyby někdo řekl mír, tak by dostal elektrošok.
Sdružení reklamních profesionálů Art Directors Club vyloučilo Marka Prchala a Jezulátko kvůli neetické kampani.
Nová linka z Prahy do Jerevanu. Nemůžu se dočkat, až uvidím na vlastní oči to rádio .
Když Babiš nabízí lidem, aby si na něj vsadili, tak to už by jim rovnou mohl taky střelit nějaké hrnce a deky.
Když přijdete k výlepové ploše s plakátama, tak v šestnácti koukáte, kde je nějaká muzika, ve čtyřiceti, kde jsou zabijačkový nebo zvěřinový hody a v šedesáti, kdo umřel.
The post Jak se baví internet: Debata kandidátů na ředitele jahodárny first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden