Německo: Protestující drželi podomácku vyrobené plakáty s hesly „Corona, falešný poplach,„Jsme nuceni nosit náhubek“, „Jsme tady a jsme hluční, protože nás okrádají o svobodu.“

Německo: Protestující drželi podomácku vyrobené plakáty s hesly „Corona, falešný poplach,„Jsme nuceni nosit náhubek“, „Jsme tady a jsme hluční, protože nás okrádají o svobodu.“
Píše
BREITBARTBERLÍN (AP) – Protestující proti omezování koronaviru se sešli v Berlíně na demonstraci nazvanou „Konec pandemie a den svobody.- Přichází uprostřed rostoucích obav z nárůstu infekcí v Německu.
Dav lidí pískajících a jásajících – a s několika maskami v dohledu – pochodoval v sobotu od Braniborské brány před shromážděním na širokém bulváru, který prochází městským parkem Tiergarten.
Protestující drželi podomácku vyrobené plakáty s hesly, která obsahovala „Corona, falešný poplach,„Jsme nuceni nosit náhubek“ a „Přirozená obrana místo očkování. Někteří skandovali „Jsme tady a jsme hluční, protože nás okrádají o svobodu.“
Demonstrace proti omezením letos přitáhly celou řadu lidí, včetně některých konspiračních teoretiků a pravicových populistů. Na sobotní protest přijeli lidé z různých částí Německa.
Řízení pandemie Německem je všeobecně považováno za poměrně úspěšné, s nižší úmrtností než ve srovnatelných zemích. Země od konce dubna zmírňuje uzamykací opatření, ale pravidla sociálního odstupu zůstávají v platnosti, stejně jako požadavek nosit masky ve veřejné dopravě a obchodech.
Počty infekcí se v posledních několika týdnech plížily vzhůru a úředníci varovali před opatřením.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Německo: Protestující drželi podomácku vyrobené plakáty s hesly „Corona, falešný poplach,„Jsme nuceni nosit náhubek“, „Jsme tady a jsme hluční, protože nás okrádají o svobodu.“ appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější