Za krevní sraženiny, infarkty a náhlá úmrtí mohou podle nové studie i vajíčka
RSS

Za krevní sraženiny, infarkty a náhlá úmrtí mohou podle nové studie i vajíčka

V mnoha zemích nejen v Evropě je vykazována rekordní nadměrná úmrtnost. V některých zemích je dokonce nejvyšší za posledních více než 70 let. To samozřejmě znamená, že podobná čísla se jen velmi stěží udrží v tajnosti.
Protože se stále více lidí ptá na to, co za takto vysokými čísly stojí, establishment se snaží najít různé výmluvy.
V minulosti jsme se tak mohli dozvědět, že za nadměrnou úmrtností, nezvykle vysokým počtem krevních sraženin, infarktů a náhlých úmrtí může například klima, v létě přílišné horko, také nám tvrdili, že vše může horší strava , na kterou lidé přechází v souvislosti s krizí, jiní nás varují, že za tímto nevysvětlitelným nárůstem úmrtí  i různých problémů mohou umělá sladidla , jiní sází na videohry či zimní odklízení sněhu.
Ovšem o tom, že by za nadměrnou úmrtností, která se projevila zejména s nárůstem počtu „covid očkovaných“ a vzápětí i posilovačů, mohly právě mRNA přípravky, žádné mainstreamové studie nehovoří.
Novým strašákem, který prý za krevními sraženinami, zvýšeným počtem infarktů a srdečních onemocnění stojí, jsou údajně vajíčka . Jisté je, že vejce jsou – podobně jako maso a mléko – na „black listu“ klimatických alarmistů, podle nichž by měl být každý vegan, přinejhorším pak jedlík hmyzu nebo Gatesova umělého masa.
Živočišné produkty jako maso, mléko a vejce a výrobky z nich jsou tak již dávno na pranýři. Není tedy divu, že právě vejce jsou nyní další údajnou příčinou některých potíží, jinak běžně uváděných jako vedlejší účinky genových injekcí. O těch se však na mainstreamu v souvislosti s nárůstem všech uvedených problémů zarytě mlčí…
Srážení krve je normální reakcí na zranění. Někdy však může způsobit křeče, bolesti a otoky, a pokud se sraženina dostane do krevního řečiště, může to být smrtelné. V jedné malé studii bylo s tímto stavem spojeno oblíbené snídaňové jídlo.
Studie, kterou provedla Cleveland Clinic (USA), naznačuje, že složka nalezená ve vejcích – cholin – by mohla způsobit, že krev bude náchylnější ke srážení.
Cholin je někdy součástí volně prodejných doplňků stravy. Je považován za základní živinu, která je široce doporučována pro optimální zdraví. Podle Medical News Today podporuje různé tělesné funkce, včetně buněčného růstu a metabolismu.
Tělo si část cholinu vytváří samo, ale většina pochází ze stravy. Vědci zjistili, že konzumace této živiny ve vysokých hladinách může vést ke srážení krve. Předpokládali, že střevní bakterie mohou interagovat s cholinem za vzniku sloučeniny, která stimuluje krevní destičky, aby se shlukovaly a vytvořily krevní sraženinu.
Podle hlavního autora studie předchozí studie spojovaly látku se zvýšeným rizikem krevních sraženin, srdečního infarktu a mrtvice. Vysoké hladiny této látky v krvi jsou spojovány se zvýšeným rizikem kardiovaskulárních onemocnění. 
Když se riziko srážení krve u lidí zvýšilo, bylo minimalizováno užíváním nízkých dávek aspirinu, uvedli vědci. Droga jej však, přestože byla úspěšná při snižování rizika sraženin, zcela neodstranila.
Je však třeba poznamenat, že zatímco hladiny cholinu ve stravě jsou obecně bezpečné, konzumace doplňků cholinu může představovat zdravotní rizika.
Vědec, který vypracoval studii, Dr. Stanley L. Hazen z Clevelandské kliniky v Ohiu řekl:
„Vyhýbejte se cholinovým doplňkům, pokud je nepředepíše váš lékař. Mezi další příčiny, které mohou zvýšit riziko srážení krve, patří dehydratace, protože způsobuje zahušťování krve. Když je tělo zbaveno tekutin, krevní cévy se mohou také stáhnout, což je další známý rizikový faktor pro srážení krve.“
Nabízí se však otázka, proč se klima, umělá sladidla, odhazování sněhu, videohry či pojídání vajec staly tak nebezpečným až od takzvané  „pandemie….“
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Za krevní sraženiny, infarkty a náhlá úmrtí mohou podle nové studie i vajíčka se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden