Fiala vysvětlil, proč si Šojdrová bere syrské děti jako rukojmí

Fiala vysvětlil, proč si Šojdrová bere syrské děti jako rukojmí
Místopředseda hnutí SPD Radim Fiala se vyjádřil k seznamu syrských dětí, kterým by podle lidovecké europoslankyně Michaely Šojdrové mohla Česká republika pomoci, konkrétně se jich ujmout. Podle Fialy europoslankyně využívá sirotky jako rukojmí pro své multikulturní cíle.


„Celou kampaň vnímáme pouze jako propagandu Šojdrové a dalších neziskových organizací parazitujících na migraci a jako citové vydírání, které má otevřít dveře masové imigraci,“ napsal Fiala na své stránce na  Facebooku .
Jak uvádí poslanec, v Česku je dost sirotků, kteří v první řadě potřebují pomoc. „Ne, abychom propagandisticky přijímali cizí sirotky a na naše sirotky se pořádaly veřejné sbírky,“ dodal.
Fiala také poukázal na oficiální vyjádření ze syrské ambasády. V něm se praví, že syrské právo neumožňuje adopci syrských sirotků do zahraničí a zdůrazňuje, že děti nejsou na prodej. Podle nich správná cesta spočívá v pomoci na území Sýrie.
Kromě toho místopředseda SPD připomněl, že válka v Sýrii již končí a je třeba, aby se migranti a uprchlíci vrátili zpátky do Sýrie, neboť jim již nehrozí bezprostřední nebezpečí a bude zapotřebí každý občan Sýrie, aby pomohl obnovit svou zemi. Tu dle jeho názoru ve spolupráci s USA zničili islámští teroristé.
Podle Fialy je v první řadě nutné zajistit potřeby českých občanů a až poté pomáhat cizím lidem v nouzi. „Čeští občané jsou pro nás na prvním místě. A pokud máme pomáhat opravdovým uprchlíkům, tak v jejich zemi,“ dodal.
„Celá záležitost je jen odporným citovým vydíráním ze strany Šojdrové, která si bere pro své multikulturní cíle ubohé syrské děti jako svá rukojmí,“ uzavřel.
V úterý europoslankyně Michaela Šojdrová ve Štrasburku oznámila, že má k dispozici seznam syrských dětí z uprchlických táborů v Řecku, které by podle ní měla Česká republika přijmout.
Již loni europoslankyně navrhovala, aby Česko přijalo z přeplněných uprchlických táborů v Řecku pět desítek syrských dětí bez doprovodu jako solidární humanitární gesto. Premiér Andrej Babiš ale projekt označil za nesmyslný.
zdroj: cz.sputniknews.com

The post Fiala vysvětlil, proč si Šojdrová bere syrské děti jako rukojmí appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější