Londýn: V reakci na několik koránů spálených v Dánsku byla spálena dánská vlajka muslimy křičícími „Alláhu Akbar“
RSS

Londýn: V reakci na několik koránů spálených v Dánsku byla spálena dánská vlajka muslimy křičícími „Alláhu Akbar“

V poslední době dochází k akcím pálení koránu nejen ve Švédsku, kde se toto představení konalo v pátek již podruhé během týdne, ale také v Dánsku. V Nizozemsku pak došlo k podobné akci, jen s tím rozdílem, že islámská kniha byla pouze roztrhána a pošlapána.
Zatímco ve Švédsku a Dánsku pálil korán dánský politik Rasmus Paludan, v Nizozemsku se ničení islámské knihy ujali zástupci tamní Pegidy:

Kur'an-ı Kerim'e bir saldırı daha: İslam karşıtı örgüt PEGIDA'nın lideri Edwin Wagensveld, Hollanda'nın Lahey şehrinde polis gözetimi altında Kur'an sayfalarını yırtıp çiğnedi. pic.twitter.com/wSXKFoizo4
— Daily Islamist (@dailyislamist) January 23, 2023

Akce dánského politika Rasmuse Paludana vyvolaly bouřlivé reakce muslimů z několika zemí:

V reakci na mnoho těchto akcí, k nimž v poslední době došlo, ale také na akce, které již byly avizovány na další týdny, nastaly protesty nejprve v Turecku, ale později také v dalších islámských zemích.
Dnes se však protestovalo i v islamizovaném Khanově Londonistánu, kde se za pokřiku Allahu akbar pálila vlajka Paludanova rodného Dánska:

Unhappy about 1 man who burned their Koran so they burn a flag that represents an entire nations people, welcome to London mate @alexstein99 pic.twitter.com/jjfc6kxjxj
— Tommy Robinson (@TommyRobinsonNS) January 28, 2023

 
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Londýn: V reakci na několik koránů spálených v Dánsku byla spálena dánská vlajka muslimy křičícími „Alláhu Akbar“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden