Petr Fiala: Volební kampaň těchto voleb byla vskutku odporná
RSS

Petr Fiala: Volební kampaň těchto voleb byla vskutku odporná

PETR ZDOBINSKÝ
Odporný a nejhorší premiér v novodobé české historii Petr Fiala řekl po několika letech pravdu. Volební kampaň těchto prezidentských voleb byla vskutku odporná, ale díky členům ODS a lůze, která fandí komunistickému lháři a rozvědčíkovi, jehož hodnotami jsou válka, lhaní, Green Deal, cenzura a kterému vadí referendum, kde hlasuje lid, kterým zjevně pohrdá. Ale hlasy lidu v prezidentských volbách – ty mu nesmrdí.
Například člen zločinecké organizace ODS jistý Čečrle z Děčína podle 2 webů psal na sociálních sítích: „Senilní dědky složím“. „Fakt nejsem zvědavý na agresivní seniory, kteří přeceňují své síly“. Jak je vidět „vrána k vráně sedá“ – Fiala a Čečrle jsou ze stejné partaje.
Lůza v Jablonci nad Nisou bránila fyzicky Andreji Babišovi jít za svými fanoušky na náměstí. Chovali se stejně jako hnědokošiláči z SA. Kam zmizelo shromažďovací právo garantované Listinou základních práv a svobod ? Kolik tzv. demokratů z pětikolky to odsoudilo ? Nevím o nikom.
Proč nekonala policie, kterou si platíme z daní a nezajistila Babišovi volný průchod ? Když má policie dost lidí na účelové zastrašování a kriminalizování učitelky z Prahy 6, která řekla pravdu o Ukrajině. Když má policie dost lidí na účelové zastrašování (vyšetřování) předsedkyně Trikolory, kvůli jejímu výroku. Když má policie dost lidí na hlídání odporného plakátu s Putinem 24 hodin denně.
Babiš dostal patronu. A co se dozvídáme z „demobloku“ ? Může si za to sám. Fakt ubohé. Je to argumentačně stejně ubohé jako tvrdit, že si za znásilnění může každá žena sama, že si oběť domácího násilí může za své utrpení sama, protože provokovala.
Hodnoty „demobloku“ jsou stále stejné a stále stejně odporné. V roce 2013 tvrdil Jan Kraus, že „Zeman chodí se svou dcerou“. V roce 2013 tvrdil setrvale vulgární Hřebejk, že „rudá a hnědá prasata táhnou lháře a demagoga na hrad“.
Fiala, který předstírá, že je slušným člověkem, trpí dlouhodobě ve své partaji vulgárního kriminálníka Novotného. Tam mu zjevně odporné chování nevadí, stejně jako u jeho stranického soukmenovce Čečrleho.
The post Petr Fiala: Volební kampaň těchto voleb byla vskutku odporná first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden