Šifra č. 8/2020: Skutečný příběh pyramid

Šifra č. 8/2020: Skutečný příběh pyramid

Nové číslo Šifry je opět naprostá pecka. Tvůrkyně vynikajícího pětidílného dokumentárního cyklu o pyramidách The Pyramid Code, kanadská profesorka Carmen Boulter, toho ví o původu a smyslu těchto monumentálních staveb ještě víc, než mohla do filmu vložit. V exkluzivním rozhovoru vypráví nejen o původu a stáří pyramid, ale i jejich smyslu a o tom, proč mocní tohoto světa nechtějí, abychom se o nich dozvěděli pravdu. „Nejen že bychom pyramidy nedokázali postavit ani s našimi moderními technologiemi, my bychom je s dnešními technologiemi nedovedli ani rozebrat,“ říká Carmen Boulter v článku s názvem O pyramidách, Atlantidě a volné energii .
Jsou lidé spíše dobrými bytostmi, které občas dělají ošklivé věci? Anebo padouchy, kteří mají i své světlé stránky? A jak můžeme spolehlivě poznat, s kým máme tu čest? Dočtete se v článku Pravobřežníci, mezibřežníci a levobřežníci.
Která země vyjde z restartu světové ekonomiky nejsilnější a stane na pomyslném ekonomickém Olympu po boku Číny, jež neuvěřitelně zbohatla na tom, že vyrábí většinu spotřebního zboží pro celé lidstvo a stala se bez nadsázky fabrikou světa? Odpověď vás možná překvapí… Více se dozvíte v článku Jak se medvěd mění v tygra .
O tom, zda je káva zdravá, nebo škodlivá, se vedou nekonečné spory. Pokud se ale bez ní neobejdete, je dobré alespoň vědět, na co si dát u nejrozšířenější drogy na světě pozor. Více v textu Ital, Fin a český turek .
Případ jednoho nebohého ušáka z Litoměřicka ukazuje, jak snadné je v naší zemi dodržovat i porušovat zákony najednou… O tom, jak Česko obchází zákon o pesticidech i evropskou směrnici, se dočtete v článku Jen počkej, zajíci.
V srpnové Šifře se dočtete i o tom, co má zakrýt stoupající počet nakažených koronavirem v Česku i ve světě a proč k němu dochází hlavně v místech, kde hrozí „neposlušnost“ obyvatelstva.
To vše a mnohem víc se dočtete v srpnové Šifře, která je od začátku až do konce nabitá důležitými informacemi. Objednávejte v tištění či digitální formě v našem eshopu, poštovné a balné je zdarma.
Příspěvek Šifra č. 8/2020: Skutečný příběh pyramid pochází z Časopis Šifra
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější