Francie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárství

Francie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárstvíFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárství. Neskutečná drzost a arogance Francie, kterou si pamatujeme z dob Mnichovské dohody! Poradce francouzského prezidenta v evropských záležitostech Clément Beaune řekl, že Polsko by mohlo čelit finančním důsledkům, pokud odstoupí od Istanbulské úmluvy. Tato úmluva je genderová totalitní zrůdnost, která má rozbíjet rodiny a která vyvolává „třídní nenávist“ žen proti mužům, diskriminaci mužů a pozitivní diskriminaci žen. Premiér Andrej Babiš ji bohužel prosazuje. Hnutí SPD se staví jasně proti. Ukazuje se, že Evropská unie je ovládána Německem a Francií a ostatní musí držet hubu a krok. Dotace EU slouží k vydírání a ke korupci států, firem i lidí. Odmítáme diktát velmocí, které ovládají Evropskou unii. Čím dříve odejdeme z EU, tím lépe!
Beaune řekl, že Polsku by mohlo být „sáhnuto do peněženky“ prostřednictvím nových mechanismů v rozpočtu EU, pokud odstoupí od úmluvy. „Ponese důsledky, pokud tak učiní,“ vzkázal Varšavě Beaune v rozhlasové stanici France Inter. Informovala o tom ČTK.
Polské ministerstvo spravedlnosti tento týden zaslalo ministerstvu práce a rodiny žádost o zahájení procesu odstoupení od Istanbulské úmluvy. Ministr Zbigniew Ziobro oznámil už v sobotu, že má tento krok v úmyslu. Úmluva podle něj porušuje rodičovská práva a obsahuje některá ustanovení „ideologické povahy“, se kterými ministerstvo nesouhlasí.
„Dneska se stavila na kafe Česká ženská lobby. Slíbil jsem jim, že ratifikujeme Istanbulskou úmluvu, zlepší ochranu obětí násilí na ženách,“ uvedl před časem premiér Andrej Babiš. Proti smlouvě je Slovensko i Maďarsko. A i Polsko by od ní mohlo odstoupit. Jenom premiér Babiš rozbíjí visegrádskou čtyřku!
V úmluvě se píše, že „násilí vůči ženám je projevem historicky nerovného poměru síly mezi muži a ženami, jenž vedl k nadřazenosti mužů a diskriminaci žen a bránil ženám v plném rozvoji. Násilí vůči ženám jakožto násilí genderově podmíněné má strukturální povahu a toto násilí je jedním z klíčových společenských mechanismů, jež ženám vnucují podřízené postavení vůči mužům.“ Úmluva tedy tvrdí, že u nás VŠICHNI muži utlačují ženy, ženy jsou jimi diskriminovány a že muži jsou nadřazeni. To možná platí v islámských zemích, ale ne u nás!
Hnutí SPD se staví jasně proti Istanbulské úmluvě. Ukazuje se, že Evropská unie je ovládána Německem a Francií a ostatní musí držet hubu a krok. Odmítáme diktát velmocí, které ovládají Evropskou unii. Čím dříve odejdeme z EU, tím lépe!
https://www.tyden.cz/…/francie-varuje-polsko-pred-odstoupen…
The post Francie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárství appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější