Během „koronové pandemie“: Elity plánují konečné nastolení nového světového řádu

Během „koronové pandemie“: Elity plánují konečné nastolení nového světového řádu
Píše
anonymousnewsOznámení z Davosu od světového lídra Klause Schwaba by sotva mohlo být napínavější. Uprostřed koronové pandemie je předzvěstí „velkého restartu“ pro svět jako téma pro příští setkání finanční špičky a přidružených vládních zástupců. Přes noc bude ve švýcarských horách vyhlášen „nový řád“, podle něhož má být svět orientován.
od  Willy Wimmer
Obrázek s tlačítkem „reset“ je stejně nevhodný, jako je načten. Svět si pamatuje, jak paní Hillary Clintonová jako americká ministryně zahraničí představila svému ruskému kolegovi Lavrovovi „tlačítko resetu“, aby pozitivně posílila pošramocené americko-ruské vztahy.
Výsledek je dobře znám. Celý politický „Západ“, až po novináře, bojují proti americkému prezidentovi jménem Trump, který nadal, paní. Clintonové za házení klacků pod nohy cílem zmařit prosperující vztahy mezi Washingtonem a Moskvou, protože prezidentu Trumpovi hrozil mír a dobré sousedství s Putinem.
Podle Merkelové
Motto zvolené pro příští „Davos“ je již chybou, protože je záporně nabité. Ale nejde jen o to. Zejména ve Švýcarsku může ohromený svět obdivovat, jak lze demokracii ve státním systému prožít ve zbytkové podobě prostřednictvím občanské účasti na hlasování.
Po návštěvě Švýcarska, Německý prezident Steinmeier v této souvislosti hovořil o místních zvláštnostech. Řekl, že je důležité vidět další rozvoj státu v neustálém rozdělení národa a společnosti, a ne v rozšiřování demokratické účasti.
Davos má zakotvit „novou normálnost“, a to před tisícovkami lidí, kteří se připojí ke všemu, co „zlatá kráva globálního kapitalismu“ musí klusat přes louky.
Co je to „nechvalně proslulý nový světový řád“?
Na to lze odpovědět pouze tehdy, pokud si člověk uvědomí dekadenci Západu. Dříve hrdé ústavní státy musely mít zkušenost s tím, že byly použity státní orgány, od platných pravidel mezinárodního práva až po mírová přikázání v ústavách a otázku podstaty států, aby převážily nad vším, co bylo možné.
Teď není žádný řád statický. Jakákoli adaptace na změněnou situaci by však měla probíhat prostřednictvím parlamentů, a tedy veřejných rozprav a hlasování. Ale právě to bylo systematicky mařeno odpovědnými osobami a byla prováděna politika, která byla v rozporu se „společenskou smlouvou“, a tedy s „duchem zákonů“.
V letech od roku 1990 byli lidé a tím i občané systematicky a shora zbaveni práv. A to ve prospěch „veřejných zájmů“, které používají „nevládní organizace“ jako mluvčí globálních hospodářských a finančních zájmů.
Davos 2021 má zjevně zpečetit konec demokratického státu organizovaného občany. Corona rozvinula svůj účinek.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Během „koronové pandemie“: Elity plánují konečné nastolení nového světového řádu appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější