To už není normální!! Rada pro uprchlíky požaduje: Povinné Koronové testy jen pro Němce a ne pro žadatele o azyl!

To už není normální!! Rada pro uprchlíky požaduje: Povinné Koronové testy jen pro Němce a ne pro žadatele o azyl!
Píše
anonymousnewsPokud musí být každý testován v určitých potenciálních „rizikových skupinách“ – například navrátilci nebo zaměstnanci (nedávno vystavených všeobecnému podezření) farem nebo zařízení na zpracování masa, pak je to jak úřady, tak sdělovacími prostředky prezentováno jako otravné, ale nezbytné zlo. Zvlášť když se to týká hlavně místních a Němců.
od  Maxe Erdinger
Muslimové, cizinci, migranti či uprchlíci však mají v dobách duchařských debat o „rasismu“ nepřekonatelný trumf: mohou se podle potřeby uchýlit k roli oběti a vznést obvinění, že důvodem donucovacích opatření státu je „etnické profilování“ nebo „diskriminace“, kdykoli jsou postiženi.
Vzhledem k tomu, že nejen v berlínském antidiskriminačním zákoně je obrácení důkazního břemene (a obviněný je tedy vinen) považováno za sebemenší podezření z nerovného zacházení, předsudků nebo dokonce rasistické zášti v této zemi, rozumná protimluv proti takovým narážkám obvykle chybí.
S vědomím tohoto diskusního mechanismu nyní Bavorská rada pro uprchlíky kritizovala „rozšířenou koronskou textovou praxi pro žadatele o azyl“. Podle listu S’ddeutsche Zeitung (SZ) je pozadím rozhodnutí bavorské státní správy provádět od nynějška testy na koronavirus častěji v azylových ubytovnách. „Je to neúcta,„Říká Stephan Děnnwald, mluvčí Rady pro uprchlíky, jako by se dotkl tlačítka. Testování více je „v zásadě dobré,„ale požadovat po každém, kdo jde k doktorovi s bolestí kolen, je nemravná věc,„Děnnwald to řekl SZ.
Pro německé rekreanty, samozřejmě, „zlobivá věc“ pro žadatele o azyl
Podle vůle S’derovy vlády by měl být z dobrých důvodů, vzhledem k často nejistým podmínkám v ubytovacích zařízeních, každý žadatel o azyl, který má například schůzku s lékařem v některém z kotevních středisek ve Svobodném státě, v budoucnu rutinně testován na Sars-CoV-2 – bez ohledu na podezření na virus a důvod návštěvy lékaře. To samozřejmě nevyhovuje lobbistům za uprchlíky; pro ně je diskriminační kritérium, zda jsou či nejsou žadateli o azyl.
Pokud by se tento postoj měl důsledně dodržovat, nikdo by nakonec nebyl testován vůbec – samozřejmě kromě čistě bioněmeckých bramborových almanů, starých bělochů a lidových obyčejných Němců, kteří zde žijí v páté generaci bez jakéhokoliv přistěhovaleckého původu – pokud možno proto, aby se prokázali pasem předků – a aby byli snadno podrobeni povinným zkouškám, protože je zaručeno, že nebudou moci uplatňovat diskriminaci. I když jsou na dobré cestě stát se etnickou menšinou ve své vlastní zemi.
 Share

Tweet


WhatsappThe post To už není normální!! Rada pro uprchlíky požaduje: Povinné Koronové testy jen pro Němce a ne pro žadatele o azyl! appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější