Odpad který byl už čtyřikrát odsouzen k deportaci, se pokusil unést dítě z kočárku

Odpad který byl už čtyřikrát odsouzen k deportaci, se pokusil unést dítě z kočárku
Píše
nyheteridagGOTHENBURG: Po zamítnutí jeho žádosti o azyl a usvědčení z několika zločinů by „Khalid Taha“ neměl být ve Švédsku ale pouze tím, že odmítl říct, kdo je a ve které zemi je občanem, nemohl být deportován. Nyní stojí před soudem za pokus o únos.
Večer 13. července přiběhl mladý Maročan k ženě s kočárkem a pokusil se jí dítě sebrat. Postroj v kočáře ji zachránil.
Vyběhl z ulice a běží k mému dítěti, a snaží se ji vytáhnout z kočáru. Křičím něco jako „co to děláš?„a on odpoví „omlouvám se, promiň“. Pak pomalu odchází, matka dítěte popisuje incident při výslechu.
Zatímco matka zůstává šokována incidentem a třese se, takže sotva může zadat kód do telefonu, muž na chvíli odejde a křičí na autobusy, aniž by se nějak zvlášť pokusil utéct, ale pak odejde a hodí kameny na nějaké balkony. Tam ho vyzvedne policie. Krevní test ukázal, že byl pod vlivem amfetaminů.
Ve švédských rejstřících se muž jmenuje Khalid Taha a někdy se o něm říká, že je občanem Alžírska. Nic z toho není pravda, ale ve Švédsku žil čtyři roky nelegálně a čtyřikrát byl odsouzen k deportaci poté, co spáchal zločiny.
Spáchat zločin, sedět ve vězení, sedět ve vazbě – a znovu
– Beru tablety, kokain, všechno, na co si vzpomenete, říká „Khalid“ při výslechu.
Když na začátku léta 2016 přijel do Švédska, „Khalid“ uvedl, že pochází z Alžírska a narodil se v roce 2001, takže byl umístěn do domova HVB z kterého uprchl. O několik měsíců později tam byl opět umístěn kvůli několika vážným krádežím, a když byla jeho totožnost prověřena, ukázalo se, že rok předtím, než požádal o azyl – a byl hledán pro zločin – v Německu pod jiným jménem poté uvedl, že se narodil v roce 1997 a pocházel z Maroka . Lékařské určení věku také ukázalo, že mu bylo více než 18 let. Okresní soud rozhodl, že je „téměř prokázáno“, že mu bylo v době spáchání trestného činu 19 let, a odvolací soud tento názor sdílel.
Po odpykání trestu měl být deportován, ale ukázalo se, že to nebylo vůbec snadné, protože ho nebylo možné s jistotou identifikovat. „Khalid“ sám stále tvrdil, že je z Alžírska, ale nechtěl nijak pomoci prokázat svou totožnost. Pohraniční policie kontaktovala několik zemí s „Khalidovou“ fotografií a otisky prstů, včetně Maroka, aniž by získala informace. Nicméně to jen dokazuje, že „Khalid“ tam podle pohraniční policie nikdy nezískal žádnou formu průkazu totožnosti.
Po dlouhém zadržování byl propuštěn a okamžitě podezřelý z nových zločinů.
V roce 2018 byl znovu odsouzen, 2019 a 2020. Pokaždé následoval a bude následovat kratší trest odnětí svobody a deportace, které nebudou nikdy vykonány. Zločin, který páchá, je hlavně krádež.
Při výslechu kvůli poslednímu incidentu, „Khalid“ konečně přiznává, že lhal o tom, kdo je a odkud pochází. Nyní říká, že jméno, které používal v Německu, je jeho pravé jméno a že je občanem Maroka.
Proces proti „Khalidovi“ se bude konat ještě tento týden.
 
 Share

Tweet


WhatsappThe post Odpad který byl už čtyřikrát odsouzen k deportaci, se pokusil unést dítě z kočárku appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější