Pavel presidentem … jak to bude dál?
RSS

Pavel presidentem … jak to bude dál?

JINDŘICH RAJCHL
Za poslední dvě hodiny jsem dostal stovky zpráv plných obav z budoucího vývoje v naší zemi. Ano, pětikoalice získala s dosazením své loutky na Hrad naprostou nadvládu nad všemi složkami moci v naší zemi.
S tím ale také souvisí absolutní odpovědnost. Teď už se nemají na co vymlouvat.
Mimochodem reakce jak Petra Pavla, tak Petra Fialy ihned po zveřejnění výsledků voleb, usvědčují nově zvoleného prezidenta z kardinální lži, kterou šířil po celou dobu předvolební kampaně – byl a je to kandidát této vlády. O tom nyní nemůže být pochyb.
Během příštích měsíců mnoho z těch, kteří dnes slaví generálovo vítězství, vystřízliví ze svého rauše podobně jako po výhře pětikoalice v minulých parlamentních volbách. A budou z toho mít pořádnou kocovinu.
Na vlastní kůži se přesvědčí, že to opět byla jen a pouze mediální manipulace a maňáskové divadlo a že hlavním poraženým těchto voleb bude Česká republika a její národní zájmy.
Všechny ty, kdo mají strach z událostí příštích měsíců bych chtěl ujistit, že tak, jako jsme bránili vaše práva za covidu, tak jsme připraveni je s ještě větší vervou bránit i nyní.
Bylo by chybou nyní propadat skepsi . Naopak je třeba ihned začít pracovat. Dnešním dnem totiž začiná kampaň na volby přští. A já jsem přesveďčen, že v nich společně uspějeme a vrátíme tuto zem těm, kteŕym patři – našim občanům.
Hegemonie, pýcha a opojení mocí totiž vždy předznamenává tvrdý pád.
A my na něj budeme připraveni.
Dnešek je tedy jen začátek. Začátek naší cesty za vítězstvím, které vrátí naší zemi prosperitu, bezpečnost, svobodu a suverenitu.
Tak pojďme na to!
 
Jindřich Rajchl
 
Poznámka: Tato anketa je vložena automaticky do příspěvku.
The post Pavel presidentem … jak to bude dál? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden