15 000 změřených exemplářů. Průměrná délka „mužství“ činí…

15 000 změřených exemplářů. Průměrná délka „mužství“ činí…
Německý portál Bild přinesl informace o průměrné délce chlapského „mužství“. Výsledky vyhodnotili poté, co bylo změřeno celých 15 000 exemplářů.


Výzkumníci z King’s College London v Anglii  změřili  15000 penisů, zdokumentovali jejich délku v „pasivním“ i „aktivním“ stavu. Podle informací německého Bildu byly výsledky následně publikovány v Magazínu BJU International v Oxfordu.
V klidném stavu činí průměrná délka mužského penisu 9,14 centimetrů, zatímco v „aktivním“ stavu dosahuje průměrná délka 13,2 centimetrů.
Rozdíl mezi „pasivním“ a „aktivním“ stavem tedy v průměru činí 4 centimetry. Bild upozorňuje na skutečnost, že ve výsledcích není napsáno, jaká teplota byla v místnosti, když se provádělo měření.
V rámci studie bylo také 55 000 mužů i žen dotazováno, zdali jsou oni a jejich partneři spokojeni s „délkou“.
Přesně polovina lidí prohlásila, že je spokojena a šťastná, píše německý portál. Celých 85 % dotazovaných žen sdělilo, že jsou spokojeny s „délkou“ jejich partnera.
Vedoucí studie doufají, že díky získaným výsledkům se podaří překonat některé mužské  strachy  ohledně délky jejich přirození.
Sexuální výchova
Podle sexuologa Radima Uzla vázne v České republice posledních 30 let sexuální výchova, a to nehledě na pořádané kurzy a postgraduální studium.
V současném světě situaci komplikuje informaci internet, který kromě užitečných informací přináší také dezinformace, prohlásil.
„Učitelé jsou konfrontováni s různými všelijakými divokými nápady, které se jednotliví žáci na internetu dočtou. Je zapotřebí uvést, že některé učitele to může do jisté míry i kompromitovat, protože si je žáci natáčejí na mobil. Baví je, jak je ta učitelka rozpačitá, jak nedokáže o situaci hovořit… Bohužel ministerstvo nemá ujasněnou koncepci sexuální výchovy. Ta má být zařazena nikoli jako samostatný předmět, ale má být průnikem ostatních výukových předmětů,“ sdělil Radim Uzel.
Podle jeho slov na některých školách sexuální výchova funguje. V této věci hodně záleží na řediteli školy, dodává s tím, že ministerstvo školství by se mělo postarat o sjednocení koncepce učení této tématiky.

The post 15 000 změřených exemplářů. Průměrná délka „mužství“ činí… appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější