Nigel Farage: Black Lives Matter „polovojenská síla“ pochodující v Londýně možná porušila britské právo, které zakazuje politické uniformy + VIDEO

Nigel Farage: Black Lives Matter „polovojenská síla“ pochodující v Londýně možná porušila britské právo, které zakazuje politické uniformy + VIDEO

Vůdce strany Brexit Nigel Farage odsoudil demonstranty Black Lives Matter, kteří v sobotu pochodovali v Londýně, tvrdí, že jejich projev síly mohl porušit britský zákon, který na veřejnosti zakazuje politické uniformy.
1. srpna podle českého zpravodajského portálu Echo24 zaplavily ulice londýnského předměstí Brixton stovky demonstrantů Black Lives Matter. Cílem skupiny, skládající se převážně z černých pochodů, bylo vyzvat britskou vládu, aby zřídila „parlamentní komisi pro pravdu a odškodnění“ a „aby se přihlásila“.
Farage řekl, že „síla polovojenského typu pochodující do ulic“ byla „děsivá“.
Organizace Forever Family, známá také jako FF Force, získala největší pozornost od veřejnosti, protože její členové se na akci objevili v černých ochranných vestách a obličejových maskách.
Skupina „Stop The Maangamizi: We Charge Genocide / Ecocide“ uspořádala přehlídku u příležitosti Den africké emancipace, protože cílem skupiny je zajistit odškodnění černých lidí kvůli údajnému rasismu, kterému v zemi čelí. Protestu se zúčastnili také členové vyhnanské povstání.
Členové síly FF měli na obličejích černé ochranné vesty, uniformy a masky. Některé z nich komunikovaly prostřednictvím rádií. Později se na internetu objevila videa členů provádějících společná cvičení podobná vojenským cvičením. Píše portál RMX .

Příspěvek Nigel Farage: Black Lives Matter „polovojenská síla“ pochodující v Londýně možná porušila britské právo, které zakazuje politické uniformy + VIDEO pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější