Trump: Pokud Biden vyhraje volby, nebude bezpečnost, mír a spravedlnost

Trump: Pokud Biden vyhraje volby, nebude bezpečnost, mír a spravedlnost

COM/EUGEN RUSNÁK

V době, kdy demokratický prezidentský kandidát Joe Biden tvrdě útočí na svého konkurenta, vítězí v průzkumech veřejného mínění a sbírá body před prezidentskými volbami v USA, si Donald Trump začíná uvědomovat, že se situace rychle zhoršuje a přešel do protiútoku. Během svého vystoupení na Floridě tvrdě kritizoval “koronavirusové” a “Black Lives Matter” demonstranty i Joeho Bidena.  

Americký prezident zopakoval svá obvinění na adresu Číny, kterou označil za původce vzniku a šíření pandemie koronaviru na světě.  Stejně zopakoval i velmi nelichotivé hodnocení řízení demonstrantů, kteří protestují proti rasové diskriminaci a násilí ze strany policie. Označil demonstranty za “vzbouřence” a prohlásil, že se policie snaží nastolit pořádek a zákonnost, a že se rozpočet policie snižovat nebude.
“Demokraté chtějí zavřít policejní stanice v té době, kdy” profesionální vzbouřenci “běhají po Portlandu. Ale rozpočet policie nikdy nebude snížen, “   ujistil Donald Trump. Negativně ohodnotil řízení demonstrantů během protirasistických protestů v Portlandu a označil je za teroristy.   “Současné fotografie, pořízené v Portlandu, připomínají obrázky před sto lety. Teroristé a vzbouřenci používají násilí a vytvářejí chaos, ”   zdůraznil Donald Trump.
Značnou část svého vystoupení věnoval svému protikandidátovi Joem Bidenovi . Připomněl, jak demokratický kandidát tvrdě útočí na současného prezidenta a používá falešná obvinění a výmysly. Poukázal na velké nebezpečí, které přichází spolu s Bidenem:   “Pokud Biden zvítězí ve volbách, nepořádek a krveprolití se ještě více rozšíří a nikde nebude bezpečnost, mír a spravedlnost. Pokud se Biden stane prezidentem, čínská vláda dobude tuto zemi. “
Americká média zase mimo jiné poukázala na to, že Donald Trump znovu prokázal svou “neúctu” k pandemii koronaviru: během mítinku s obyvateli Floridy se nedodržovala “sociální distance” a ani Trump, ani členové jeho doprovodu a ani samotní obyvatelé, kteří se v hojném počtu shromáždili na mítinku, neměli roušky. 
V závěru Donald Trump prohlásil, že společně se svými voliči zvítězí v listopadových volbách a bude pokračovat ve funkci prezidenta USA: “Věřín, že za 90 dní znovu si budu moci podat ruku s lidmi ,” zdůraznil.

EUGEN RUSNÁK  
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější