SLEDUJTE obrovský výbuch Bejrútu z 15 synchronizovaných úhlů kamery, zatímco tajemství kolem jeho příčiny přetrvává + VIDEO

SLEDUJTE obrovský výbuch Bejrútu z 15 synchronizovaných úhlů kamery, zatímco tajemství kolem jeho příčiny přetrvává + VIDEOObjevují se videa o ničivém výbuchu v přístavu Bejrút, který zanechal přes 70 lidí mrtvých a tisíce zraněných, vykreslující ucelený obrázek ničení – ačkoli jeho příčina neosvětluje žádné světlo.
RT sestavila megakompilaci 15 různých videí od svědků po úterní katastrofální explozi v libanonském hlavním městě. Syntetizované klipy dávají představu o dalekosáhlé devastaci způsobené výbuchem, který úřady vysledovaly až 2 750 tun výbušniny dusičnanu amonného ve skladu u přístavu (rozhodně ne izraelská raketa, libanonské a izraelské orgány) jak zdůraznil Hizballáh. Píše portál RT .
Počet obětí stále stoupá a nemocnice v Bejrútu jsou údajně překračovány. Výbuch byl údajně slyšen až na Kypr, asi 241 km od přístavu.


#BeirutExplosion | 15 camera angles synced pic.twitter.com/4iRje42Jdb
— RT (@RT_com) August 4, 2020


The post SLEDUJTE obrovský výbuch Bejrútu z 15 synchronizovaných úhlů kamery, zatímco tajemství kolem jeho příčiny přetrvává + VIDEO appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější