Známý bojovník proti imigraci a islamizaci evropy Tomio Okamura: Takhle jste ho ještě neviděli!

Známý bojovník proti imigraci a islamizaci evropy Tomio Okamura: Takhle jste ho ještě neviděli!Úspešný český politik japonského pôvodu Tomio Okamura, ktorý je známy najmä svojimi radikálnymi protiislamskými a antimigrantskými názormi vie ako potešiť svojich priaznivcov. Pred pár dňami uverejnil prostredníctvom facebooku video, kde počas Chodských slavností v Domažliciach tancuje s jednou so svojich fanyniek. Video zaznamenalo takmer okamžite množstvo pozitívnych reakcii. “Rád som prijal milé pozvanie k tancu od návštevníčky chodských slávností v Domažliciach. Pozrite sa na video…“ okomentoval svoje video Okamura.
Mnohí z českých, ale aj európskych nacionalistov si však často kladú otázku: Kto je to v skutočnosti Tomio Okamura, kde sa ten človek vzal? S ohľadom na jeho podozrivú minulosť, ale aj prehnanú priazeň masmédií ho niektorí z českých nacionalistov dokonca označujú za trojského koňa multikultúry, vytvoreného s cieľom oklamať českých vlastencov.
„Okamura je len politickým podnikateľom. Určite nie je a ani nemôže byť pravým českým nacionalistom a vlastencom. Vždy mu išlo predovšetkým o peniaze. Je známe, že jeho prvá strana Úsvit bola celkom vytunelovaná na základe vymyslených faktúr. Súčasný režim mu ide na ruku a preferuje ho, vrátane mediálneho priestoru. Pre tento zločinecký systém je výhodnejšie mať tam Okamuru, než napríklad Vandasa,“  prezradil nám blízky zdroj z okolia Tomia Okamuru, ktorý však nechcel byť menovaný.
Podivnú minulosť tohto podivného českého nacionalistu japonského pôvodu prednedávnom naznačili aj Hospodárske noviny uverejnenom článku: Kto je vlastne Tomio Okamura?
Do politiky vstúpil už v roku 2012 ako nezávislý na post starostu v obvode v Zlínskom kraji.
O rok na to založil hnutie Úsvit Priama demokracia, kde na poste predsedu získal vo voľbách potrebný počet hlasov na postup do Poslaneckej snemovne.
V roku 2015 ho však pre spor ohľadom údajných falošných faktúr, ktoré mal podpisovať sám so sebou z Úsvitu vyhodili.
Kontrakt sa mal volať „Zmluva o poskytovaní mediálneho poradenstva“ a bol uzatvorený medzi Okamurom a hnutím Úsvit v septembri 2013. Okamura podpísal zmluvu dvakrát: raz sám za seba čoby poskytovateľ mediálneho poradenstva, raz za Úsvit. Cena za mediálne poradenstvo bola určená podľa predpokladaného výsledku vo voľbách. Súčasťou kontraktu mala byť aj tabuľka, z ktorej vyplývalo, že ak by Úsvit získal vo voľbách sedem percent, čo sa stalo, Okamura by od hnutia získal 46 miliónov českých korún.
Neskôr preto Okamura založil politickú stranu Sloboda a priama demokracia, ktorá mu v posledných voľbách priniesla vyše desať percent hlasov a rozruch na domácej aj svetovej scéne.
Podľa dostupných informácii sa Okamura ešte donedávna, pred štyrmi rokmi hrdil svojim priateľským postojom voči migrantom či moslimom, kedy napríklad v Londýne odfotil svoju vtedajšiu priateľku oblečenú do moslimského odevu hidžábu a verejne sa tým chválil. Uvedenú fotku však po čase zmazal.
Taktiež v roku 2011 spoluorganizoval multikultúrnu súťaž Miss Expat, v ktorej hľadali najkrajšiu cudzinku v Českej republike. Podľa organizátorky, cieľom súťaže malo byť priblíženie rôznych kultúr a spoločenských odlišností. Medzi dievčatami sa nachádzala aj moslimka či židovka.
Video: Finále Miss Expat Czech Republic 2011

zdroj: prehladsprav.sk
The post Známý bojovník proti imigraci a islamizaci evropy Tomio Okamura: Takhle jste ho ještě neviděli! appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější