Velká Británie: Úřady přidělily pedofilovi do péče dívku, kterou roky znásilňoval a později i oplodnil
RSS

Velká Británie: Úřady přidělily pedofilovi do péče dívku, kterou roky znásilňoval a později i oplodnil

Stále více indicií napovídá tomu, že systém začíná aktivně podporovat pedofilii. To jasně potvrzuje například i zákon podle něhož mohou děti adoptovat i homosexuální páry, což již v „pokrokových“ zemích mnoho pedofilů zneužívá k tomu, že si po fingovaném sňatku adoptují „hračky.“
Zejména v USA již řeší mnoho případů tohoto typu znásilňování dětí posvěceného úřady. Jde však zřejmě jen o špičku ledovce.
Je známo, že v mnoha zemích je to právě tradiční heterosexuální pár, kdo má nejmenší šanci dítě získat. Děti se totiž dávají přednostně právě různým LGBTQI. A jak se nyní ukázalo, tak dítě může získat do péče i již dříve odsouzený pedofil.
Odsouzený pachatel sexuálního deliktu na dítěti dostal dítě do péče a po letech znásilňování dívka otěhotněla. Dítě mu bylo přiděleno navzdory tomu, že úřady věděly o jeho trestním rejstříku, jak zjistila zpráva.
Oběť, známá jako Ruby, byla několik let zneužívána mužem, který byl jejím zákonným zástupcem, podle zprávy Leeds Safeguarding Children Partnership, složené z úředníků městské rady a místních NHS a policejních vůdců.
Ruby pak po letech znásilňování otěhotněla  a teprve v tomto okamžiku vyšlo najevo dlouhodobé zneužívání.
Byly sice vzneseny určité obavy ohledně pedofilova předchozího trestního rejstříku, ale místní úřady nehledaly další právní poradenství předtím, než mu dívku svěřily do péče.
Zpráva zjistila, že úřady, které rozhodly o svěření dívky muži do péče, se „příliš spoléhaly“ na staré informace, které je vedly k přesvědčení, že představuje relativně nízké riziko pro mladé dívky.
Muž působil dojmem, že spolupracuje a úřady se nijak nepozastavily nad skutečností, že by mohl být predátorem.
Oběť při posudku o svém roky trvajícím zneužívání řekla, že zpočátku nechápala, co jí vlastně dělá, když ji zneužíval, protože se to dělo neustále a tak dlouho, kam až sahá její paměť.
Predátor vyhrožoval, že spáchá sebevraždu, pokud někomu řekne o zneužívání.
Ve zprávě se uvádí: „Během celého procesu tohoto přezkumu ani nezávislý autor, ani nezávislý předseda, neslyšeli námitky od žádného odborníka, který by vyjádřil znepokojení nad rozhodnutím učiněným u soudu.“
Tolik případ z britského Leedsu, který však není nijak ojedinělý. Zvrácené je již jen to, že i přes fakt, že je dostatek normálních párů, které nemohou mít děti a žádají dítě k adopci, tak právně volné děti jsou přednostně umisťovány k těm, kdo se hlásí k LGBTQ než do tradiční rodiny.
Právě snaha o přednostní umisťování dětí k různým deviantům jako je pedofil v případu výše, jasně ukazuje, že systému o dobro dětí rozhodně nejde.
O jejich dobro nejde ani těm, kdo chtějí i u nás uzákonit adopce dětí homosexuály a odmítají se přitom ohlížet na negativní zkušenosti ze zahraničí…
 
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Velká Británie: Úřady přidělily pedofilovi do péče dívku, kterou roky znásilňoval a později i oplodnil se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden