Svobodnenoviny.eu: Po celé Americe raketově roste počet zločinů a policisté páchají sebevraždy

Svobodnenoviny.eu: Po celé Americe raketově roste počet zločinů a policisté páchají sebevraždy

Mezitím také mainstreamová média a mnoho levicových politiků démonizují policii a propagují ty, kteří požadují, aby přestali být financováni.
Bylo nevyhnutelné, že to bude mít následky a ty jsou docela dramatické. Po celé zemi stoupá kriminalita a demoralizovaní policisté páchají sebevraždy.
A pokud mainstreamová média a mnoho levicových politiků neukončí svou nezodpovědnou rétoriku, bude to ještě mnohem horší.
Jsou tam špatní policisté? Samozřejmě, že existují, stejně jako v každé profesi jsou špatní lidé.
Ale démonizovat všechny policisty kvůli jednáním několika jedinců je něco, co by žádný odpovědný novinář ani politik neměl dělat.
Bez policie by se naše společnost rychle přeměnila v úplný a totální chaos. Jsem tak vděčný za muže a ženy v uniformě, kteří každý den nasazují své životy, aby nás všechny chránili, a rozhodně bych nechtěl žít ve společnosti, která nemá žádnou policii.
V posledních několika měsících byla celá tato profese neúprosně démonizována médii a mnoha politiky, což vedlo ke krizi morálky na policejních odděleních po celé zemi, což je bezprecedentní.
A když vidí, že policie je v televizi veřejně napadána, mnoho průměrných Američanů se rozhodlo, že je to spravedlivá hra, aby udělali totéž, a to platí zejména ve velkých městech. Způsob, jakým je s policejními důstojníky zacházeno v mnoha částech země, je zcela a naprosto ostudný a bylo nevyhnutelné, že někteří důstojníci byli vytlačeni za hranice svého zlomu.
Minulý týden šokoval nově povýšený důstojník v Chicagu jménem Dion Boyd celé město, když se střelil do hlavy …
A pak jen o den později se policejní důstojník v New Jersey jménem Daniel Pagnotta rozhodl, že už to nemůže déle snášet.
Tito muži zde zanechali mnoho lidí, kteří je milovali. Bylo mi velmi smutno, když jsem četl, že Pagnotta byl „otcem dvou dětí, které milovaly fotbal“…
Co si mají tyto děti nyní počít?
Jejich otec je pryč a už se nikdy nevrátí.
Je smutné, že život policistů v Americe bude ještě více drsnější, protože míra kriminality je naprosto vysoká.
Podle reportéra Alexe Berensona se míra vražd dramaticky zvyšuje „prakticky v každém velkém městě“…
Není to jen několik měst: počty vražd vzrostly meziročně o 10–50% prakticky ve všech velkých městech – Denver, Phoenix, Los Angeles, Boston, Houston, St. Louis, Miami – všude.
Ale nebylo to, jako by někdo na začátku ledna najednou otočil spínač. Pravdou je, že míra kriminality nezačala explodovat, dokud nepřišly nepokoje.
Jakmile každý viděl, co vzbouřencům prochází a že média to schvalují, všechno se změnilo. Zločinci po celé zemi najednou vycítili, jako by dostali zelenou, aby se úplně zbláznili, a to je přesně to, čeho jsme nyní svědky.
Tragická smrt George Floyda nás měla spojit jako národ a měla nás všechny přimět k tomu, abychom si více vážili lidský život.
Je ironií, že v samotném městě, kde George Floyd zemřel, došlo v roce 2020 k více vraždám než „ve všech v roce 2019“.
Zločinci v Minneapolis byli nesmírně bezostyšní. Loupeží je v letošním roce o 36 procent více, krádeží automobilů o 46 procent a mnoho z těchto zločinů je pácháno za denního světla.
Není to jen žádná náhoda, že demokraté řídí téměř všechna hlavní města, kde míra kriminality absolutně exploduje.
Tolerování nepokojů, rabování a chaosu, kterých se demonstranti dopouštějí, bylo velkou chybou, protože to jen přivádí další zločin.
Mainstreamová média a mnoho levicových politiků stále označují nepokoje za „pokojné protesty“, i když každý vidí násilí, k čemu dochází.
V civilizované společnosti není místo pro takové násilí a to musí skončit.
Bohužel to, co jsme dosud viděli, je teprve začátek, protože přichází mnohem více občanských nepokojů.
V dnešní Americe se „správné“ stalo „špatným“ a „špatné“ se stalo „správným“ a byla zde vychována celá generace bez jakéhokoli morálního základu.
zdroj: svobodnenoviny.eu
Příspěvek Svobodnenoviny.eu: Po celé Americe raketově roste počet zločinů a policisté páchají sebevraždy pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější