Už je to zde! Afroamerický zmetek agresivně napadal obsluhu Českých drah + FOTO

Už je to zde! Afroamerický zmetek agresivně napadal obsluhu Českých drah + FOTOPodle potvrzených zpráv afroamerický pasažér mezinárodního rychlíku z Budapešti do Prahy začal agresivně napadat obsluhu vlakové soupravy Českých drah kvůli tomu, že se mu nelíbil český chléb. Podle svědectví cestujících se choval afroameričana agresivně a hovořil slovensky. Důvodem jeho agresivity byla skutečnost, že se mu nelíbil český chléb, který dostal k jídlu a obsluha mu řekla, že za bílou housku by si musel připlatit, což ho vedlo k agresivitě a obviňováno obsluhy, že je rasistická. Kvůli agresivnímu černochovi měl mezinárodní vlak zhruba hodinu zpoždění.
„Chování cestujícího, jehož rukojmímu se stalo přes tisíc cestujících plně obsazeného expresu, neslo známky snahy o vyvolání rasového konfliktu,“   citují průvodči vlaku na webu Blesk.cz

Fotografie agresivního afroameričana pořízená jedním z cestujících


Černoch si asi neuvědomil, že už není na připosraném Západě, kde lezou černošským rasistům do análu a tak tvrdě narazil. Personál vlaku přivolal polici ČR, která agresivního afroameričana z vlaku vyhodila, dala mu pokutu 16 000 Kč a nechala ho stát na peróně, zatímco vlak se mohl konečně rozjet směr Praha.

Díky agresivnímu a vulgárnímu afroameričanovi ovšem spoustě lidí ujely navazující spoje a osazenstvo vlaku jistě černošskému pasažérovi s vděčnosti za to poděkovali. V odjíždějícím vlaku bylo prý slyšet ječícího černocha na peróně něco o tom, že Češi a Slováci jsou rasisté a pod. Inu zde je ještě svět normální a černošští magoři jsou hned srovnání do lajny, tady jsou si lidé rovni a černá barva kůže není důvodem k zvýhodňování kreténu jako na Západě.

zdroj: eurabia.cz
The post Už je to zde! Afroamerický zmetek agresivně napadal obsluhu Českých drah + FOTO appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější