Řecká policie zatkla 38letého alžírského migranta poté, co během týdne dvakrát poškodil katedrálu.

Řecká policie zatkla 38letého alžírského migranta poté, co během týdne dvakrát poškodil katedrálu.
Píše
BREITBARTMigrant v neděli zaútočil na Metropolitní katedrálu Agios Minas v Heraklionu, největším městě na ostrově Kréta. Házel kameny a poškodil okna z barevného skla katedrály, dále poškodil okno knihkupectví arcidiecéze na Krétě.
Migrant se v úterý ráno vrátil z kladivem ke katedrále a začal rozbíjet dveře, informuje Proto Thema . Policie prozkoumala videozáznamy a identifikovala alžírského občana kterého následně umístila do vazby.
Incident je pouze posledním aktem vandalismu zaměřeného na kostel nebo kapli v Řecku migrantem. Minulý měsíc bylo pár přistěhovalců zatčeno na ostrově Chios poté, co ničili pravoslavnou křesťanskou kapli kvůli penězům a různým posvátným předmětům.
Před měsícem zatkla policie v Soluni 36letého migranta z Kazachstánu, který je podezřelý z krádeže předmětů z několika církví v této oblasti v hodnotě až 50 000 EUR (1 315 850,00 Kč 46 000 GBP / 56 000 $).
Řecko není jedinou zemí v Evropě, která zaznamenala takové antikřesťanské útoky na kostely a jiné bohoslužby. Vandalismus a krádež v církvích napříč Francií se staly běžnými, přičemž jedna zpráva uvádí, že země každý den zažívá až tři útoky na křesťanská místa, včetně znesvěcení hřbitovů.
Poslední útok se konal minulý měsíc ve městě Nantes, přičemž rwandský migrant byl podezřelý z toho, že stojí za žhářským útokem , na katedrálu svatého Petra a svatého Pavla.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Řecká policie zatkla 38letého alžírského migranta poté, co během týdne dvakrát poškodil katedrálu. appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější