Úředník švédské vlády údajně udělil více než 100 afghánských podvodných víz

Úředník švédské vlády údajně udělil více než 100 afghánských podvodných víz
Píše
BREITBARTZaměstnanec švédského ministerstva zahraničí čelí vězení poté, co byl zatčen za udělení více než 100 víz z podvodných důvodů migrantům z Afghánistánu.
Tento muž, který je nyní bývalým zaměstnancem ministerstva, údajně udělil nejméně 121 podvodných pobytových víz lidem z Afghánistánu, když pracoval na švédském velvyslanectví v Islámábádu, V Pákistánu.
Podle prokurátora Arne Forsa tento muž ignoroval to, co bylo ve zprávě vysílatele SVT popsané jako „zjevné varovné signály“ od afghánských žadatelů včetně padělaných dokumentů, které naznačují, že švédská společnost Ericsson pozvala některých Afghánců na tenisovou soutěž.
„Myslím, že požádám o trest odnětí svobody, řekl Fors provozovateli vysílání. Advokát bývalého zaměstnance ministerstva, Thomas Bodström však všechna obvinění odmítl, přičemž tvrdil, že celá záležitost byla založena na nesprávném pochopení ze strany švédské rady pro migraci a že jeho klient se nedopustil žádné chyby.
„Toto je konflikt pracovního práva, který se vymkl kontrole, tvrdil Pan Bodström.
Švédský národní kontrolní úřad v roce 2018 tvrdil, že ve švédských ambasádách zjistil mnoho nesrovnalostí týkajících se udělování víz. Jedna ambasáda dokonce ztratila stovky víz , které byly podezřelé z krádeže a prodeje na černém trhu.
Švédsko zaznamenalo za poslední desetiletí nárůst masového přistěhovalectví, přičemž od roku 2010 tato země udělila 1,2 milionu víz .
Přistěhovalectví je i nadále hlavním motorem růstu obyvatelstva ve Švédsku. V roce 2019 činila 73% růstu obyvatelstva.
Švédsko mezitím zaznamenalo v posledních letech neustálý pokles porodnosti, přičemž ve zprávě za rok 2018 se uvádí, že průměrná porodnost byla jen 1,78 dítěte na ženu, což je výrazně pod úrovní náhrad.
V případě rodného švédského obyvatelstva byla porodnost mírně nižší, než 1,78, zatímco v případě žen přistěhovaleckého původu byla porodnost 2,2 dítěte na ženu.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Úředník švédské vlády údajně udělil více než 100 afghánských podvodných víz appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější