Nemilosrdná Coronova diktatura: Vláda Merkelové chce uvěznit „odmítače masek“

Nemilosrdná Coronova diktatura: Vláda Merkelové chce uvěznit „odmítače masek“
Píše
anonymousnewsNový předmětový model, nejpravděpodobněji zcela nepoužitelná „každodenní maska“, se nyní musí prosadit vší silou, nakonec ukazuje, kdo chodí s ohnutými zády, nebo kdo odmítá poslechnout. Ti, kteří nemají masku, mohou brzy skončit za mřížemi.
Od Maxe Erdinger
Například dopravní společnost Flixbus nyní svým řidičům nařídila, aby zavolali policii v případě neposlušných „odmítačů masek“. Mluvčí společnosti Flixmobility, která zahrnuje společnost Flixbus a železničního konkurenta, potvrdil Watsonovi, že přísně kontroluje dodržování povinnosti maskování a v případě potřeby zavolá policii. „Pokud se vyskytne situace, ve které se řidiči autobusů domnívají, že musí cestujícího vyloučit z přepravy, jsou povinni zavolat policii, pokud cestující nebude spolupracovat,“ řekl mluvčí.
Deutsche Bahn chce také přijmout přísnější opatření proti těm, kteří odmítnou nosit masky – v případě potřeby s pomocí federální policie. Karl-Peter Naumann z sdružení cestujících Pro Bahn projevuje pochopení pro toto. Řekl novinovému portálu Watson: „Problémem jsou osoby, které odmítají masky, hlavně pokud jsou agresivní. Železniční personál měl v minulosti velmi špatné zkušenosti s agresivními odpůrci. Obě železniční unie mohou na základě průzkumů dokázat takovou agresivitu.“
Na pozadí agresivního chování, které již zažili nebo pozorovali mnozí  železniční  zaměstnanci, Naumann považuje za pochopitelné, když se zaměstnanci vyhýbají eskalaci s cestujícími: „Je pochopitelné, že zaměstnanci železniční dopravy se zdráhají zabývat se agresivními odpůrci proti maskám: Nakonec, fyzické násilí na železničním personálu se opakuje stále dokola, dokonce i před coronou „.
Policie musí zasáhnout.
Pomoc je pravděpodobně možná pouze prostřednictvím policie, říká Naumann. Mluvčí německých železnic také potvrdil Watsonovi: „Stávající předpisy německých států umožňují vyloučení z přepravy v případě neposlušných odmítačů masek. Důsledně to provádíme spolu s federální policií, která je zodpovědná za prevenci nebezpečí na železnici.“
Samozřejmě, zaměstnanci železniční dopravy se musí chránit před agresivními cestujícími, kteří například cestují na černo a volají policii o pomoc. Víme však i to, že takové věci se mohou rychle vymknout kontrole a, že cestující, jejichž odsoudili jiní cestující, se mohou stát oběťmi státního násilí, i když mohou prokázat osvědčení.
Ti, kteří odmítají nosit masku, jsou uvězněni
Ale to vše se děje teprve nyní, protože demo, které se konalo minulou sobotu v Berlíně, chytilo federální vládu pod ochranou, a nyní se musí pokusit o zmizení tohoto nového politického odporu v zárodku. Bylo by mnohem důležitější, aby tam konečně dokázali, že tito respirátory opravdu pomáhají.
Zde je malý náznak: V Německu existují okresy, kde téměř nikdo nenosí tyto každodenní masky podle předpisů a přesto není nikdo nově infikovaný už čtyři týdny. Ale místo toho, aby to vysvětlily, budou „odmítači masek “ brzy za mřížemi. Uvidíme, jestli nás to ochrání.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Nemilosrdná Coronova diktatura: Vláda Merkelové chce uvěznit „odmítače masek“ appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější