Tři teenageři s automatickou puškou vnikli do Trumpovy rezidence

Tři teenageři s automatickou puškou vnikli do Trumpovy rezidenceTři patnáctiletí utekli před policií na území Trumpovy rezidence Mar-a-Lago na Floridě, píše Miami Herald.
Mluvčí policie v Palm Beach Michael Ogrodnick řekl, že patnáctiletí chlapci byli zatčeni krátce poté, co vstoupili do areálu letoviska a odhodili batoh, který obsahoval mini AK-47 zabalený v časopise.

Michael Ogrodnick zdůraznil, že ti tři měli štěstí, že tam nebyl  prezident a ani žádný člen rodiny, protože agenti tajné služby je mohli zastřelit. Klub je na léto uzavřen.

„Neměli tušení, kde jsou,“  řekl Ogrodnick.

Podle policejní zprávy si policejní důstojník v Palm Beach všiml dospívajících, kteří seděli v zaparkovaném autě brzy v pátek ráno asi 3 km severně od Mar-a-Lago. Když rozsvítil světla, auto s mladíky urychleně odjelo na jih k Mar-a-Lago.


„Když se blížili ke klubu, teenageři spatřili druhého policejního důstojníka, který řídil a kontroloval dopravu, náhle zastavil jejich auto,“  popisoval  Ogrodnick.


Tři teenageři vyskočili na zeď Mar-a-Lago a schovali se v areálu letoviska. Klub obklíčili policisté, při hledání byla nasazena helikoptéra a policejní pes. Ogrodnick dodal, že se teenageři nesnažili dostat do žádné budovy střediska.
Podle výpovědi mladíků  AK-47 jim nepatří, ale pouze zbraň našli.
Dospívající jsou obviněni z přestupku z držení střelné zbraně, vloupání se střelnou zbraní a útěkem před zatčením. Jsou drženi ve vazebním zařízení pro mladistvé, zatímco státní zástupci se rozhodují, zda je budou posuzovat jako dospělí.
Od doby, kdy se Donald Trump stal prezidentem v roce 2017, se Mar-a-Lago stal místem několika vniknutí.zdroj: prvnizpravy.cz
The post Tři teenageři s automatickou puškou vnikli do Trumpovy rezidence appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější