Victoria Nulandová: „Jsem velmi potěšena, že Nord Stream 2 je nyní hromadou kovu na mořském dně“
RSS

Victoria Nulandová: „Jsem velmi potěšena, že Nord Stream 2 je nyní hromadou kovu na mořském dně“

Victorii Nulandovou jistě nemusím většině z vás představovat. Tato nechvalně známá zástupkyně neoconů byla účastna na majdanském puči v roce 2014 a nikdy se netajila tím, že EU považuje jen za podřadného lokaje USA, v čemž má ostatně pravdu.
Svůj vztah k Evropě ostatně vyjádřila v již chronicky známém prohlášení: „Fuck the EU.“
Nyní se Nulandová, členka Bidenovy vlády, objevila na  slyšení v Kongresu USA , kde s potěšením kvitovala,  že byly vyhozeny do povětří plynovody Nord Stream.
T yto plynovody Nord Stream zajišťovaly velmi významnou část německých a evropských dodávek plynu. Přerušení dodávek (levného) plynu způsobilo nejen explozi cen plynu v Evropě, ale také cen elektřiny.
Místa, kde byly odstřeleny ropovody Nord Stream, stejně jako celý region Baltského moře, byly a stále jsou pod neustálým dohledem NATO. Jisté tedy je, že je pachatel již od prvopočátku velmi dobře znám.
Rozhodně se to neodehrálo v režii jediného státu, který by  na to šel sám bez vědomí Spojených států. V tomto směru zazněla i předběžná oznámení a z demolice ekonomicky a „strategicky“ profitovaly i USA.
Německá spolková vláda zcela odmítá objasnit výbuch Nord Streamu, který vzhledem k místním a technickým podmínkám mohl být proveden pouze vojenským úderem, přičemž informace o výbuchu prohlásila za přísně tajné.
Federální vláda oficiálně odmítá opravy a schválení linky  Nord Stream 2 , která může být nebo bude opět funkční.
Na nedávném slyšení v americkém Kongresu vyjádřila Nulandová neskrývanou radost z teroristického útoku na evropské energetické dodávky. Toto sice není přiznání autorství USA k útokům, ale přesto je to velmi pozoruhodné. Nicméně opět to ukazuje jaká je podřízenost Evropy vůči páníčkům z USA. Evropané jsou ochotni se podřídit jakýmkoli příkazům –  a to třeba i za cenu totální sebedestrukce.
Nulandová prohlásila:
“  Senátore Cruzi, stejně jako vy jsem – a myslím, že i vláda – velmi ráda, že Nord Stream 2 je nyní, jak říkáte, hromada kovu na mořském dně  .“
Nulandová se tedy netají tím, že je „potěšena,“ že důležité evropské energetické zdroje byly zničeny terorem.
Výrok Nulandové v Kongresu USA můžete vidět a slyšet v tomto videu:

At a Senate hearing, top US diplomat Victoria Nuland celebrated the Nord Stream 2 pipeline bombing:
"Senator Cruz, like you, I am, and I think the administration is, very gratified to know that Nord Stream 2 is now, as you like to say, a hunk of metal at the bottom of the sea." pic.twitter.com/KS5OM4N165
— Aaron Maté (@aaronjmate) January 27, 2023

A na závěr si můžete připomenout onen legendární telefonát „fuck the EU,“ který jasně ukazuje silně podřízenou pozici EU vůči USA. Telefonát však především ukazuje, kdo se ve skutečnosti podílel nejen na puči, ale také na sestavení loutkové ukrajinské vlády…

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 4.5 ] Článek Victoria Nulandová: „Jsem velmi potěšena, že Nord Stream 2 je nyní hromadou kovu na mořském dně“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden