Brněnští lékaři úspěšně probrali muže z kómatu pomocí videa “Čau lidi”. “Vypněte někdo tu p*čovinu!” byla jeho první slova

Brněnští lékaři úspěšně probrali muže z kómatu pomocí videa “Čau lidi”. “Vypněte někdo tu p*čovinu!” byla jeho první slova

AZ247
Obrovský úspěch se podařil brněnským lékařům, kteří za pomoci posledního videa “Čau lidi” Andreje Babiše probrali z kómatu 47 letého muže s nenávratným poraněním mozku. Již dříve přitom bylo muži odhadováno, že se už nikdy neprobudí.
Lékaři dostali nápad pustit muži v kómatu video Andreje Babiše spontánně, když diskutovali u piva v hospodě po čtvrteční směně.
“Nadhodili jsme téma Andrej Babiš a jeho “Čau lidi”. Shodli jsme se, že ten Slovák v něm plácá takové kraviny, že by to probralo i člověka z kómatu. Ze srandy jsme se to rozhodly vyzkoušet. Když se pak muž, který byl už 5 let v kómatu opravdu probudil, upřímně jsme moc překvapeni nebyli,”  tvrdí jeden z lékařů.
“Vypněte někdo tu p*čovinu! Nedá se to poslouchat!”   byla první slova 47 letého Marka, který strávil v kómatu posledních 5 let. Do něj ho shodou okolností přivedlo jiné video – vlog Tomia Okamury, který v něm mluvil o uprchlících a imigrantech.
“Před lety jsem si pustil video, které sdílela jedna moje kamarádka. Tomio Okamura tam mluvil o uprchlících a imigrantech. Ten neuvěřitelný počet blábolů a demagogie zcela ochromil můj mozek a já upadl do kómatu. Je tak ironické, že mě z něj probudil jiný populista a demagog – Andrej Babiš. Sorry jako, ale to se fakt nedalo poslouchat,”  píše Marek na svém Facebooku.
Podle odborníků se nejedná o nic překvapivého. Inteligentní člověk totiž Babiše vydrží poslouchat pouze pár minut.
“Nejedná se o nic překvapujícího. Pokud máte aspoň trojciferné IQ, vydržíte premiéra poslouchat maximálně pár minut, než dojde k poškození mozku. Tělo se přirozeně brání tím, že jej bude snažit přestat poslouchat. Zdravý člověk odejde z místnosti, či vypne video s “Čau lidi”. Pacient v kómatu tyto možnosti ale nemá. V tomto případě mozek pravděpodobně zavelel k tak silnému útěku a snažil se tak silně ubránit se vlně populismu, až se probral z kómatu,”  tvrdí neurolog Aleš Kalousek.
Videa Andreje Babiše by tak konečně mohla nalézt pozitivní uplatnění, kdy by krom vymývání mozků důchodcům, mohla konat i něco prospěšného, tedy probouzet lidi z kómatu.

AZ247


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější