Muslim přiznává: “Hlavním cílem je islamizovat Evropu a dát vám plodnost. My vychováme vaše děti! “

Muslim přiznává: “Hlavním cílem je islamizovat Evropu a dát vám plodnost. My vychováme vaše děti! “

“Mým hlavním cílem, kvůli kterému jsem opustil Sýrii, je vést lidi k přijetí islámu,” uvádí tento muž, když vztyčuje svůj prst nahoru. Ten člověk říká, že je ochoten “prodat” svou zemi i své vlastní rodiče, aby se dostal do “ráje” pomocí konverze Evropanů k islámu, když ti pak budou následovně “islamizovat ostatních”.
“Přísahám Alláhovi, že jsem sem přišel jedině kvůli tomuto jedinému cíli. Všiml jsem si, že jsou zvědaví a ochotni (Evropané hlavně na západě) se s islámem seznámit, “dodal. Jak vysvětluje Robert Spencer, koncept hidžrahu neboli džihádu formou emigrace, je v Koránu oslavován jako zvlášť záslužný prostředek šíření islámu na nové území .
“A kdokoli emigruje kvůli Alláhovi, najde na zemi mnoho míst a hojnost,” uvádí Korán (4: 100). “A kdokoliv opustí svůj domov jako emigrant pro Alláha a jako jeho posel a pak jej zmůže smrt, toho zásluhy jsou vždy oceněny Alláhem. A Alláh je vždy Odpouštějící a Milosrdný. “Píše se v Koránu a muslimové, kteří migrují do Evropy se tohoto silně drží.
Jak jsme referovali již před tím, někteří islamisté jsou v propagování masové migrace muslimů do Evropy jako prostředku vytěsnění křesťanství islámem ještě otevřenější. Vrcholný imám Sheikh Muhammad Ayed přednesl v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě proslov, v němž tvrdil, že muslimové by měli migrační krize využít, aby se zamíchaly mezi evropských občanů a “jejich země dobyli.”
“Evropa stárne a chřadne a potřebuje lidsky posílit,” řekl Ayed. “Oni nejsou motivováni soucitem s Levantou, její lidi a její uprchlíků,” řekl Ayed s dodatkem, “brzy jejich zadupeme do země, s Božím přičiněním.”
“Po celé Evropě jsou všechny srdce pohlceno nenávistí k muslimům. Přejí si naši smrt, ale už ztratily svou plodnost, takže hledají plodnost v našich řadách, “dodal. “My jim tu plodnost dáme! My s nimi vychováme děti, protože my máme dobýt jejich země! “.
Příspěvek Muslim přiznává: “Hlavním cílem je islamizovat Evropu a dát vám plodnost. My vychováme vaše děti! “ pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější