Tento nelidský odpad si asi stále neuvědomuje jaký hnus požaduje: Politička za zelené volá po potratu i den před porodem.

Tento nelidský odpad si asi stále neuvědomuje jaký hnus požaduje: Politička za zelené volá po potratu i den před porodem.
Píše
anonymousnewsPro zelené končí lidstvo v děloze. To opět odhalil nedávný spor na Twitteru. Tiskový mluvčí CSU, Michael Kruse v pondělí reagoval na oznámení poslankyně Zelených Laury Sophie Dornheimové, že chce kandidovat v dalších federálních volbách. „Bojuji za zrušení odstavce 218 a právo přístupu k internetu,“ napsala feministka s vlastním prohlášením.

Ich kämpfe für die Abschaffung von §218, für ein ein Recht auf Internetzugang. Ich werde mit @Gruene_Lbg für ein grünes Lichtenberg wahlkämpfen.
Meine Bewerbung für die Kandidatur zur Bundestagswahl 2021: https://t.co/QfqrXFLNTt
— Laura Sophie Dornheim (@schwarzblond) August 3, 2020

Odstavec § 218 v trestním zákoníku stanoví, že potrat je obecně trestným činem. Vzhledem k právní úpravě je osoba do dvanáctého týdne osvobozena od tohoto trestu. Zrušením odstavce 218 by se odstranila jediná právní ochrana dítěte v děloze. Zabití nenarozených dětí i krátce před narozením by bylo legální, protože z právního hlediska se plod dělohy považuje za člověka až po porodu.
Kruse byl rozhořčený Dornheimové požadavky. „Odporný světonázor berlínské zelené strany: Zabití nenarozených dětí těsně před narozením a přístup na internet jsou důležitými otázkami“ Mohl bych zvracet, „napsal. Zmínit takovou citlivou téma, jakou je potrat v jednom dechu s volným přístupem na internet, je obzvlášť odvážné, obvinil jí Kruse Dornheim.“
Kruse dostal urážky za kritiku potratů.
Člověk by si mohl myslet, že feministka byla kritizována za bezstarostné zacházení s potraty, ale naopak. Ne žena, která chce legalizovat zabíjení nenarozených dětí, ale Kruse, který se proti tomu vyjádřil, byl cílem rozzlobených uživatelských komentářů. Komik Shahak Shapiro napsal: „Další kus varlat, který říká ženám, co mají dělat se svým tělem. Otěhotni, a možná z tebe vyjde něco chytrého.“

Das widerliche Weltbild einer Berliner Grünen: Ungeborene bis kurz vor der Geburt töten und Internetzugang sind die wichtigen Themen. Könnte kotzen! https://t.co/s2gMZGwYII
— Michael Kruse (@kruse_michael) August 3, 2020

Místopředsedkyně Zelených, Ricarda Langová se rychle přiklonila na stranu své kolegyně. Kruse reakce mluví více o jeho smutném světě než o Dornheimové. „Smutný pohled na svět“ se proto připisuje těm, kteří v děloze mluví za práva dítěte, a ne těm, kteří chtějí zjednodušit své zabíjení. Ale Kruse musel také nést výčitky v jeho vlastních řadách. Uživatel Twitteru, který oznámil, že je členem CDU, popsal svou reakci jako „špatnou“. Myslel si, že strana už byla dále.
Očividně se nemýlí, protože brzy po jeho zuřivé reakci na Dornheimové, Kruse změnil detaily v osobním textu na jeho profilu. Tam, kde byla dříve zaznamenána jeho funkce mluvčího tisku CSU, nyní poukazuje na to, že své soukromé stanovisko vyjadřuje pouze prostřednictvím svých Twitterových postů. Kromě toho se omluvil a omluvil se pěti příspěvky. Jeho výběr slov byl „nevyrovnaný“ a „nevhodný“. Již se nebude vyjadřovat touto ostrostí na Twitteru, řekl Berliner Zeitung. Pravděpodobně to neudělal bez tlaku ze strany.
„To, co říkám na Twitteru, je můj soukromý názor. Výběr slov v mém tweetu byl na úrovni, takže oprávněná kritika obsahu Dornheimové pozice bohužel zmizela,“ řekl  Kruse v pátek MLADÉHO SLOBODU.
CDU se zbavuje předchozích názorů a nyní slouží k řešení levicových otázek.
Neměli byste být překvapeni. Cílem není vzbudit dojem, že Unie zpochybňuje potrat a tím brání křesťanské stanovisko. Protože to by bylo „navždy včera“, to byl pravděpodobně strach strany. CDU by se mnohem raději věnovala politice v oblasti klimatu a právům LGBTQ. Nedávno se představil Junge Union, člen strany, který kandidoval do okresní rady v Mühlheim a předtím byl transgender. Na otázku uživatelů Twitteru, jestli to stále odpovídá hodnotám CDU, se mládežnická organizace odhodlaně postavila za člena strany a proti údajné pravicové agitaci na internetu.
Takové bylo obvinění Kruse od Dornheimové, která znovu potvrdila svůj názor na zabíjení nenarozených dětí berlínskému Zeitungovi : „Můj osobní názor je, že potraty musí být zcela bez trestu.“ Podle jejího názoru by potraty měly být dekriminalizovány. „Věřit, že někdo by neúspěšně ukončil těhotenství, je misogynní a misantropické,“ řekla. Dornheimová se vyhýbá otázce, jak to vlastně je misogynista a misanthropic. Neměly by feministky povinnost chránit životy nenarozených žen? Obzvláště zelení vždy obhajovat ochranu každého života, bez ohledu na to, jaké národnosti, barvy pleti nebo přesvědčení někdo má. Tato privilegia ochrany jim však zjevně končí v lůně.Share

Tweet


WhatsappThe post Tento nelidský odpad si asi stále neuvědomuje jaký hnus požaduje: Politička za zelené volá po potratu i den před porodem. appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější