Z blogu Vox Populi: JAR – další útok na farmu, muž byl zbitý a svázaný, manželka a dcery (15 a 11 let) brutálně znásilněny

Z blogu Vox Populi: JAR – další útok na farmu, muž byl zbitý a svázaný, manželka a dcery (15 a 11 let) brutálně znásilněny

SLOVANKA
Další útok na jihoafrickou farmu a opět bílé oběti a černí pachatelé. Děje se to neustále, avšak většina světa se o tyto útoky nezajímá. Především zde nejsou ty “správné” oběti a správní útočníci. Situace v JAR se v poslední době velmi vyhrocuje, bílí obyvatelé se stali lovnou zvěří. Zatímco Evropa přijímá s otevřenou náručí džihádisty z celé Afriky i Blízkého východu, těmto lidem, potomkům Evropanů, azyl nenabídne..
Od začátku července zažívá  Muldersdrift nárůst trestných činů, především loupeží v obytných domech na farmách. K jednomu takovému incidentu došlo před pár dny na farmě podél Beyers Naude Drive v oblasti Zwartkop. Tři vetřelci tam vtrhli do domu farmářské rodiny, přičemž dva z nich byli ozbrojeni ručními zbraněmi. Jakmile byli uvnitř, nařídili 73letému muži, aby si lehl a pak mu svázali ruce a nohy. Lupiči požadovali peníze, ale když je nemohli najít, zmlátili ho. Po prohledání mu vzali mobil.
Podezřelí pak odtáhli jeho ženu (46 let), a jeho dcery ve věku 15 a 11 let do jiné místnosti a tam je brutálně znásilnili. Tyto zločiny se v dané oblasti staly opakovaně, útoků se účastní vždy tři až šest zločinců ozbrojených zbraněmi. Ve všech hlášených incidentech podezřelí násilně vstoupili do domů obětí. Při některých loupežích došlo nejen k fyzickému napadení majitelů, ale také ke znásilnění.
“Členové komunity byli vyzýváni, aby byli ostražití a zpřísnili svou domácí bezpečnost a aby byli ve svých domovech ve střehu zejména mezi 19:00 a 04:00 hodinou. Také by občané dané oblasti měli hlásit jakýkoli podezřelý pohyb,” oznámila policie. Tedy policie jim radí, aby raději nespali?? Nebo si mají rozdělit noční hlídky, když policie ani po sérii útoků pachatele nedopadla či snad dopadnou nechce?
Útoky na jihoafrické farmy se staly stále častějšími , přičemž některé zprávy tvrdí, že zemědělství patří nyní v JAR k nejrizikovějším druhům obživy. Skupina pro občanská práva AfriForum uvedla, že oficiální statistiky počty útoků záměrně výrazně podhodnocují. Skupina také zdůrazňuje často extrémní brutalitu útoků, přičemž oběti jsou někdy mučeny nářadím, včetně letlamp a vrtaček .
Africký národní kongres (ANC), což je strana, která vládne v Jižní Africe, nedávno rozhodl o vyvlastnění farem bílých majitelů bez náhrady. Zde je vlastně odpověď pro všechny, kdo neustále tvrdí, že by měli jihoafričtí bílí farmáři emigrovat. Nemohou, jejich majetek je de facto vyvlastněn. Pokud by se rozhodli odejít, farmu nemohou prodat, stejně jako její vybavení.
Kdo má dostatek peněz na to, aby se mohl přestěhovat tisíce kilometrů kamkoli mezi bílé, ten už většinou jistě v JAR nežije.  Jenže ti chudší, de facto díky vyvlastnění jejich majetku nemajetní, si nejspíš ani nemohou dovolit koupit si nemovitost či farmu v jiné zemi a ještě si zaplatit poměrně drahou cestu.
To víte, různé promigrační neziskovky, EU či Velká Británie sice o Afričany zájem mají, ale jen o ty správně “opálené”. Bílým v žádném případě nepomohou, o to spíš že ani nejde o muslimy. 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější