Renomovaný profesor MIT a specialista na analýzu bezpečnosti léků vyzývá k okamžitému pozastavení všech vakcín mRNA (video)
RSS

Renomovaný profesor MIT a specialista na analýzu bezpečnosti léků vyzývá k okamžitému pozastavení všech vakcín mRNA (video)

Počet lékařů a odborníků volajících po okamžitém pozastavení vakcín mRNA COVID roste, a přesto vlády stále zavírají oči před jedním z nejděsivějších zločinů proti lidskosti.
V neděli pozdě večer profesor Retsef Levi z Massachusettského technologického institutu (MIT) varoval před riziky spojenými s experimentálními vakcínami mRNA COVID.
Prof. Levi je od roku 2006 členem fakulty na MIT v Cambridge ve státě Massachusetts. MIT je jednou z předních soukromých univerzit v Cambridge ve Spojených státech. V žebříčku QS World University Rankings 2023 je na prvním místě.
„Mám více než 30 let zkušeností jako praktik a akademik s používáním dat a analýz k hodnocení a řízení rizik, zejména v kontextu zdravotní politiky, bezpečnosti a řízení kvality při výrobě biologických léčiv,“ řekl Levi. .
Levi tvrdí, že ani vlády, ani velké farmaceutické společnosti nebyly schopny splnit své sliby o účinnosti.
Je třeba připomenout, že Janine Smallová, prezidentka Pfizeru pro mezinárodní trhy, připustila, že vakcína nebyla nikdy testována na její schopnost zabránit přenosu, na rozdíl od toho, co se dříve tvrdilo.
Levi dodal, že rizika převažují nad přínosy.
„Toto video natáčím, abych se podělil o své pevné přesvědčení, že v tuto chvíli by měly být všechny programy očkování COVID mRNA okamžitě zastaveny,“ řekl.
„Měly by být zastaveny, protože nesplňují to, co slibují, pokud jde o efektivitu. A co je důležitější, měly by být zastaveny, protože důkazy přibývají a je nepopiratelné, že způsobují bezprecedentní úroveň škod, včetně úmrtí mladých lidí a dětí,“ pokračoval.
Levi předložil některé odsuzující informace z různých studií, které ukázaly, že vakcína je nebezpečná a neúčinná.
„Věřím, že kumulativní důkazy jsou nezvratné a podporují naše obavy, že mRNA vakcíny ve skutečnosti způsobují náhlou srdeční zástavu sekundární k myokarditidě vyvolané vakcínou. A to může být jen jeden mechanismus, kterým škodí,“ řekl.
„Údaje z Velké Británie, Skotska a Austrálie kopírují údaje z Izraele. Další údaje z Izraele ukazují, že pohotovostní služby v Izraeli provedly v roce 2021 více než 3 000 KPR navíc ve srovnání s rokem 2019, což je 27% nárůst.
Dvě prospektivní studie z Thajska a Švýcarska zkoumající pre- a postvakcinační stav naznačují, že míra poškození srdce je pravděpodobně významně vyšší než míra stanovená klinickou diagnózou. To je přesně stejné zjištění, které americká armáda zjistila v podobné studii o vakcíně proti neštovicím v roce 2015.“
Pokračoval: „V další studii Harvard Medical School byl v krvi dětí s myokarditidou vyvolanou vakcínou detekován celý spike protein, což poskytuje další vodítka k základnímu mechanismu poškození, ale ve skutečnosti s ještě širšími důsledky pro bezpečnost vakcíny. protože máme opakované důkazy, že mRNA a lipidy vstupují do krevního systému…“
„Konečně pitvy lidí, kteří zemřeli krátce po očkování, ukazují, že ve velkém počtu případů existují pádné důkazy, že smrt způsobila myokarditida vyvolaná vakcínou. 
Podle mého názoru, vzhledem ke všem těmto důkazům, neexistuje žádná jiná etická nebo vědecká volba, než stáhnout tyto přípravky z trhu a zastavit všechny programy očkování mRNA. Toto je jednoznačně nejhorší zdravotnický prostředek v historii zdravotnických prostředků, a to jak z hlediska účinnosti, tak bezpečnosti,“ řekl.

The evidence is mounting and indisputable that MRNA vaccines cause serious harm including death, especially among young people. We have to stop giving them immediately! pic.twitter.com/chFLvqlDqu
— Retsef Levi (@RetsefL) January 30, 2023

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Renomovaný profesor MIT a specialista na analýzu bezpečnosti léků vyzývá k okamžitému pozastavení všech vakcín mRNA (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden