Z blogu Vox Populi: Podívejte se, v jakém luxusu pobývali afričtí vetřelci v Itálii (video)

Z blogu Vox Populi: Podívejte se, v jakém luxusu pobývali afričtí vetřelci v Itálii (video)

SLOVANKA
Už před časem jsem zde psala o tom, že italská vláda pronajala pro potřeby afrických invazistů luxusní trajekt, jehož pronájem stojí milion eur. Trajekt sloužil jako ubytování na 15 dní povinné karantény po příjezdu do Itálie. Byl umístěn 3km od Lampedusy a mimo afrických vetřelců v něm bylo ubytováno 35 členů obslužného personálu, který se měl o invazisty starat.
Co o tomto počinu italské vlády prohlásil Alessandro Pagano, člen Ligy Mattea Salviniho?
„Nebavíme se o obyčejném bistru, ale o lodi vybavené samoobslužnou restaurací, pizzerií, zmrzlinovým salónem, hospůdkou se speciálním sortimentem vín, hernou a videotékou, dvoulůžkovými či čtyřlůžkovými kabinkami se službami a dokonce i luxusními apartmá.”
A aby nezůstalo jen u slov, nahlédněte do interiéru lodi, která nyní slouží jako karanténní prostory pro africké nelegální vetřelce:
Ecco la nave dove le #risorseINPS clandestini scaricati in Italia trascorreranno 15 giorni fantastici nel lusso: cinema, lounge bar, pizzeria, ristorante, sala giochi, sala preghiera, salone feste, negozi, Wi-Fi etc. Lavoriamo per mantenere i clandestini in vacanza! #RadioSavana pic.twitter.com/mh9n3u6J0j
— RadioSavana (@RadioSavana) August 2, 2020

Super dovolená, že? Asi podobně, jako je tomu u luxusních hotelů ve Velké Británii , kde jsou nelegálové taktéž ubytováváni. 
A zde se můžete podívat na aktuální naloďování dalších afrických vetřelců:
Lampedusa, si parte per la crociera di lusso: 15 giorni fantastici all'insegna del relax e del divertimento! Mentre le #risorseINPS clandestini si sollazzano a nostre spese (lounge bar, ristorante, etc.), 12 milioni d'italiani soffrono la fame e le aziende chiudono. #RadioSavana pic.twitter.com/vfmsZ27wsl
— RadioSavana (@RadioSavana) August 7, 2020

Také vás napadá, proč zrovna luxusní lodě a ne nějaké obyčejnější? Také vás napadá, proč čtyř a pětihvězdičkové hotely a ne ty nejlevnější?? Obzvlášť, když víme ze zkušeností třeba z Francie , že delší pobyt těchto “nepřizpůsobivých” zanechá danou ubytovací kapacitu v podobném stavu, v jakém jsou u nás třeba chánovské paneláky?
Nemá právě podobné ubytování podnítit vetřelce v tom, aby ukázali, jak dobře se v Evropě mají a zvali sem své soukmenovce? Každý z nich sice “ztratil” doklady, ale chytrý mobil u sebe mají a wi-fi v místě ubytování je k dispozici také. Pak tedy mohou svým známým a příbuzným rozesílat záběry toho, jak se jim báječně v Evropě daří, čímž motivují další parazity k tomu, aby se vydali využít štědrosti evropských daňových poplatníků, kteří jim podobné výsady hradí.
Tak co, koupíte si černý krém na boty, natřete se jím a vyrazíte do Itálie nebo Velké Británie na báječnou dovolenou s plnou penzí, kapesným a hlavně zdarma?
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější