88 balzamovačů z celých Spojených států hlásí razantní nárůst výskytu podivných bílých krevních sraženin (video)
RSS

88 balzamovačů z celých Spojených států hlásí razantní nárůst výskytu podivných bílých krevních sraženin (video)

Major amerického letectva ve výslužbě, dodavatel obrany, inženýr a datový analytik, právě zveřejnil průzkum balzamovačů z celých Spojených států, který ukazuje, že sedm z deseti balzamovačů nyní vidí husté, vláknité bílé krevní sraženiny v tělech lidí, kteří jim byli svěřeni.
Dokument „Náhle zemřeli“, vydaný v listopadu, přivedl tento fenomén do centra pozornosti a vyvolal ostrou kontroverzi, protože byl údajně příliš konspirační, ale dosud neexistují žádné statistiky.
Počínaje Richardem Hirschmanem , balzamovačem a licencovaným ředitelem pohřebních služeb z Alabamy, který veřejně poukázal na změněný stav těl v září loňského roku, jsou důkazy převážně neoficiální.
Nyní major ve výslužbě Tom Haviland provedl celostátní průzkum, aby zjistil, jak běžné jsou tyto vláknité bílé sraženiny. Obdržel 800 odpovědí na průzkum se sedmi otázkami zaslaný více než 128 ředitelům pohřebních služeb a  balzamovačům, stejně jako předsedům státních asociací pohřebních ředitelů ve 30 nejlidnatějších státech země.
„Ze 128 balzamovačů, kteří odpověděli na průzkum, 88 z nich – tedy 69 procent – řeklo: „Ano! Vidíme tyto bílé vláknité sraženiny,“ říká major Haviland v rozhovoru pro ZeeMedia.com.
Kromě toho 57 respondentů uvedlo, že více než 20 procent mrtvol, které v roce 2022 nabalzamovali, mělo sraženiny. Deset z nich uvedlo, že více než 60 procent mrtvol mělo bílé sraženiny.
„Můj bože, jestli je to nějaký náznak toho, co se tam venku skutečně děje, máme co do činění s katastrofou,“ řekl major Haviland.
Hirschman během své kariéry nabalzamoval tisíce mrtvol. Loni jich sám nabalzamoval přes 600. Takže ví na co si má dávat pozor, a ví, jak vypadá krev. „Za všechny ty roky, co balzamuji mrtvoly, jsme se občas setkali s krevními sraženinami,“ říká, „ale od května roku 2021 se v krvi něco změnilo. Není to normální. Je to drastické.“
Když si Hirschman poprvé všiml anomálií, zdálo se mu to divné, „ale když vidíte stejnou věc znovu a znovu, uvědomíte si, že něco není v pořádku.“
Hirschman a mnoho jeho kolegů si všimli zvýšení počtu sraženin během pandemie, ale až po zavedení vakcíny se začaly objevovat tyto opravdu neobvyklé vláknité struktury.
Major Haviland souhlasí. „Moje teorie je, že tento účinek tvorby bílých vláknitých sraženin je zesílen vakcínou proti COVID-19,“ říká. „To vysvětluje hodně o tom, proč lidé umírají náhle, že?
Po celém světě vidíte fotbalisty padající na hřišti, zdravé mladé lidi, kteří trpí infarktem. Pokud se tyto útvary z bílých vláken odtrhnou a vytvoří embolii, mohly by zablokovat kritickou cestu v oběhovém systému.
Zajímavé je, že major Haviland se ve svých otázkách nezmínil o Covidu ani o vakcíně. „Přesto mnoho balzamovačů, kteří odpověděli, mluvilo o vakcíně ve svých komentářích, i když jsem to v průzkumu nezmínil.“
Major Haviland, stejně jako režiséři filmu „Náhle zemřel“ a stovky balzamovačů po celé zemi, však věří, že zde existuje varovný signál a možná i spojení. „Snažím se zvednout varovný praporek pro ty shluky bílých vláken, které balzamovači u zemřelých náhle viděli. Nyní máme 88 balzamovačů, kteří říkají, že to vidí. To je velký problém. To je třeba dále prošetřit.“
„Chci, aby toto téma bylo známé nejen v mé rodné zemi Americe, ale po celém světě. Protože je důležité, aby každý pochopil, že věřím, že tyto vakcíny proti COVID-19 představují nebezpečí kvůli mnoha negativním vedlejším účinkům, včetně tvorby těchto bílých vláknitých útvarů.“
Na celý rozhovor se můžete podívat níže (anglicky):

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek 88 balzamovačů z celých Spojených států hlásí razantní nárůst výskytu podivných bílých krevních sraženin (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden