Jak se baví internet: Ježíš byl černoch

Jak se baví internet: Ježíš byl černoch

EMA
Aaron Bergman, obchodní cestující zkouší získat nového zákazníka, majitele malé továrny. Na úvod mu nabídne mu krabici doutníků.
„Děkuji, ale nezlobte se, doutník jsem kouřil jen jednou a nechutnalo mi to.“
„Tak co láhev prvotřídního koňaku?“, nedá se odbýt Bergman.
„Ne, opravdu ne. Jednou jsem ochutnal skleničku, ale nic mi to neříká.“
„A nechtěl byste si v neděli oddechnout venku? Pozval bych vás do našeho soukromého golfového klubu,“ přihazuje obchodník.
„Kdepak, golf jsem jednou hrál, ale nebavilo mě to.“
V tom do kanceláře vstoupí asistent.
„To je můj syn,“ představí ho továrník.
„Nechte mě hádat,“ řekne Bergman, „jedináček, že?“

Po zhruba šesti letech práce v restauraci, začínám být psychicky labilní, na pokraji zhroucení, mám alergii na lidi, o polovinu méně vlasů a nejspíš i žaludeční vředy. Můj záchvat začíná ve chvíli, kdy do dveří vchází host a já ho hlasitĕ a srozumitelnĕ pozdravím, ale host se neobtěžuje. Záchvat pokračuje, když vybíhám z kuchyně s plnou náručí talířů s jídlem a host se ptá, jestli vaříme. Ne, nevaříme. Toto všechno jsem teď běžela koupit do Hrušky. Přinesu jídelní lístek a ptám se hosta zda si dá něco k pití. Host se neobtěžuje mi odpovědět a domáhá se hesla k wi-fi. Prozradím mu heslo a znova se ptám zda si dá něco na pití. V prvé řadě se dozvím co si nedá a poté se dostaneme k tomu, jaké máme točené limonády. Reaguji že malinovou nebo kofolu a host odpovídá že si dá žlutou. Ne , fakt ji neumím vyčarovat. Host si objedná vodu z vodovodu a můj záchvat pokračuje. Přináším vodu a ptám se co si vybral k jídlu. “A co máte? ” Host nejspíš neumí číst a já mám za úkol to přečíst nahlas za něj. Já mám přece spoustu času jen pro něj. Další lidé , kteří chodí do restaurací podobnĕ vysírat je nespočet. Zabít hned. Další záchvat dostávám při příchodu dospělých s dětmi. Rodiče se ještě ani nestihli posadit a jedno dítě už se houpe na lustru a druhé skáče po stole vřískajíc u toho jako opice a demolujíce u toho vybavení restaurace. To vše než stihnu přinést jídelní lístek. Rodiče se v tu chvíli ani nezajímají o to , kde se nachází jejich uječená, bezzubá zrůdička, jestli sedí ve smažce v kuchyni nebo leží pod autem na silnici. Jsou rádi že mají klid.O dítě zakopávám ve chvíli kdy vybíhám z kuchyně s plnou náručí talířů a když rodiče upozorním aby si své děti víc hlídali,že se mohou zranit, chovám se podle hostů arogantnĕ. Chovejte se lidi slušnĕ a berte někdy aspoň trochu ohled na to, že i číšníci jsou jen lidé , kteří mají jen dvě ruce a dvě nohy, nejsme roboti. Nejste v restauraci sami a ani jediní kdo má nějaká přání či požadavky a prostĕ si musíte počkat až na vás přijde řada.I kuchaři jsou jen lidé a nemají v kuchyni “ubrousku prostři se” ale obyčejnej sporák , kterej prostě za minutu uvařit neumí. Všichni chcete všechno hned hned , ale hned se ani pes nevysere. Nevĕřím někdy vlastním očím, jak dokáží být lidé někdy doslova odporní. Kdo nepracuje v oboru, tak nepochopí co píšu za žvásty. My číšníci jsme pro druhé jen póvl a služebnictvo, co uklízí zbytky po ostatních, nechává se urážet, shazovat a poslouchá debilní kecy. Buďte normální a ne burani co otravují druhým život. DíkyV rámci boje proti rasismu rozhodla církev, že byl Ježíš černoch
Hnutí Black lives matters, které aktuálně rezonuje společností minimálně stejně jako koronavirus, slaví další z dílčích úspěchů. Tentokrát myšlenka hnutí pronikla i do katolické církve, která v rámci boje proti rasismu rozhodla, že Ježíš byl černoch.
„Musíme držet prst na tepu doby. Veřejnost má za to, že církev je zkostnatělá instituce zaseklá v názorech někdy ve středověku, ale to vůbec není pravda. My ve Vatikánu sledujeme moderní trendy. Jezdíme na skateboardech, máme své účty na Tik Toku a pijeme avokádové latté. Opravdu se snažíme jít s dobou,“ tvrdí arcibiskup Hans Grubber, PR manager katolické církve, který pracuje přímo ve Vatikánu.
„S velkým znepokojením sledujeme současný stav ohledně rasismu a je nám z toho smutno. Dlouze jsme přemýšleli, jak se do hnutí Black lives matters zapojit a jak té myšlence pomoci. Nakonec nás napadlo, že by dost věcem pomohlo, kdyby byl Ježíš Kristus černoch. Osobně jsem to probral s papežem, který usoudil, že tudy určitě vede cesta. Od prvního srpna jsme jako katolická církev rozhodli, že Ježíš Kristus byl černoch,“ dodal arcibiskup Hans Grubber.
Tento bezprecedentní krok v boji proti rasismu vyvolal po celém světě poměrně smíšené reakce. Zatímco jedni slaví a radují se z úspěchu černocha, který to z nuzných poměrů dotáhl až na syna božího, druzí namítají, že to je sice hezké, že byl Ježíš černoch, ale pořád tu zůstává ta pachuť, že ti, co ho ukřižovali, byli bílí.
„Skutečnost, že byl Ježíš černoch, je bezesporu krokem správným směrem. Na druhou stranu zde v tom případě máme paralelu se současným děním ve světě. Ježíš Kristus, černoch, byl ukřižován bílými vojáky. Afroameričan Floyd byl zavražděn bílými policisty. To si myslím, že není dobrým příkladem. Určitě by měla církev zasáhnout a z těch, kdo Ježíše ukřižovali udělat rovněž černochy. Jidáš by měl ale zůstat bílý jako takové dobové memento a varovně zdvižený ukazováčkem dnešní generaci,“ míní John Brown, silně věřící aktivista, který se domnívá, že církev uvízla někde na půli cesty.
„My samozřejmě vnímáme názory i výtky veřejnosti a vše není definitivní. Ježíš jako černoch se uchytil a ohlasy jsou dobré. Víme, že je tam problém s těmi bílými, co Ježíše ukřižovali. Už to řešíme. Máme v jednání Piláta Pontského, který Ježíše soudil a umyl si nad ním ruce. Tam by se nám líbilo, kdyby byl rovněž černoch. Musíme však naslouchat i ostatním zájmovým skupinám.
Máme tu totiž i jiné rasy, které se cítí být odstrčeny. Přemýšlíme, že by černého Ježíše mohli ukřižovat Asiaté. Aby ale z toho Asiaté nevyšli jako ti zlí, budou pravděpodobně tři čtyři apoštolové asijského původu.
Nesmíme ani zapomínat na Latinoameričany a Indy. Naše vize je, že současných 12 apoštolů rozšíříme na 24. Přidáme Indy, Eskymáky a taky ženy. Homosexuály ne, s těmi nesouhlasíme. Homosexualitu Bůh neschvaluje. Kromě homosexuálů ale určitě nezapomeneme na nikoho. Bible bude vylepšena, aby byl nejen každý spokojen, ale hlavně aby církev dala jasný signál, že je moderní a že neschvaluje rasismus,“ potvrdil arcibiskup Hans Grubber.
Proč se nevěsty vdávají v bílém?
Je to standardní barva spotřebičů pro domácnost.Žena volá na manžela z ložnice:
“Drahý, ani si nedokážeš představit, jaký krásný dárek jsem ti koupila k narozeninám.”
“Hned se na něj jdu podívat…”
“Ne, počkej chvilku, až si ho obleču!”


Při milování povídá manželka: “Nemohl bys být trochu něžnější?”
“Já nedělám sametovou revoluci – jen si plním manželské povinnosti…”


Ona: “Miláčku, miluješ mě?”
On: “Jasně, nebo si myslíš, že dělám kliky?”A pár tweetů od Dojnice:

Škoda, listina s minystryní do Mariánského sloupu vložena nebude. Tak aspoň selfíčko, ne?
Zatímco Lyndon B. Johnson se stal prezidentem poté, co byl JFK zavražděn v Dallasu, Kamala Harris se stane prezidentkou poté, co se Joe Biden zeptá v Oválné pracovně “Kde to jsem?”
Při příštím sčítání lidu má být tvrdě trestáno uvádění nepravdivých údajů. Asi si myslí, že nás pastafariány takhle zastraší a donutí zřeknout se víry.
Milé koblihy. To vy jste tvrdili, je všechno budete dělat jinak a lépe. Že všechno zařídíte. Že máte na Vůdce telefon a bude to napřímo a hned. Tak pořád neskučte, že Kalousek tohle a Topolánek tady to a Řebíček něco.
Takže státní pomoc lidem pracujícím na dohodu jako vsechno: nejdřív lítají vzduchem stamiliardy, aby pak skutečně vyplacená pomoc byla 100 x menší. Alena Schillerová slibovala podporu 100 tis. dohodářů, reálně jsou pravidla nastavena tak, že na ni dosáhne pár tisíc lidí.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější