Prokurátor v Portlandu stahuje obvinění většiny levicových výtržníků. Už se ví proč

Prokurátor v Portlandu stahuje obvinění většiny levicových výtržníků. Už se ví proč

Prokurátor, v originále “district attorney”, pro město Portland, Mike Schmidt, před několika dny na tiskové konferenci oznámil, že stáhne, a to i zpětně, většinu obvinění levičáků, kteří už téměř 80 dní ve městě řádí. Bude prý trvat jen na obviněních za napadení, krádež, nebo poškozování majetku. Volnou ruku budou mít rudí aktivisté tehdy, když je policie bude chtít obvinit za výtržnictví, trestný čin, který můžeme kostrbatě označit jako “řádění”, a nebo odmítnutí poslechnout příkazy policie či slovní či fyzické obtěžování policie. Podrobnější vyjádření se nachází pod tímto odkazem .
Schmidt řekl, že uplatňování zákona vůči lidem, kteří pokojně demonstrují a chtějí být slyšeni, by nenapravitelně poškodilo jak je, tak i celou společnost. A tak další noc v Portlandu, kde mají rudí výtržníci nyní volnou ruku, vypadala takhle.

Rioters have turned parts of north Portland into a war zone. Here, it takes a group of officers to make an arrest of an antifa militant. The person tries to steal a baton from police. Meanwhile, antifa legal observers get his info so they can bail him out. pic.twitter.com/GaxrFBV5ta
— Andy Ngô (@MrAndyNgo) August 15, 2020

Důvody, které prokurátora vedly k takové nečekané šlechetnosti, na sebe prozradil na internetu sám. Zveřejnil tento tweet, ve kterém zmiňuje starého přítele.

Just before I was sworn in as DA, I sat down with an old buddy of mine, @AWKWORDrap , for an interview about my priorities as District Attorney and rethinking what public safety means. Check it out: https://t.co/v6NBHgUrMp
— Mike Schmidt (@DAMikeSchmidt) August 8, 2020

Starý přítel pak není nikdo jiný, než komunistický aktivista, jehož profil na Twitteru o něm říká víc, než by se dalo popsat na těchto stránkách. Asi je na čase, v souvislosti s USA, začít mluvit nikoliv o strukturálním rasismu, ale strukturálním komunismu.
Kde je senátor McCarthy, když ho nejvíc potřebujete?
The post Prokurátor v Portlandu stahuje obvinění většiny levicových výtržníků. Už se ví proč appeared first on Stredoevropan.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější