Klimatičtí extremisté, kteří blokovali německé dálnice v protestu proti fosilním palivům, si vyráží na výlety letadlem po celém světě
RSS

Klimatičtí extremisté, kteří blokovali německé dálnice v protestu proti fosilním palivům, si vyráží na výlety letadlem po celém světě

Lze nalézt lepší důkaz o klimatickém podvodu než jsou samotní takzvaní „aktivisté“? Jen málokdo ví, že klimatičtí extremisté, kteří se porůznu lepí na silnice, ničí umělecká díla nebo se jednoduše zabetonují k zemi, jsou za svoji podvratnou činnost velmi dobře placeni.
Většina sponzorů klimatických „nálepek,“ jak je nazývají v Německu, je placena boháči z USA. A jak lze vysledovat jejich chování mimo aktivistické výstupy, tak výdělek za jejich podvratnou činnost je více než slušný.
Oni sami totiž cestují letecky po celé zeměkouli, zatímco vám by chtěli zakázat si třeba jen zajet „špinavým“ autem na nákup či v létě k moři do Chorvatska.
Podle chování klimatických extremistů je tedy zcela patrné, že oni sami tomu, co hlásají, nevěří. Důležité však je, aby uvěřil onen plebs, který se má vzdát všeho a žít ve světě, kde nikdo nic nevlastní, vše se sdílí a základem stravy jsou brouci, řasy a plevel.
Přesto se stále najde dostatek hlupáků, kteří poplašným zprávám o klimatické apokalypse věří…
S transparentem „Šetřete ropu místo vrtání“ dva členové „Poslední generace“ Yannick S. a jeho přítelkyně Luisa S. zablokovali v září 2022 dopravní špičku ve Stuttgartu.
Nyní by se měli zodpovídat z žaloby u soudu. Ale nemohli přijít, protože se vydali na dlouhou cestu. Klimatická lepidla letěla letadlem celkem 23 000 kilometrů do Thajska a na Bali a nakonec zpět.
Takže v současné době dělají přesně to, proti čemu protestovali. Podle  deníku Bild je bilance CO2 pro dálkové lety 7,9 tuny. „Poslední generace“ také ospravedlňuje blokády letišť tím, že takové cesty může podnikat pouze „bohaté procento populace.“
Kvůli blokádě hlavní silnice by měl být nyní 24letý muž postaven před soud. Jeho o dva roky mladší přítelkyně byla předvolána jako svědek před okresní soud v Bad Cannstattu.
Když se soudce zeptal ostatních obžalovaných, kde jsou, bylo řečeno, že jsou na dovolené na Dálném východě; nejprve byli v Thajsku, pak na Bali.
Mluvčí „Poslední generace“ obhajoval dvojí metr klimatických lepidel: „Rezervovali si let jako soukromé osoby, ne jako ochránci klimatu. Musíte tyto dvě pozice oddělovat.“
Luisa Neubauerová, mluvčí „Fridays for Future,“ se potýká s podobnými problémy. Protože říká, že ve svých 26 letech cestovala přinejmenším do Indonésie, Číny, Kanady, Hongkongu, Maroka a Namibie, dostala na sociálních sítích přezdívku „Dálková Luisa.“
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Klimatičtí extremisté, kteří blokovali německé dálnice v protestu proti fosilním palivům, si vyráží na výlety letadlem po celém světě se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden