Německo: Podívejte se, jak dva žadatelé o azyl obohacují multikulturní Budyšín (video)
RSS

Německo: Podívejte se, jak dva žadatelé o azyl obohacují multikulturní Budyšín (video)

K incidentu, na který se můžete podívat na videu níže, došlo 30.1.23 v Reichenstraße v německém Budyšíně. Video ukazuje dva indické žadatele o azyl ve věku 42 a 34 let, jak řádí údajně opilí a zdrogovaní ve venkovním prostoru pizzerie Il Gondolire.
Pronajímatel utrpěl škodu ve výši 3000 eur. Oba žadatelé o azyl nejsou nijak neznámí, neboť už mají u policie tlustou složku. Policistka, která kolem náhodou procházela (byla právě mimo službu), se snažila přivést obohacovače k rozumu.
Svědci jen přihlíželi a ženě nepomohli, což později potvrdil i policejní mluvčí. Mladší žadatel o azyl se proti identifikaci bránil a urazil policii. Byl převezen na policejní stanici. Oba muži jsou nyní na svobodě. Hlídka převezla staršího z dvojice výtržníků na předměstí Budyšína, kde ho zanechala.
Oba budou samozřejmě dřív či později opět přistiženi při nějakém tom další obohacování a pokud někoho nezabijí, zůstanou i nadále na svobodě. To však samozřejmě většině Němců nevadí.
Podle výsledků každých dalších voleb Němci již dlouhodobě ukazují, že po podobném obohacování touží. Tak proč jim ho nedopřát….

 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Německo: Podívejte se, jak dva žadatelé o azyl obohacují multikulturní Budyšín (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden